EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Q: SnowBoardai

Vieta diskusijoms apie viską, kas susiję su žiemos sportu
General Winter sports

UNREAD_POST APO 03 Sau 2008 10:38

aferistas rašė:Gal galit pasakyti kokiu parduotuviu Kaune ir patarti kokios firmos snowboard`a, batus ir apkaustus pirkti kad tiktu snowkitingui ??? Mano ugis 184 svoris apie ~66kg seip galvojau ~155cm snowboarda


Kaune galiu pasiulyti K2 siu ir praeitu metu
Vartotojo avataras
APO
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 02 Sau 2008 16:52
Burės numeris: 0

UNREAD_POST DarekaZ 03 Sau 2008 11:36

APO rašė:siaip lentos pradedantiesiems tikrai neblogos, apkaustai vidutiniski, taciau batai... sorry, as ju uz pinigus nesideciau


ir kas ten jau per batai, galima kur nors pvz nuotrauka gaut, labai sudomino :DD
Vartotojo avataras
DarekaZ
 
Pranešimai: 193
Užsiregistravo: 16 Vas 2007 19:45
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

UNREAD_POST BuGy 03 Sau 2008 12:59

Va sitie batai, man jie tikrai visai nieko, cia jau skonio reikalas manau. :)
Paveikslėlis
Cia biski info apie pati bata:
http://ecom1.sno-ski.com/product954.html
BuGy
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 03 Sau 2008 01:04

UNREAD_POST APO 03 Sau 2008 13:16

"The Deal inner boot is not laced which makes it easy and quick to put on or remove"
:D

va cia man patinka. trukumas ivardijamas kaip privalumas. T.y. vidinis batas nevarstomas.
Isorinis batas irgi labai minkstas. Visiskam naujokui gal ir puse velnio variantas, taciau esant didesniem greiciam ir apkrovimam sitie batai neatliktu savo funkcijos
Vartotojo avataras
APO
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 02 Sau 2008 16:52
Burės numeris: 0

UNREAD_POST DarekaZ 03 Sau 2008 15:35

APO rašė:"The Deal inner boot is not laced which makes it easy and quick to put on or remove"
:D

va cia man patinka. trukumas ivardijamas kaip privalumas. T.y. vidinis batas nevarstomas.
Isorinis batas irgi labai minkstas. Visiskam naujokui gal ir puse velnio variantas, taciau esant didesniem greiciam ir apkrovimam sitie batai neatliktu savo funkcijos


taip ir galvojau kad vidus nevarstomas, kazkada pamaciau toki modeli sport line galvoju kas cia per nesamone, kaip cia taip gali but. Juk ten koja isijudina nezinia kaip :)
Vartotojo avataras
DarekaZ
 
Pranešimai: 193
Užsiregistravo: 16 Vas 2007 19:45
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

UNREAD_POST xkuza 03 Sau 2008 19:37

neuztenka jums ishorinio raiscio? dirzu susisegi jei neuztenka. Nematau problemos, pas alpine (kaulinius batus) nesivarsto vidus, bet segtukais segasi per 5 vietas:]. Pats nauoju Burton tribute, bet dizainas man ju tragiskas, nepatinka kaip jie girgzda, tiek siltai, tiek lauke. O kainavo 450 gal. Aisku nera daug, pirmiem batam - jokio diskomforto. Ir ta pati vidini raisti palieku laisva kartais :] Daugiau atsipalaidavimo.
Vartotojo avataras
xkuza
 
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 16 Lap 2006 16:53
Burės numeris: 964

UNREAD_POST cliff 04 Sau 2008 13:29

xkuza rašė:neuztenka jums ishorinio raiscio? dirzu susisegi jei neuztenka. Nematau problemos, pas alpine (kaulinius batus) nesivarsto vidus, bet segtukais segasi per 5 vietas:]. Pats nauoju Burton tribute, bet dizainas man ju tragiskas, nepatinka kaip jie girgzda, tiek siltai, tiek lauke. O kainavo 450 gal. Aisku nera daug, pirmiem batam - jokio diskomforto. Ir ta pati vidini raisti palieku laisva kartais :] Daugiau atsipalaidavimo.


hmm tributai siaip turetu kainuot ~100eur :) usa ihsvis pigus, beje naujasis burton MOTO modelis (usa ~130$, pas mus tiek parduotuvej eur, kokiam kurorte ir 170eur..) labai vykes..
http://www.hero.lt
GoPro kameros ir priedai | SUUNTO , Garmin laikrodziai <<<< -- spec kaina extreme-sports.lt
skype : paulius_cliff
Vartotojo avataras
cliff
 
Pranešimai: 557
Užsiregistravo: 12 Gru 2004 19:32
Miestas: KAUNAS

UNREAD_POST xkuza 06 Sau 2008 01:08

nekalbu apie ju siandienines kainas. Dabar galiu paimt 3 metu senumo nuliovus su 75% nuolaida, tarkim uz 50 euru, kadaisia kainavusius 200 euru:] Iranga, drabuziai, viskas sensta:] kainos krenta.
Vartotojo avataras
xkuza
 
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 16 Lap 2006 16:53
Burės numeris: 964

UNREAD_POST titaz 06 Sau 2008 12:27

o ką žinai tokių parduotuvių kur išparduoda senas kolekcijas?gal pasidalinsi žiniomis,man ir įdomu kur tokios kainios :roll: dekuj...
titaz
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 29 Gru 2007 00:15

Ankstesnis

Grįžti į Viskas apie žiemos sportą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių


Prisijungimas nariams