EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

zagarkalnis vasario 16

Žiemos sporto nuotraukos, video
Winter sports photos, video

zagarkalnis vasario 16

UNREAD_POST Girmantas 19 Vas 2008 19:50

kol neveikia musu galerija kelias nuotraukas rasite cia:
http://www.extreme-sports.lt/media/Latvia02.16
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Fish-Bone 19 Vas 2008 22:40

Faina.. :] gaila, kad pats tik 17d. popietę ten teatkeliavau, tai negalėjau pavarvinti seilę žiūrėdamas, kaip tautiečiai snowboardina.. :] bet liaudis viską darot gražiai.
bet man pačiam užteko ir ten buvusių tiesių kalniukų, kaip pirmam kartui.. :] snowparką paliekam sekančiam kartui ;]
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

UNREAD_POST arvi 20 Vas 2008 09:30

Fish-Bone rašė:Faina.. :] gaila, kad pats tik 17d. popietę ten teatkeliavau, tai negalėjau pavarvinti seilę žiūrėdamas, kaip tautiečiai snowboardina.. :] bet liaudis viską darot gražiai.
bet man pačiam užteko ir ten buvusių tiesių kalniukų, kaip pirmam kartui.. :] snowparką paliekam sekančiam kartui ;]


pats kaifas snowparke ir buvo))))))
arvi
 
Pranešimai: 234
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007 18:47
Miestas: Egiptas Dahabas

UNREAD_POST Girmantas 20 Vas 2008 13:17

Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Fish-Bone 20 Vas 2008 15:49

arvi rašė:
Fish-Bone rašė:Faina.. :] gaila, kad pats tik 17d. popietę ten teatkeliavau, tai negalėjau pavarvinti seilę žiūrėdamas, kaip tautiečiai snowboardina.. :] bet liaudis viską darot gražiai.
bet man pačiam užteko ir ten buvusių tiesių kalniukų, kaip pirmam kartui.. :] snowparką paliekam sekančiam kartui ;]


pats kaifas snowparke ir buvo))))))

aš dar ir dabar nebuvęs snowparke kaifuoju.. ;] kažkokiu būdu sugebėjo sutraukt kaklo raumenis, tai galva į šonus juda nebent sukant visą kūną :]
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617


Grįžti į Žiemos media

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Prisijungimas nariams