EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Pradinuko inventorius pradziai.

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST Vertejas 22 Lie 2009 06:38

Aš juk ir sakiau vieną iš dalykų, kurių reikia - vėjo :D
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST Mingas 21 Gru 2009 23:56

Sveiki,
Pirma žinutė, tikiuosi nepaskutinė : )
Apie burlente seniai svajojau, bet neturėjau kompanijos, dabar draugas įsigijo tai ir aš užsidegiau : )

192 cm, 100 kg
gyvenu vln, taigi buriavimas aplinkiniuose ežeruose.
Norėtūsi sudalyvaut megėjiškose varžybose kada nors : )

Iš forumo susidariau nuomonę kad reiktų:

150 l freeride 70+ cm plocio
7.5 kemberine bure

Ar teisingas pasirinkimas?
vistik ieškočiau naudotos, manau iki 2k.
Mingas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 21 Gru 2009 23:01

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST Andrius11 22 Gru 2009 00:14

is principo teisingai tik as pagal tavo svori bure imciau kokiu kvadratu didesne 8.5. Su tavo 100kg 7.5 eleike dazniausiai bus per mazai.
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST Vertejas 22 Gru 2009 07:35

O as pradziai siulyciau galvoti apie mokyklele ir hidrokostiuma :)
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST Mingas 22 Gru 2009 10:16

iš principo mokyklėlė reikalinga, jei pradėčiau kaituoti tai būtinai eičiau į mokyklą, bet dėl buriavimo tai nžn : )
Draugs važinėja su patyrusiais tai gal paaiškintų kokį vieną kitą fintą :oops:
Mingas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 21 Gru 2009 23:01

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST Vertejas 22 Gru 2009 10:26

Mokyklėlė reikalinga ne tiek pirmiem patarimams kiek pirmam inventoriui.
Jei nori greitai išmokti ir greitai progresuoti reikia 3 dalykų:
1. tinkamų žinių
2. tinkamo noro
3. tinkamų sąlygų (vėjo ir inventoriaus)

Žinias galima susirinkti internete teorines, bet praktinės yra neįkainojamos (na tarkim tau padės draugai) :) Noras- asmeninis dalykas. O va inventoriaus neprisipirksi tiek, kad progresas būtų greitas.
Pradžiai yra 1000000 kartų lengviau mėginti atsistoti ir pradėti judėti su 220ltr lenta ir 4-5kv bure. Dvi trys dienos su tokia lenta duos labai vertingą pradinį suvokimą apie lentą ir burę. Tada jau galima mastyti apie mažesnę lentą ir didesnę burę. Jei iš karto su 150ltr ir 8,5 bure tu maudysies ir vargsi ilgai... O pirkti dviem savaitėm 220ltr lentą.. ką aš žinau. Tam ir reikalinga mokyklėlė (na bent jau mokyklinio inventoriaus nuoma ;) ).
Bus žmonių, kurie tau patars iš karto stotis ant 120ltr lentos. Bet jie buriuoja seniai seniai ir paprasčiausiai pamiršo ką reiškia būti čiainiku. O aš tai laaabai gerai žinau :) Nespjauk į mokyklinį inventorių. Ir išvis, atvaryk į Ventainę savaitei pastatys tave ten ant lentos greitai :D
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST rutab 22 Gru 2009 10:38

Mano nuomone - bent kelis kartus su mokykliniu inventoriumi tikrai reiktų paplaukioti. Bent jau kol pajusi, kas apskritai yra tas buriavimas. Man pačiai tas tikrai padėjo. Be to, galėsi vėliau pasibandyti įvairių dydžių lentas ir nuspręsti, kokia tau labiau tinka. Man pačiai pradžioje buvo didelis klausimas - kokią pirkti lentą. Pasiplaukiojau su mokykliniu inventoriumi, pramokau plaukti, pasibandžiau įvairaus litražo lentas ir supratau, kokia lenta šiuo metu man tinkama (vos nenusipirkau žymiai didesnės, nei turiu dabar). Buvau gavusi labai daug skirtingų patarimų - nuo 80 ltr lentos iki 145 ltr. Tad buvau pasimetusi ir nežinojau, ką daryti. O kai pati pasibandžiau, viskas tapo labai aišku :)

Kaip daug kas pataria - neskubėk pirkti, geriau išbandyk. Pinigus išleisti visada suspėsi :)
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST Mingas 22 Gru 2009 11:51

Na tai ka, reikės pavasariop traukti į ventainę :)

inventorius ne kapeiką kainuoja, prašaut nesinorėtų.
Reikia hidrokostiumo tik dabar : )

O kaip jei pamokos mariose, o gryzęs ežeruose buriuosiu, nesijaus kardinalaus skirtumo?
Mingas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 21 Gru 2009 23:01

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST rutab 22 Gru 2009 12:29

Na kaip - sąlygos mariose ir kituose ežeruose šiek tiek skiriasi, bet tikrai ne tiek, kad išmokęs buriuoti mariose nepaburiuotum ežeruose :) Dėl to sau tikrai gali nesukti galvos. Mariose mokytis labai gerai, nes ten negilu, beveik visada sieki dugną, stabilesnis vėjas ir t.t.
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST Vertejas 22 Gru 2009 13:20

Gal nebenorėsi grįžti ir persikraustysi į pajūrį, trūksta čia buriuotojų :)
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST kestutisdr 22 Gru 2009 16:25

Mindaugai, tu neteisus pajūrije buriuotoju yra, bet papraščiausiai ne visada tu juos sutinki :lol:
kestutisdr
 
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 25 Rgs 2008 12:15
Burės numeris: 522

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST Romas 22 Gru 2009 21:00

O kaip jei pamokos mariose, o gryzęs ežeruose buriuosiu, nesijaus kardinalaus skirtumo?


Skirtumo kardinalumas gali buti inventoriuje. Plaukiant ezeruose reikalingas didesnis inventorius.
2008m mazai plaukiau mariose nes E'leike buvo pakankamai vejuotu dienu.
2009m mazai plaukiau mariose nes neturiu stipraus vejo inventoriaus. E'leike daznai pusdavo tik formulei.
Vartotojo avataras
Romas
 
Pranešimai: 916
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 23:17
Miestas: Vilnius

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST Reiseris 02 Sau 2010 21:55

Geriausiai pradeti buriuoti ant ledo.Nereikia 1) hidrokostiumu,2) lengva ismokti,nes visada glise,3) maziau pavargsti,nes nereikia lipti is vandens ir kelti bures. Ir t.t.
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1876
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST mariauskas 13 Sau 2010 17:28

Vat visiskai sutinku su Reiseriu. Ant ledo daug greiciau suprasi kaip ir kodel juda lenta bures pagalba. Ismoksi ciuozt is tasko A i taska B ir atgal. O pavasari ventaineje arba Kauno mariose mokyklele dvi dienas, pasibandai inventoriu ir nusiperki tai ko nori o ne tai ko nori forumo komentatoriai.
mariauskas
 
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 11 Kov 2008 17:34
Miestas: Vilnius

Re: Pradinuko inventorius pradziai.

UNREAD_POST VytautasS 17 Sau 2010 19:12

mariauskas rašė:Vat visiskai sutinku su Reiseriu. Ant ledo daug greiciau suprasi kaip ir kodel juda lenta bures pagalba. Ismoksi ciuozt is tasko A i taska B ir atgal. O pavasari ventaineje arba Kauno mariose mokyklele dvi dienas, pasibandai inventoriu ir nusiperki tai ko nori o ne tai ko nori forumo komentatoriai.

O aš visiškai nesutinku su mariausku. Ledrogės nesivairuoja su bure, tai viena, o antra beveik nėra skirtumo su kokia bure mokytis, gali būti ir trikampė skudurinė :lol: .
Vartotojo avataras
VytautasS
 
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 17 Kov 2008 09:02
Miestas: Marijampolė

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Prisijungimas nariams