EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kokios mano klaidos?

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 28 Rgs 2009 09:26

Sveiki brangiausieji buriuotojai :)

Eilinį kartą turiu klausimą - Ką aš darau ne taip :)

Visų pirma - nesuprantu kodėl, bet aš per daug verčiu burę ant savęs (kabu po bure). Kai stengiuosi ją pastatyti statmenai - pradedu plaukti šiek tiek pavėjui ir nebekabu pilnu svoriu ant trapės (tada tenka daug dirbti rankoms). Bandžiau ir trapvirves pastumdyti, ir patrumpinti, bet niekas negelbsti :? Gal kas žinot, kur šuo pakastas?

Antra - kai įkišu koją į galinę kojakilpę (kol kas pas mane viena viduryje) - vėlgi pradedu plaukti šiek tiek pavėjui ir sunkiai pavyksta pjautis į vėją. Stengiuosi burę versti į galą, o pati pasvirti šiek tiek į lentos priekį - bet tada vėl ta pati problema - žiauriai daug įdedu pastangų ir beveik visas svoris eina ant rankų.

Iš anksto dėkoju, kad padedat čainikams tobulėti :)
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST kestutisg 28 Rgs 2009 09:46

rutab rašė:Sveiki brangiausieji buriuotojai :)

Eilinį kartą turiu klausimą - Ką aš darau ne taip :)

Visų pirma - nesuprantu kodėl, bet aš per daug verčiu burę ant savęs (kabu po bure). Kai stengiuosi ją pastatyti statmenai - pradedu plaukti šiek tiek pavėjui ir nebekabu pilnu svoriu ant trapės (tada tenka daug dirbti rankoms). Bandžiau ir trapvirves pastumdyti, ir patrumpinti, bet niekas negelbsti :? Gal kas žinot, kur šuo pakastas?

Antra - kai įkišu koją į galinę kojakilpę (kol kas pas mane viena viduryje) - vėlgi pradedu plaukti šiek tiek pavėjui ir sunkiai pavyksta pjautis į vėją. Stengiuosi burę versti į galą, o pati pasvirti šiek tiek į lentos priekį - bet tada vėl ta pati problema - žiauriai daug įdedu pastangų ir beveik visas svoris eina ant rankų.

Iš anksto dėkoju, kad padedat čainikams tobulėti :)


Pavejui plaukti mokantis nera blogai, nesistenk ish karto nuo pirmo ishglisavimo metro pjautis. Tam kad pjautis glise - reikalingas greitis, o jis igaunamas siek tiek atkrentant, isigazuojant ir tada pradedant galines kojos spaudimu apkrauti vaira. Bures atgal versti nereikia, ji turi buti uzhdaryta, maksimaliai vertikali (ne uzhsiversta) ir galine koja turi buti ishtiesta (kaip ir priekine) bei apkrauti vaira, kad jis turetu keliamaja jega.

del nekabejimo ant trapes atkritinejant - matyt bus baimes reikalas. Tiesiog paleisk/atleisk priekine ranka ir leisk burei tave traukti, pastatyti vertikaliau (bet nepamirshk kabeti ant trapes, pajausi, kaip tave uzh jos traukia).

O priekine tavo koja irgi kojakilpeje? ar tik galine?

k.
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 28 Rgs 2009 10:03

Mano abi kojos kojakilpėse. Bet jau supratau vieną klaidą - aš galinės kojos kaip tik nesistengiu ištiesti, o ją sulenkiu (nes buvau įsitikinusi, kad tokia yra taisyklinga stovėsena :? ). Šiaip aš išglisuoju ir plaukiu ganėtinai greitai, tad greičio turėtų pakakti pjautis į vėją :? Sekantį kartą pabandysiu ištiesti galinę koją ir pažiūrėti, kas ir kaip keičiasi :)

Dėl nekabėjimo ant trapės - man taip gaunasi ne kiek iš baimės, kiek aš dar nemoku taisyklingai visko daryti. Mat vis bandžiau išglisavusi plaukti šiek tiek į vėją - o kai pasikabindavau ant trapės, man tas nesigaudavo :) Bliamba, kažkaip reikia pajausti tą traukimą/kėlimą ir leisti burei "atsitoti" :)
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST Bobas32 28 Rgs 2009 10:05

Manau - sulenkta galinė koja - yra gerai.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 28 Rgs 2009 10:06

Nu va, ir vėl nebeaišku :lol: O gali įtakos turėti tai, kad pas mane viena galinė kojakilpė??? Gal jei būtų dvi (t.y. arčiau lentos krašot), būtų lengviau pjautis į vėją? Ar tas neturi reikšmės?
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST virtuve 28 Rgs 2009 10:35

Reik matyt "gyvai", kad kažką konkrečiai patart.
Vartotojo avataras
virtuve
 
Pranešimai: 679
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 13:50
Miestas: Vilnius

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 28 Rgs 2009 10:37

Visi sako, kad reikia pamatyti GYVAI :) Tik kad bėda - visi dalyvauja varžybose ir nėra kam parodyti tų savo čainikiškų klaidų :)
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST ezhys 28 Rgs 2009 10:52

As maciau gyvai. :) Stovesena atrodo lyg ir nebloga, tik bure tikrai labai uzsivertus ant saves.. Del galines kojos - ji gali but ir sulenkta, bet ja vistiek turi spausti lenta. Ar spausti lentos krasta, ar is virsaus, ar koju pirstais - priklauso nuo lentos ir turetum pajusti pati. Teisingas pojutis - kuo daugiau spaudi lenta, tuo, atrodo, gali spausti dar daugiau. Tikiu, kad pjovimuisi kojakilpes padetis gali turet itakos.

O siaip, Ruta, progresa padarei milziniska ir labai gretai, bet kartais atsiranda tokiu elementu, kurie progresa truputi pristabdo ir prie ju padirbet tenka ilgiau. Nereikia del to labai pergyvent. :)
POINT-7 / FMX Racing / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards /

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1223
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 28 Rgs 2009 11:01

Na suprantu, kad teks dar padirbėti :) Ir gal jau pabandysiu prisukti gale dvi kojakilpes.
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST Vertejas 28 Rgs 2009 11:05

Aisku suk 2 kilpas ir įlipsi. Dėl galinės kojos spaudimo manau priklauso nuo lentos, vėjo stiprumo, kurso, įgūdžių... AŽP :)
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 28 Rgs 2009 11:08

Na taip - atsakymas į visus klausimus - AŽP :) Ir, aišku, aš su tuo sutinku :). Tik vis tiek smagu gauti patarimus ir juos bandyti įgyvendinti praktiškai, nei pačiai makaluotis nežinant, kas vyksta :)
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST planktonas 28 Rgs 2009 11:28

Su rrd sx 105 turejau pradzioj panasia problema, kai isukau gale 2 kojakilpes stovesena pasidare patogi taisylinga. Jegu nera atramos ant priekines kojos bandyk ilgint trapes o ne trumpint tuo paciu bure staciau stoves, sarnyra stumk atgal, dar reiktu patikrinti ar kojakilpes gerais kampais prisuktos. Dar jeigu didesne svorio jega pereina ant galines kojos gali buti taip kad truksta vejo arba jo zenliai per daug
Vartotojo avataras
planktonas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 02 Rgp 2005 04:12
Miestas: Vilnius

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 28 Rgs 2009 11:36

Mhm, tad reikia tikrai bandyti dar vieną kojakilpę prisukti. Tik va iš kur žinoti, koks tas taisyklingas kampas???

O kalbant apie atramą - man kaip tik atramos ant priekinės kojos yra pakankamai daug :?
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST VytautasS 28 Rgs 2009 12:01

Jeigu supranti rusiškai, labai paprastai viskas paaiškinta: http://www.surf-clinics.ru/
Paskutinį kartą redagavo VytautasS 28 Rgs 2009 12:12. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
VytautasS
 
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 17 Kov 2008 09:02
Miestas: Marijampolė

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 28 Rgs 2009 12:10

Ech, su rusų kalba pas mane sunkokai :( Bet pabandysiu pasiskaityt. Ačiū.
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Kitas

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Prisijungimas nariams