EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kokios mano klaidos?

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST VytautasS 28 Rgs 2009 12:14

Paprašyk tėvo, gal išvers. Bet labai aiškiai parašyta.
Vartotojo avataras
VytautasS
 
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 17 Kov 2008 09:02
Miestas: Marijampolė

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 28 Rgs 2009 12:16

Tai kad tėvai kitame mieste gyvena :) Nieko, kaip nors per google translate susigaudysiu :)
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST ezhys 28 Rgs 2009 14:19

Planktonai, pas mane visada daugiau jegos eina per galine koja. Bet, cia ne taisykle - vieni plaukia labiau per priekine, kiti per galine, o treti per abi po lygiai. :)
POINT-7 / FMX Racing / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards /

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1223
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST Jumpy 28 Rgs 2009 17:55

tuejau panasia problema. ikisus galine koja i kojakilpe pasisukdavau palei veja, sia problema issprende galines kojos isteisimas ir stumimas lentos galo, zinoma ne per daug... O del bures uzvertimo ant saves, manau, kad tiesiog reikia daugiau vejo.
Jumpy
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 02 Lie 2009 12:40

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 28 Rgs 2009 18:02

Va dėl kojos ištiesimo tai tikrai pabandysiu (ne iki galo, bet taip smarkiai nesulenksiu). Nes dabar pradedu atsiminti, kad lyg ir kažkuriuo momentu buvau ištiesusi ir plaukti į vėją buvo paprasčiau. Bliamba, taip norėtųsi kad ir dabar šokti į vandenį ir viską pabandyti :)

O dėl burės užvertimo ant savęs - na sekmadienį vėjo tikrai buvo pakankamai ir dar plaukiau su savo didesniąja bure... :?
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST planktonas 29 Rgs 2009 08:18

Ezi, pas mane irgi daugiau ant galines :) , prie silpnesnio vejo manau tai negerai
Vartotojo avataras
planktonas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 02 Rgp 2005 04:12
Miestas: Vilnius

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST Vertejas 29 Rgs 2009 08:31

Man bent plaukiant su FW visada prie silpno vejo DAUG stipriau dirba galine koja negu priekine. Kai vejas pakyla ir jau pasidaro daug jegos bureje - perkeliu svori ant priekines kojos ir taip pjaunuosi i veja.. Cia visa tai pavyko po Bobo pamokymu, pries tai ir stipriai puciant stovejau ant galines pilnai.
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST ezhys 29 Rgs 2009 10:57

Jei prie silpnesnio vejo negali spausti lentos galine koja, vadinasi tavo inventorius yra jau nebetinkamas tam vejui. Tada arba reik keist i kazka didesnio, arba slepset pakabinus svori ant bures ir kuo maziau spaudziant lenta. :)

Kas liecia formule - as visais atvejais spaudziu vaira galine koja kiek imanoma stipriau. Jei tai del jegos pertiekliaus pasidaro nebeimanoma, vadinas reikia mazintis arba bure arba vaira. 8)
POINT-7 / FMX Racing / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards /

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1223
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST Girmantas 30 Rgs 2009 09:25

ziurek ten kur nori plaukti. issitiesk, net pasistiebk ir pati pamatysi kokius greicius ir koki astruma gali isvystyti :)
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 30 Rgs 2009 10:30

Rytoj bandysiu :)
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST Bobas32 06 Gru 2009 16:03

http://www.youtube.com/watch?v=VGSTbPaZ ... r_embedded

Puikus filmukas. Rūtelės žvaigždė prislopino Vertėją :) Taip pat puiki medžiaga įvertinti plaukimo techniką. Rūta - atkreipk dėmesį, kaip užsiverti burę. Ji turi būti statesnė. Gerai kad išmokai po ja kabėti, dabar reikia ne užsiversti, bet prie stačios burės atsilošti ir pasiduoti truputi į lentos galą. Burę uždaryk :) Taip pat matosi, kad labai įsitempusios Tavo rankos. Laisviau laikyk giką, daugiau traukos perduok per trapeciją. Iš filmuko atrodo, kad šita burė Tau buvo tą dieną per didelė.

Vertėjau - posūkio metu atrodo, kad perkėlei Landboardinimo įgūdžius į burlentę. Dabar perspaudi galinę koją :)
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST Vertejas 06 Gru 2009 21:33

Jo, Rūta tikrai maladec :)
As bijojau, kad isvis nepaplauksiu po tokios pertraukos, o cia posūkiai net piešėsi.. :)
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 07 Gru 2009 12:00

:) Ačiū už komentarus :) Dabar pati matau (ir iš išsakytų komentarų supratau), kad turiu kabėti pilnai ant trapecijos (o ne ant rankų), nespausti taip smarkiai lentos galo, labiau "pastatyti" burę, o ne po ja kabėti, ir labiau ją uždaryti :) O dėl burės dydžio tai sunku pasakyti. Man šiaip norėjosi daugiau greičio. Tik, aišku, jo trūko ne dėl burės dydžio, o dėl mano netaisyklingo plaukimo :)

Taaaip, filmuota medžiaga tikrai naudinga.

Ech... tik gaila, kad sezonas jau baigėsi :( Nėra kaip klaidų taisyti :(
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST kestutisg 07 Gru 2009 14:12

rutab rašė::) Ačiū už komentarus :) Dabar pati matau (ir iš išsakytų komentarų supratau), kad turiu kabėti pilnai ant trapecijos (o ne ant rankų), nespausti taip smarkiai lentos galo, labiau "pastatyti" burę, o ne po ja kabėti, ir labiau ją uždaryti :) O dėl burės dydžio tai sunku pasakyti. Man šiaip norėjosi daugiau greičio. Tik, aišku, jo trūko ne dėl burės dydžio, o dėl mano netaisyklingo plaukimo :)

Taaaip, filmuota medžiaga tikrai naudinga.

Ech... tik gaila, kad sezonas jau baigėsi :( Nėra kaip klaidų taisyti :(



Ruta, nesikrimsk, ir taip po pirmojo sezono varai tokiam lygyje, kad daugelis akis ishsprogine zhiuri :-) bus Egiptas, vandenelis shiltas, bure pati ish vandens lipa ir vandens starto prashosi, delfinai aplink plaukioja, arabai susislepe plyshiuosi spokso, visas klaidas ten susiremontuosi. O shiaip ish tavo plaukimo pastebejau, kad lygtai (lygtai) trapkilpes gali buti per daug priekyje, kadangi bure labai atsidarius, o tu su galine sulenkta ranka ja bandai suvaldyti, itariu, kad jei paleistum galine ranka, tai visishkai bure atsidarytu. Nuo galines rankos tempimo automatu gaunasi ir spaudimas galine koja, nes ji yra galines rankos atrama. Be to dar man pasirode, kad pas tave aukshtokai gikas - jis gali buti smakro lygyje neglisuojant, bet glisuojant nuejus i lentos gala turetu buti truputi zhemiau. Kai gikas labai aukshtai, sunkiau teisingai atsiloshti, nes del trapiu ilgio turi buti labai arti bures. Aishku savo svori pakabinti ant aukshtai esanchio giko kaip ir lengviau...

k.
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

Re: Kokios mano klaidos?

UNREAD_POST rutab 07 Gru 2009 16:53

Oi kaip smagu, kai visi nori man padėti :) Aš irgi tikiuosi, kad Egipte daug klaidų ištaisysiu. Tomis mintimis ir gyvenu dabar :)

Dėl giko - jis tikrai nėra man per aukštai. Vietoj stovint gaunasi žemiau smakro. Gali būti, kad trapvirvės per daug priekyje (labai tikėtina) nes tikrai paskutinį kartą uždarinėt burę stengiausi galine ranka.

Ačiū už pastabas :)
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Prisijungimas nariams