EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kilpos

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Re: Kilpos

UNREAD_POST Andrius11 27 Bir 2010 09:15

Benas rašė:Nu nzn paskaitai viskas atrodo lengva ir paprasta, bet man niekaip nepavyksta ikisti koju i kilpas. Pilnam glise ant ju atsistoju, bet ikisti niekaip nepavyksta. Kai kisu priekine koja lenta tampa nevaldoma vos atkelus koja tai tenka greitai atgal padeti. Nu bandysiu kisti pirma galine. Bet as manau kad freeride lentose dekingesnes vieta kilpoms negu slalom lentose kuri pas mane :roll:
Gal kazka ir ne taip mastau tai pataisykite...

siaip tai galine kur kas sunkiau ismokt ikist. Pabandyk pasitreniruot: kai jau beveik glisuoji pakelk isvis priekine koja ir plauk tik ant galines. tai turetu padeti suprasti kaip ir kur teisingai atsistoti ant lentos. panasu kad tu per daug stovi ant prikines kojos arba isvis visu svoriu stovi ant lentos tiesiom kojom. stenkis kuo daugiau svorio atiduoti per gika ir truputi per galine koja kad apkrautum vaira. su slalomine lenta pagrindine reiktu laikyti galine koja. slalomo lentos kilpos yra maximaliai krastuose del to i jas sulipt sunkiau.
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Kilpos

UNREAD_POST Andrius11 27 Bir 2010 09:49

Ir neskubek keist inventorius. beda ne jame. as atsimenu kai kazkur gerus 0.5 km vandeniu tempiau iranga atgal i spota is kurio isplaukiau ir nukritau pavejuj. tuo metu nesigaudavo kilti i veja. betempdamas as mintyse pardavinejau visa savo iranga nes ji man "netinka", taip pat ruosiausi vaziuot pas Ciba ir pasakyt viska ka apie ji tuo metu galvojau, nes jis man pardave iranga kuri man netinka :) bet po dienos kitos nusiraminau ir pradejau mokintis ir ieskot klaidu.
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Kilpos

UNREAD_POST Benas 03 Lie 2010 23:35

Andrius11 rašė:Ir neskubek keist inventorius. beda ne jame. as atsimenu kai kazkur gerus 0.5 km vandeniu tempiau iranga atgal i spota is kurio isplaukiau ir nukritau pavejuj. tuo metu nesigaudavo kilti i veja. betempdamas as mintyse pardavinejau visa savo iranga nes ji man "netinka", taip pat ruosiausi vaziuot pas Ciba ir pasakyt viska ka apie ji tuo metu galvojau, nes jis man pardave iranga kuri man netinka :) bet po dienos kitos nusiraminau ir pradejau mokintis ir ieskot klaidu.


Dekui uz patarimus bandysiu jais naudojantis propoguoti pirmin. O del galo spaudimo tai spaudziu gala kiek imanydamas kai gera gusi pagaunu.:D O panasiai ir man buvo, be nieko nekeikiau nes be niekieno patarimo pradeju buriuoti ir teko ne karta "parirkluoti" ir daugiu nei 0,5 km :D O irangos nepardavinesiu tiesiog galvoju apie koki freerida, kad lengviau propoguoti galima butu. O seip reiktu man nulekti savaitgaliui i ventaine.
Dauguma sako kad ten nulekus ptobulesi jei tik stengsiesi :D Bandysiu :D

Visiems vejo vejo vejo, kurio taip truksta.
Ligoniu transportavimas lietuvoje ir visoje europoje. http://www.greitoji.lt :D
LTU 525
Benas
 
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 23 Kov 2009 21:46

Re: Kilpos

UNREAD_POST Maksimas 04 Lie 2010 09:21

As Labai rekomenduociau vaziuoti i Ventaine. Bus geitesnis porgresas. Ten vejas pastovesnis. As asmeniskai nesuprasdavau zmoniu vienai dienai vaziuojanciu is Vilniaus i Ventaine. O dabar pats jau kelis kartus taip vaziuoju. Skirtumas tame, kad jeigu geras vejas, Elektrenuose nemaza laiko dali praleidi keldamas bure is vandes su startshot`u. O Ventaineje, ismokus beach start`a, gaugiau laiko praleisdavau glisuojant.
Maksimas
 
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: 15 Rgp 2009 20:52

Ankstesnis

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Prisijungimas nariams