EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kilpos

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Kilpos

UNREAD_POST Windy 23 Bir 2010 10:52

Sveiki,

Uzsikabines su trape bandau ikisti koja i priekine kilpa, kai tai padarau iskart krenta greitis ir uzsuka pries veja. Ka reiktu daryti, kad to isvengti ir pagalaiu ilipciau i kilpas?

Is anksto dekoju uz atsakymus.
Windy
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 20 Rgp 2009 11:47

Re: Kilpos

UNREAD_POST Romas 23 Bir 2010 11:29

Gal bandymas lipti i kilpas nepasiekus reikiamo griecio.
Palengvinti lipima i kilpas galetu ilgesnes trapkilpes.
Vartotojo avataras
Romas
 
Pranešimai: 916
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 23:17
Miestas: Vilnius

Re: Kilpos

UNREAD_POST Zanas346 23 Bir 2010 11:40

padeda greitis. lipti i kilpas reikia pakankamai greitai, kol dar nepradejo uzsukineti pries veja
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Kilpos

UNREAD_POST Maksimas 23 Bir 2010 14:32

Glisuoti tik pradedu, taciau man patogiau pirma ikisti koja i galine kilpa. Taip labiau kontroliuoju lenta.
Taciau pritarsiu cia jau pasisakiusiems profesionalams - kol greicio nera - lentos galo negalima spausti - gaunasi stabdymas.
Maksimas
 
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: 15 Rgp 2009 20:52

Re: Kilpos

UNREAD_POST Romas 23 Bir 2010 15:07

Glisuoti tik pradedu, taciau man patogiau pirma ikisti koja i galine kilpa

Tokiu atveju priekines kojakilpes galima visai nuimti - bus daugiau erdves priekinei kojai. Pramokus plaukti grieciau, priekine koja automatiskai atsistos prie tos vietos kur kilpos. Tada galima bus kojakilpes grazinti i vieta.
Vartotojo avataras
Romas
 
Pranešimai: 916
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 23:17
Miestas: Vilnius

Re: Kilpos

UNREAD_POST rutab 23 Bir 2010 15:18

O man kaip tik buvo labai patogu pirmiausia kišti koją į priekinę kojakilpę. Kaip tik - kai pirmais kartais kišau į galinę - tada man į vėją lentą ir atsisukdavo nes labai užspausdavau lentos galą.

Manau, kad visa esmė yra stovėsenoje. Įkišus koją, ji pasikeičia, gal dar su kita koja kur nors per daug užspaudi.
Rūta
LTU1117 :duckie:
Vartotojo avataras
rutab
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 07 Lie 2009 12:49
Burės numeris: 1117

Re: Kilpos

UNREAD_POST Darius 77 23 Bir 2010 15:24

Romas rašė:
Glisuoti tik pradedu, taciau man patogiau pirma ikisti koja i galine kilpa

Tokiu atveju priekines kojakilpes galima visai nuimti - bus daugiau erdves priekinei kojai. Pramokus plaukti grieciau, priekine koja automatiskai atsistos prie tos vietos kur kilpos. Tada galima bus kojakilpes grazinti i vieta.

Tai Maksimas pasuko tokiu keliu. Windy bando pirmiau su priekine ir tai yra teisingiau. Siūlau nepereiti prie metodo "pirma galinė". Manau tiesiog trūksta grečio. Didėjant greičiu "žingsniouji" atgal, kol atsistoji ties kilpomis. Tada ir lipi pirma į priekinę, po to (kai dar greitis didesnis) į galinę.
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

Re: Kilpos

UNREAD_POST kestutisg 23 Bir 2010 17:52

Windy rašė:Sveiki,

Uzsikabines su trape bandau ikisti koja i priekine kilpa, kai tai padarau iskart krenta greitis ir uzsuka pries veja. Ka reiktu daryti, kad to isvengti ir pagalaiu ilipciau i kilpas?

Is anksto dekoju uz atsakymus.


ar glisuoji kishdamas koja i priekine kilpa?

k.
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

Re: Kilpos

UNREAD_POST prusas 23 Bir 2010 23:43

Visai nesenai praeitas etapas. Jei pirma kabiniesi ant trapecijos, vadinasi jos ilgos, o per ilgos trapvirvės neleidžia uždaryti burės,ji per daug nuvirtus pavėjui, ir neišvysto traukos Aš pamačiau pas kažką ir naudoju išradimą dvigubas trumpas ir ilgas trapvirves. Kad nevargti pradėjęs plaukti iš kart kabinuosi ant ilgų, kai tik pradeda traukti persikabinu ant trumpų. Jei nepersikabinu burlentė visiškai netraukia ir neįmanoma įlipti į kilpas.Jei bandyčiau lipti perspausčiau galą ir iš karto užsuktų prieš vėją, o burlentė atsistotų piestu ;). Su trumpom,tu iškarto spaudi šarnyrą , kas suka burlentę pavėjui ir kuo daugiau traukiesi į galą, tuo labiau uždarai burę ir gauni didesnį greitį, kas leidžia dar trauktis ir greitėti, kol įlipsi į priekinę kilpą, o po to tiesiesi eidamas į lentos šoną ir visu kūnu trauki burę į save galutinai ją uždarydamas perkeli visą savo svorį ant priekinės kojos ir trapecijos ir tik tada kiši į užpakalinę .
Profai, sorry kad kišu savo trigrašį , gal kažkas ir ne taip kaip turėtų būti, bet tai dviejų lentų sukultų nosių ir n katapultų patirtis.
Ir tai praeis.....
Vartotojo avataras
prusas
 
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: 10 Geg 2008 19:47

Re: Kilpos

UNREAD_POST Vertejas 24 Bir 2010 08:13

Vienareiksmiskai i kilpas reikia lipti tik pilnai isglisavus.
Kai esi isglisaves lentos nosis niekur nesisukines ir labai noreciau pamatyti kaip glise reikia ilipti pradziai i galine kojakilpe..
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Kilpos

UNREAD_POST sigis 24 Bir 2010 12:07

prusas rašė: gal kažkas ir ne taip kaip turėtų būti, bet tai dviejų lentų sukultų nosių ir n katapultų patirtis.


Dvi sukaltos lentos del to ir yra kad uzsikabini trape ir lauki kol vejas istemps i glisa.
Vartotojo avataras
sigis
 
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 15 Lap 2005 02:17
Miestas: Kaunas

Re: Kilpos

UNREAD_POST Andrius11 24 Bir 2010 12:53

sigis rašė:
prusas rašė: gal kažkas ir ne taip kaip turėtų būti, bet tai dviejų lentų sukultų nosių ir n katapultų patirtis.


Dvi sukaltos lentos del to ir yra kad uzsikabini trape ir lauki kol vejas istemps i glisa.

ir ypac kai uzsikabini ant trumpos trapes su kuria ale spaudi sarnyra. tada atejus gusiui del trumpu trapiu neturi galimybes sugerti gusio jega. katapulta garantuota. siaip visi uzsienietiski guru rekomenduoja 28" trapvirves. ir dauguma profu plaukia su 28-30 incu trapvirvemis. netgi Kaulis kurio ugis apie 170 plaukia su 32". Kuo toliau busi nuo rigo istiestomis rankomis tuo mazesne tikimybe kad gausi katapulta. Kad lengviau isglisuociau as darau taip: priekine koja statau prie sarnyro pagal lentos krypti. galine uz priekiniu kojakilpiu ir kabinuos beveik istiestomis rankomis ant giko, galva buna zemiau giko, tuo metu kojomis truputeli nusuku lenta pavejui. pradedant greiteti po truputi nuenu i lentos gala. kojas i kilpas sukisu isglisavus. esu tinginys tai trappkilpese kabinnuosi kuo anksciau kad nevarginciau ranku. Man seniau irgi budavo noras kuo arciau prisitraukti riga sulenkiant rankas. dabar net besimokinant pasokti stengiuosi likti trapkilpose ir neprisitraukti giko rankomis. (sneku apie mazus suoliukus).
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Kilpos

UNREAD_POST Benas 26 Bir 2010 22:39

Nu nzn paskaitai viskas atrodo lengva ir paprasta, bet man niekaip nepavyksta ikisti koju i kilpas. Pilnam glise ant ju atsistoju, bet ikisti niekaip nepavyksta. Kai kisu priekine koja lenta tampa nevaldoma vos atkelus koja tai tenka greitai atgal padeti. Nu bandysiu kisti pirma galine. Bet as manau kad freeride lentose dekingesnes vieta kilpoms negu slalom lentose kuri pas mane :roll:
Gal kazka ir ne taip mastau tai pataisykite...
Ligoniu transportavimas lietuvoje ir visoje europoje. http://www.greitoji.lt :D
LTU 525
Benas
 
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 23 Kov 2009 21:46

Re: Kilpos

UNREAD_POST Vertejas 26 Bir 2010 22:59

Man pirma kart lipant i kilpas padejo Bobo patarimas: "o tu tiesiog imk ir lipk i jas negalvojes". Negalvojau, sulipau ir nuplaukiau sau
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Kilpos

UNREAD_POST Maksimas 27 Bir 2010 00:20

Benas rašė:Nu nzn paskaitai viskas atrodo lengva ir paprasta, bet man niekaip nepavyksta ikisti koju i kilpas. Pilnam glise ant ju atsistoju, bet ikisti niekaip nepavyksta. Kai kisu priekine koja lenta tampa nevaldoma vos atkelus koja tai tenka greitai atgal padeti. Nu bandysiu kisti pirma galine. ...

Man siandien pavyko ikisti pirma priekine koja i kilpas, turiu prisipazinti, kad glisavimas greitesnis, neprarandama greicio, greiciau isglisuojama. Bet lenta sunkiau kontroliuoti.

Veliau, kai papute stipresnis vejas, kuris tiesiog "gerai trauke", imetes vel pirma galine koja i kilpa, buvo maloniau, viskas buvo kontroliuojama.

Sutinku, geriau mokintis ikisti pirma priekine koja.

O kas bandys kaip as, pirma kisti galine, galiu patarti - ant jos negalima spausti kol nera didelio greicio, visas svoris turi likti ant trapes ir priekines kojos. Kitaip lenta tiesiog sustoja arba uzsisuka pries veja.
Maksimas
 
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: 15 Rgp 2009 20:52

Kitas

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Prisijungimas nariams