EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST EdB 13 Lie 2010 22:10

Iš karto noriu pasakyti kad perskaičiau nemažai šio forumo temų apie lentų pasirinkimą,
Dabar atėjo momentas kažką pasirinki konkrečiai - norėčiau išgirsti Jūsų nuomones.

Nesu visai nulinukas, bet dar tik pradedantysis. Vieną sezoną praplaukiojau su laba seno modelio WindSurfing lenta, pradiniam supratimui man ji visai tiko. Tik dabar jau man atrodo kad aš ją išaugau.
Dar negaliu pasakyti kokio stiliaus plaukiojimas man tinka - per mažai palukiojau, todėl žiuriu ivairias lentas su kuriom galėčiau smagiai pasiplaukioti ežeruose, Elektrėnuose ar Kauno mariose. Į jūra dar neketinu plaukti. Kadangi dar nežinau ko konkrečiai noriu, tai ketinu rinktis dėvėtą įrangą.

Asmens duomenys : 186 cm / 88 Kg.

Šiuo metu galiu rinktis vieną iš variantų :
NAUDOTOS :
Starboard Start L 205 Ltr
Starboard Go 160 Ltr
ne konkreciai ta, bet tokio modelio (http://www.skelbiu.lt/showPhoto.php?ima ... Id=8501656
Formula Gaastra Vapor 145 Ltr
Exocet turbo formula 100, 170 Ltr
(Iš jų brangiausia yra Starboard Go)

NAUJA :
AHD Fast Forward 160 Ltr ( http://www.dumblas.com)

Ką patartumėte ?
Reikia greitai apsipresti kas man gali tikti , nes norisi plaukioti ir priedo sezono metas ir nesu tikras ar kažkas kitas tų lentų nenupirks.
Vartotojo avataras
EdB
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009 22:36

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST Fish-Bone 13 Lie 2010 22:20

160 litrų kaip ir daugokai. Aš žiūrėčiau kažką iš 140 litrų zonos. Tačiau Formula Gaastra Vapor 145 Ltr tikrai nepirk. Tai kaip suprantu yra formulinė lenta, kuri pradinukui TIKRAI NETINKA!
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST Bobas32 14 Lie 2010 00:13

Čia yra kažkokių sumaišymų su lentų pavadinimais. Go artimiausia Tavo poreikiams už kitas išvardintas, jeigu tikėti kad jos tokios ir yra.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST DonatasU 14 Lie 2010 01:26

Nesiparink kad staiga ims kas ir ishpirks lentas.
Mano pasiulymas butu paprastas. Paduok chia skelbima: Perku 140LTR Freeride lenta, senienu nesiulyti. Per savaite tikrai gausi pasiulyma. O iki kito sekmadienio vistiek niekur nepuchia :) Svarbiausia nesikarshchiuot, gerbuvio laikai ir ishlaidavimo praeje, pirkejas daba dievas.
Vartotojo avataras
DonatasU
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 21 Rgp 2009 13:01

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST Vertejas 14 Lie 2010 06:51

DonatasU rašė: O iki kito sekmadienio vistiek niekur nepuchia :)



[-X
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST EdB 14 Lie 2010 09:52

Bobas32 rašė:Čia yra kažkokių sumaišymų su lentų pavadinimais. . . . . .

Gal ir taip, bent jau taip ant lentu buvo parašyta.

Bobas32 rašė:. . . . . . . . . . . Go artimiausia Tavo poreikiams už kitas išvardintas, jeigu tikėti kad jos tokios ir yra.

Taip daug kur forumuose ir raso kad Go lenta galima gana ilgai naudoti - nuo pažengusio pradinuko iki ................
Pradziai aš GO ir bandžiau ieškoti, bet kadangi neturiu laiko kad pastoviai sekti ir nuvažiuoti pažiūrėti kur kas parduodama, tai daznai buna taip kad kai randu tam laiko tai arba jau buna parduota arba labai daug už ją prašo. Pasikabejau su http://www.dumblas.com parduotuvės darbuotoju, tai jie siūlo alternatyvą GO - AHD Fast Forward feeride naują lentą. Šiam momentui, kol tvirtai nežinau ko noriu, norėčiau truputi pigesnės lentos, tai tas ir sulaiko nuo AHD pirkimo.
Esu rades kas parduoda pilną Go komplektą, bet kadangi man reikalinga tik lenta ( visą kitą turiu) - niekas nesutiko už man priimtiną kainą iškomplektuoti.
Esu Dusios ežere bandes gana placią Fanatic lenta ( apie 70 cm pločio ir apie 140 ltr) ir kazkokią formulę ( apie 1 m. pločio ir 145 Ltr ) tai man labiau patiko formulė, tik nuo formulės pirkimo atbaido tai kad visi kalbą jog tai labai trapi lenta ir mokymuisi netinka. Kažkada bandžiau Go start - man ji pasirodė labai nepaslanki, nors plaukti tai labai lengva su ja buvo.
Vartotojo avataras
EdB
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009 22:36

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST ezhys 14 Lie 2010 09:57

Go Start yra lenta pagal pavadinima - Start. Kitaip tariant, pradeti, zengti pirmus zingsnius burlenciu sporte. Pirmuosius zingsnius tu, kaip supratau, jau zenges, todel Start'as tau tikrai nereikalingas. Manau Go teisingiausias variantas.
POINT-7 / FMX Racing / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards /

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1223
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST EdB 14 Lie 2010 11:45

DonatasU rašė:Nesiparink kad staiga ims kas ir ishpirks lentas.
Mano pasiulymas butu paprastas. Paduok chia skelbima: Perku 140LTR Freeride lenta, senienu nesiulyti. Per savaite tikrai gausi pasiulyma. O iki kito sekmadienio vistiek niekur nepuchia :) Svarbiausia nesikarshchiuot, gerbuvio laikai ir ishlaidavimo praeje, pirkejas daba dievas.


Gal ir variantas, tada klausimas : iki kokios sumos verta pirkti tokią naudotą man tinkanciaFreeride lenta pasiplaukiojimui iki kol geriau žinosiu ko norių. Turiutokią nuojautą kad kai jau išmoksiu geriau plaukti gali patikti Formula lentos, pirmas pasiplaukjimas formule man labai patiko.
Gavau vieno iš forumo dalyvio žinutę kad gali padėti susirasti poros metu Freeride lenta 2000-:2500 Lt ribose - ar tai suma kuria verta mokėti už tokio tipo lentą ?
Vartotojo avataras
EdB
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009 22:36

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST Fish-Bone 14 Lie 2010 11:48

Jeigu tai nauja lenta - kaina daugiau ar mažiau pateisinama. Jeigu tai naudotas inventorius - daugokai. Manau, kad realu būtų ieškoti kažko 1500-1800 ribose. Už tokią sumą turėtų išeiti išties gerame stovyje esanti freeridinė lenta.
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST DonatasU 14 Lie 2010 12:08

EdB rašė:
Gal ir variantas, tada klausimas : iki kokios sumos verta pirkti tokią naudotą man tinkanciaFreeride lenta pasiplaukiojimui iki kol geriau žinosiu ko norių. Turiutokią nuojautą kad kai jau išmoksiu geriau plaukti gali patikti Formula lentos, pirmas pasiplaukjimas formule man labai patiko.
Gavau vieno iš forumo dalyvio žinutę kad gali padėti susirasti poros metu Freeride lenta 2000-:2500 Lt ribose - ar tai suma kuria verta mokėti už tokio tipo lentą ?


Jo, manau 2000- 2500 naujos kaina, bet nauja po tavo atsistojimo ant jos pasidaro naudota , ir tu tampi rinkos donoru :) geriau pirkt gera deveta, kainos ribos - pritariu Fish-bone.
Vartotojo avataras
DonatasU
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 21 Rgp 2009 13:01

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST Kestukas 14 Lie 2010 12:18

Jai plaukiojai su sena lenta ir planuoji kad bure islaikysi sena, daug sansu kad netiks sarnyras prie naujos..
Siaip pritariu DonatasU, pirkejas siais laikais visagalis, nepamirsk pats idet skelbimo, siulanciu tikrai atsiras.
Vartotojo avataras
Kestukas
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: 26 Rgp 2009 14:15

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST kalvis 14 Lie 2010 13:17

2-2,5 k cia kokios naujos lentos po tiek kainuoja ???? kazkaip jau labai mazai cia. manau reik ziuret pagal stovi. GO jos jau kaip ir kultines todel kainuoja pora simtu daugiau negu panasios kitu gamintoju. mano nuomone ne veltui, bet cia kiekvienam savaip atrodo. GO, bėja ir parduot paskui bus lengviau kai isaugsi.
Vartotojo avataras
kalvis
 
Pranešimai: 896
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 21:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 646

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST jongas 14 Lie 2010 13:20

Vaikinai, pasižiurėkite į ''surfline.lv" puslapį. Manau jums tikrai neblogas variantas pradžiai .http://www.surfline.lv/lv/sludinajumi/? ... &item=1978 Duomenys:http://www.windsurfing.pl/equipment/1128,fanatic-e-ray-160
jongas
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 22 Bal 2009 08:39

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST Kestukas 14 Lie 2010 14:29

[quote="jongas"]http://www.surfline.lv/lv/sludinajumi/?sludinajumi_action=view&slud_cat=0&item=1978

Sakyciau Latviu puslapio apacios nuotrauka, "nunese" extreme-sports dizaina :lol:
Vartotojo avataras
Kestukas
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: 26 Rgp 2009 14:15

Re: Dar vienas nežinantis kokią lentą pasirinkti.

UNREAD_POST EdB 14 Lie 2010 16:33

Kestukas rašė:Jai plaukiojai su sena lenta ir planuoji kad bure islaikysi sena, daug sansu kad netiks sarnyras prie naujos.. .. .. . . .

Šitos problemos nėra nes winglaideriui buvau priteikęs dar nelabai seną kitą ekipiruotės dalį. ( pasidariau perėjimą iš seno winglaiderio standarto šarnyro tvirtinimo į dabartinių šarnyrų tvirtinimą )
Vartotojo avataras
EdB
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009 22:36

Kitas

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Prisijungimas nariams