EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!!

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!!

UNREAD_POST z1z 25 Geg 2011 20:56

sveiki ,, rasau nes noriu isirinkti burlente ,., esu 202cm ugio 115 kg svorio .,. esu naujokas . keliu litrazu lenta man rinktis ??? noreciau kuo greiciau plaukti juroje ...
z1z
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 25 Geg 2011 20:11
Burės numeris: 0

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST Andrius11 25 Geg 2011 21:40

jei nori greitai, tipo: "slam, bam, thank You, Ma'am" tada imk kaita. burlente ponia inoringa. teks pasikrust nemazai kol prieisi. gal koki sezona kita.
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST Reiseris 25 Geg 2011 22:22

Turi ispudingus duomenis,galetum daug pasiekti buriavime.Geriausiai padetu apsispresti kokia mokykle,jie turi ivairaus inventoriaus,tada pajaustum ko tau istikruju reikia.
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1876
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST Bobas32 25 Geg 2011 22:36

Reikia daugiau informacijos:
1. "Plaukti Jūroje" - gal gali plačiau pakomentuoti?
2. "Greičiau" - koks terminas? Ar tai plaukimo greitis, ar kuo trumpesnis mokymosi iki wave raiderio laikas?
3. Kodėl pats manai, kad plaukti Jūroje yra labai svarbu?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST Vidmantas 26 Geg 2011 09:29

Parašysiu iš savo patirties apie mokinimasi plaukti jūroje sveriant 110 kg. Aš susidūriau su šias sunkumais:
- Lentos skirtos jūrai (wave tipo) yra iki maždaug 90 litrų, kas reiškia kad trūksta apie 30 litrų, kad laikytųsi ant vandens neplaukiant. Aš pasirinkau freestile-wave tipo lentą su maksimaliai galimais 118 litrų tūrio. Bet be vandens starto vistiek neišsiverčiu.
- Plaukti jūroje su 160 litrų lenta, nelabai mokant, yra sudėtinga dėl didelio lentos pločio - labai jau "nelygus" tas jūros paviršius :)
- Bures skirtos jūrai (stipresnės, nei lygaus vandens) yra max iki 7 kv.m. As naudoju Simmer CrossOver 7.2, kuri jau šios kvadratūros nebegaminama :( :( :(
- Stiebą geriausia imti RDM - daug tvirtesnis ir man dar nelūžo :)

Įvertinus aukščiau mano išvardintas problemas, plaukti jūroje, sveriant virš 110 kg, reikia:
- mokėti padaryti vandens startą greičiau nei per 9 sekundes (bures pasistatymo reikiamu kampu galima neįskaičuoti, nors tai stipriai pridės "skalbimosi" laiko).
- jūroje plaukti nuo 9 m/s vėjo, geriau ne pirma dieną arba pataikyti vėjo kilimo pradžioje - būna lygesnis vanduo.

Lygiam vandeniui reikės 160 litrų freeride tipo lentos ir bures 9 kv.m. pradžioje bekemberinės. Šis inventorius jūrai netiks. Vėliau, be formulės išsiversti bus sunku.
Vidmantas
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 21 Lie 2005 12:50
Burės numeris: 737

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST z1z 26 Geg 2011 13:14

tas sudomino kur rase kad galiu kaska pasiekti ., noreciau biski issamiau isgirsti :D . kaitas tai pat domina , bet yra vienas bet , esu svedijoje todel nzn nei vienos mokikleles ant kaitu tai ir nlb domiuosi o as manau tai tikrai su juom sunkiau ismokt nei su burlente . (gal ir klystu mano nuomone ) . db nbz net ka man pirkt . gal konkreciu pasiulimu .,. juroje noriu nes gyvenu prie juros tiek lietuvoje tiek svedijoje . is pradziu bent bangas noreciau pagainiot kai pramoksiu ant vendens stoveti valdyti ir t.t . ar imanomas varijantas nes tokiu kaip as bent nelabai maciau tokiu sportu uzsiimant todel ir klausiu (visi kase losia ) :D :D .. bet va man beda yra neprie sirdies :D .. dekuij kad dalivaujat temoje .
z1z
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 25 Geg 2011 20:11
Burės numeris: 0

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST z1z 26 Geg 2011 13:20

ta formule kiek suprantu tai greiciui .... bet tas ir yra kad noreciau ir kokius triukus bandyt atlikines .,.. nors greitis irgi noeko dalykas .,. kokiu greiciu greiciausiai gali plaukti su burlente ???
z1z
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 25 Geg 2011 20:11
Burės numeris: 0

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST z1z 26 Geg 2011 18:51

sukonkretinu . koki inventoriu ,palei mano ismatavimus rinktis ,kad galeciau pasiekti geriausio rezultato ,., koks stilius butu palankiausias ir geriausias su mano fiziniais duomenim ?
z1z
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 25 Geg 2011 20:11
Burės numeris: 0

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST Arunasas 26 Geg 2011 19:09

z1z rašė:sukonkretinu . koki inventoriu ,palei mano ismatavimus rinktis ,kad galeciau pasiekti geriausio rezultato ,., koks stilius butu palankiausias ir geriausias su mano fiziniais duomenim ?


>>>> http://www.extreme-sports.lt/pages/burl ... nukams.php
Vartotojo avataras
Arunasas
 
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 08 Lie 2010 19:24
Burės numeris: 75

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST z1z 26 Geg 2011 20:36

as manau pradinukam lenta lb greit perprasiu , nes turiu galimybe plaukioti po 3-4 kartus y savaite plius savaitgaliai :) :) tad manau reiketu kasko konkretesnio :)
z1z
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 25 Geg 2011 20:11
Burės numeris: 0

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST Andrius11 26 Geg 2011 21:35

o kur cia taip pucia 3-4 dienas plius savaitgalis? :D
is ispudzio ka rasai susidaro vaizdas kad pamatei ir patiko. ir viskas atrodo paprasta. bet tikroveje ne viskas taip paprasta. uzlipt i penkta auksta neperejus per pirmus keturis nepavyks. liftas sugedo.
siekiant pereiti kai kuriuos aukstus greiciau reikia eiti i mokyklele. ten su pradinukiska iranga gausi pagrindus ir bendra supratima. uztruks pora dienu.
tada tau reikes freeraidines lentos apie 160l ir pora buriu. kokiu 9 ir 7kv. su ta lenta ismoksi glisuot, kabet su trape daryt kazka panasaus i posukius ir panasiai.jei labai stengsies, uztruks koki sezona. nu gal greiciau jei turesi pastoviais salygas ir laiko. visas sitas mokymas turi vykti ant lygaus vandens nes bangos pradziai tik maisys. jei buni vasara lietuvoj tai ventaine ideali vieta.
tada galbut sekanti sezona pradesi suprast ka tu darai ant lentos, kas tau patinka, gali buti kad uzsinoresi mazesnes lentos didesniems vejams ir mazesniu buriu, gal but atvirksciai uzsimanysi formules ir paklodiniu buriu. pramoksi vandens starta gal but posukius. plaukimas turetu tapti efektyvesnis, daugiau laiko praleisi ant lentos o ne vandeni. i gala sezono su mazesne iranga kaip vidmantas sako galesi pradet bandyt bangas.
jei kelias jau dabar atrodo per ilgas galbut sitas sportas ne tau. plius su tavo duomeninimis juroje (raidinti bangas) bus ne pats paprasciausiais "mokslas". irangos pasirinkimas irgi labai ribotas.
Taip kad tu gerai pagalvok. ir jei tikrai nori buriuot tai nesiparink ka as cia parasiau o varyk i mokyklele ir pabandyk. Sekmes.
Ir butinai parasyk kaip tau sekesi.
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST z1z 27 Geg 2011 17:10

dekuij . siaip kas buriuoja ar kaituoja svedija ta salis ko jum reikia nes vejas amzinas :))))))))
z1z
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 25 Geg 2011 20:11
Burės numeris: 0

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST z1z 27 Geg 2011 19:55

radau fanatic schark lenta 125l kaip manot nebus per maza ??
z1z
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 25 Geg 2011 20:11
Burės numeris: 0

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST Andrius11 27 Geg 2011 20:20

pradziai per maza. ar tu turi pagrindus, ar esi stovejes ant lentos? kokios vejo salygos ten kur tu gyveni? ir pan. irangos buvo yra ir bus. neskubek prisipirkti to ko tau nereikia.
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: DEMESIO . labai prasau padeti isirinkti burlente !!!!!!

UNREAD_POST z1z 27 Geg 2011 20:57

esu lb seniai net neatsimenu dorai ., 160 l man biski per didele vietos atzvilgiu .,., ar labai butu sunku pradet mokintis buriuot 120 l ??
z1z
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 25 Geg 2011 20:11
Burės numeris: 0

Kitas

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Prisijungimas nariams