EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Truko sarnyras

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Truko sarnyras

UNREAD_POST audriusize 04 Lie 2011 22:37

Esu cainikelis (net ne cainikas),tad dekui Kestui(Vilnius) kuris patare koki komplekta imt,Linui( Siauliai) uz puikia trapecija(nauja).Viso to deka ,siandien burlente jau teko prasinest ant skvaliuko palindus po bure ir pakibus ant sedimos trapecijos(iki siol buvo darbas,o cia jau pilna trapecija laimes...)>Siandien buvo tik 5 diena, kai bandau ivaldyt iki siol nezinoma dalyka.
Tai pora klausimeliu.
1.Plaukiant 4 diena,su pirmais bandymais plaukiant su trapecija padariau ne viena ir ne dvi katapultas.Po paskutines graziausios katapultos(sveriu 105-107 kg),lenta vienoj vietoj,rigas uz keliolikos metru...Nutraukiau sarnyra Neil ar kaip jis ten vadinas,bet kiek zinau populiarus 20.2 mm storio guma,standartinis,ne senoviskas.Tai klausimas, ar jis nuo senumo truko ir ar daznai taip atsitinka?Suprantu,kad paskutine katapulta padejo.
Plaukioju prie Klaipedos mariose,tai erdves...Buvau netoli kranto (apie 500 m),tai nuplaukus dali,pasiekiau dugna ir be problemu parzingsniavau.
Siandien isidejau nauja guma,rimtu katapultu neturejau ,buvau nusitrenkes ...na nesakysiu kiek,o tai gausiu pylos nuo seniu(vejas siandien buvo keistas-tai shtilius beveik,tai keletas shkvaliuku,bet patiko(ismokau be rimtu katapultu naudotis trapecija)
Tai kaip dazhnai truksta ta guma,ar cia man taip pasitaike?Nes zinau save,oi kaip as nusitrenksiu i toli...
audriusize
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 20 Bir 2011 00:44
Burės numeris: 0

Re: Truko sarnyras

UNREAD_POST Fish-Bone 05 Lie 2011 01:55

Jeigu plyš dar kartą - naudok Techno Limits šarnyrus :) Šiaip nėra čia tokia baisiai probleminė vieta, kad kas 4 plaukimus reikėtų keisti... Bet aš ir sveriu kone 40kg mažiau. :wink:
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Truko sarnyras

UNREAD_POST Bobas32 05 Lie 2011 09:41

Šarnyrai kartais susidėvi, pasensta guma. Kiekvieną kartą prieš plaukiant reikia pasitikrinti šarnyro gumą. Ši detalė labai svarbi. Jeigu atsisuko šarnyras, arba jis plyšo - gali likti be lentos. Tiesiog prie stipraus vėjo bangelės neša lentą greičiau, nei gali plaukti. Gaunasi, kad vejiesi lentą, jos nepaveji ... atsisuki atgal ir galvoji - o kur burė? :)
Jeigu lenta atsiskyrė, reikia nedelsiant startuoti ir iš visų jėgų ją vytis. Turite apie 10...20 sekundžių plaukti visa jėga ir startuoti gaudyti burlentę turite akimirksniu. Plaukti su trapecija, bateliais, liemene ir t.t. - žiauriai sunku ir jėgos greitai baigiasi.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Truko sarnyras

UNREAD_POST planktonas 05 Lie 2011 11:24

sarnyras turi laikyti minimum 3 sezonus ir tai aktyviai plaukiant. Kas ketvirta karta plaukiant keist nereikes :)
Vartotojo avataras
planktonas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 02 Rgp 2005 04:12
Miestas: Vilnius

Re: Truko sarnyras

UNREAD_POST tomasn 05 Lie 2011 12:49

o dirzai arba sniurgaliai jungiantys sarnyro galva su padu niekuo nepadeda? Lekia lauk kartu su guma?

maniau, kad jie kaip backup'as veikia trukus gumai.
tomasn
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 14 Bal 2010 16:07
Burės numeris: 1010

Re: Truko sarnyras

UNREAD_POST Bobas32 05 Lie 2011 13:16

Diržai ne visada padeda. Jie kartais irgi nulekia. Būna ir kitų variantų - lūžta pirštas, šarnyras tiesiog atsisuka ir išsimauna, o dažniausiai tų virvučių ar dirželių sename šarnyre jau senai nėra .... :)
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Truko sarnyras

UNREAD_POST audriusize 05 Lie 2011 18:37

virvute buvo,bet priristas tik vienas galas...
O burei itemt kokio storumo naudojat virve?Mano manymu 5 mm butu pats tas,tik Klaipedoj xpro teturi 4 mm,nupirkau,bet nelabai ji man patikima atrodo.Tempiant ant stiebo 7.5 kemberine bure tai tenka gerokai isispirt...
Gal kas is klaipedieciu zino geras vietas(del virviu,noreciau visas pasikeist)
audriusize
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 20 Bir 2011 00:44
Burės numeris: 0


Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


cron
Prisijungimas nariams