EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kemberiai

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

UNREAD_POST Girmantas 08 Bal 2005 10:35

as pradejau su kemberine. bet tai buvo seniai ir bekemberiniu buriu nebuvo.. :wink: anyway, po poros pasiplaukiojimu ish tos ketveriukes kemberiai buvo ishimti, laciu kishenes uzhsiutos, na ir dar virshune nukirpta, kad bure atsidarytu esant pereborui.. paskui mokiaus su 7.5 pro race, na o dar kiek veliau pradejau su 6.9 zerofive. (tiesa kazkada plaukiau su fw pora kart :oops: ).

Man labiausiai patiko 6.9 zero five.

Kemberiai mano nuomone reikalingi tik sportiniems pasiekimams. Nes jie turi savu minusu - kemberine bure sunkiau ishkelti is vandens (lengvam buriuotojui, koks as buvau dar visai neseniai, tai yra labai aktualu..).. Juroje net ir ~mokant plaukti sulauzhyti lates stieba ar dar ka nors su kemberine bure zymiai lengviau.

Tiesa tai kad kemberine bure varant greitai yra kiek stabilesne (na bet man greitis neaktualu). O juolab dabartines stabilizavimo sistemos ir pan. siuolaikines bekemberines bures padare ne ka maziau stabilias.

Isglisavimas. Freestyle bure istraukia anxciau nei kemberine race/freerace. Aisku su freestyle bure tokiu greiciu neishvystysi, bet su reisine daryti duckjibe nera didelis malonumas.. :)

O siaip visiems pradinukams rekomenduoju ~7 m^2 freestyle bure. Kodel butent tokia? Kodel ne kemberine? Paprasti prioritetai:
1. Pradinukui bure turi buti lengva - freestyle bures vienos (nedristu sakyti `pacios` nepasitikrines) lengviausiu.
2. Bure turi anksti pradeti traukti, nes kitaip pradinukui arba dar nera vejo, arba jau per daug pasiaustas vanduo ir nelipa - freestyle "ideja" - ankstyvas isglisavimas.
3. Greitis, daznam pradinukui viskas staiga pasidaro per greita - freestyle inventoriaus greitis yra siek tiek ribotas, todel tam, kad su juo ishvystytum per dideli greiti, reikia tai moketi..
4. Manevringumas, bure turi buti lengvai kontroliuojama - freestyle be konkurencijos.
5. Na reiktu nepamirsti ir takelavimo, manau pradinukas isigijes reisine kemberine bure galetu prasikeikti beskaitydamas manuala, kaip sutakeluoti bure, kaip sustatyti kemberius i vietas, kaip ir kiek tempti etc.. uu gudus mishkas.. :roll:

o ir siaip jei nusipirks freestyle bure, tai galvos, kad su ja galima daryti ta ten kazkoki fristail ar kazkaip panasiai, o jei ne tik galvos o ir darys tai isvis super.. :D
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST alga 08 Bal 2005 15:35

Yra ir priešingas aspektas. Turėjau freestyle burę, visi sakė, kad ji labai lengvai valdoma manevruose, o aš jos negalėjau suvaldyt, ir man dėl to kilo kompleksai :-)

Albertas
Vartotojo avataras
alga
 
Pranešimai: 965
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 02:11
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 42

UNREAD_POST Girmantas 08 Bal 2005 15:49

Albertai, ziurek i visa tai filosofiskiau ir dziaukis, kad neturejai reisines su n+1 kemberiu.. :lol:
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Rasius321 08 Bal 2005 16:00

Girmantai, Albertas matyt norėjo pasakyti, kad galimas toks variantas: Žmogelis arbatinukas nusipirko freestyle burę ir įsivaizdavo kad buriavimas su ja bus kaip du pirštus apmyžt. Pasirodė, kad ne taip paprasta - pasakė - bekemberinės Š, nusipirko kemberinę ir ją kur kas greičiau įvaldė, kadangi jau turi patirties. Rezultatas - turi kompleksą prieš bekemberines bures.
Rasius
--
Curiosity killed the cat, satisfaction brought him back
Vartotojo avataras
Rasius321
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 12:03
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST alga 08 Bal 2005 16:44

Sudėtingai tu čia suvartei, Rasiau. Aš to visai neturėjau omeny. Šiaip, tikrai, labiau džiaugiausi, kad nereikia kibiro iš vandens tąsyt.

Albertas
Vartotojo avataras
alga
 
Pranešimai: 965
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 02:11
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 42

UNREAD_POST Rasius321 08 Bal 2005 16:57

Rimtai? Tai tau tavo šešiukė nepatiko? O man ji visai smagi. Smagesnė nei mano Rushvindas.
Tai dabar tu paaiškink, ką tu norėjai pasakyti ir kam kompleksą turi?
Rasius
--
Curiosity killed the cat, satisfaction brought him back
Vartotojo avataras
Rasius321
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 12:03
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Laisvunas 09 Bal 2005 01:38

,,Algai" Is tavo aprasimo,jauciu,kad turejai senesnes kartos fristailine bure...Nezinau kaip kitus gamintojus ,bet Simmer Style burese nuo 2003m buvo idiegta labai paprasta taciau absoliuciai analogu neturinti cevlar stryc control system....Zodziu idiegus sia sistema Simmer Style bures tapo neitiketinai stabilios...vejai buriuojant keiciasi, o trapvirviu net nereik niekur stumdyt..!Jezus pirma kart isbandes savo naujaji Simmerio fristailini Compakta ,gryzes i kranta pareiske,kad tokio stabilumo bures net duriuodamas su reisiniu inventorium nera turejas !Ir netik jis,yra begale burlentiaju turinciu 03-04 Simmerius -tiesiog pasiklausk ar atsiradus galimybei pabandyk-ir busi maloniai nustebintas...
Si sistema tai mazute revoliucija kuri Simmer Style atvere naujas galimybes! Ir dar dziugu,kad Simmerio xebra nepramiegojo ir uzsipatentavo sia sistema visam sviete...
Prikabinti failai
Compact drawing.1.jpg
Compact drawing.1.jpg (0 Baitų) Peržiūrėta 7497 kartus(ų)
Vartotojo avataras
Laisvunas
 
Pranešimai: 1404
Užsiregistravo: 07 Gru 2004 02:39
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 16

cevlar stryc control system

UNREAD_POST Mantas99 09 Bal 2005 02:10

Laisvi, gali paaiskinti smulkiau apie "cevlar stryc control system"?
Mantas99
 
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 27 Spa 2004 11:52
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST alga 09 Bal 2005 03:04

Laisvi, aš juk turiu 2003 metų Zero Seven. Patenkintas. O ir ta sena FreeZone visai maloni. O reikalas tarpinėj -- kai rankos kreivos tai ir frystailinė burė nepadės :-)

Albertas
Vartotojo avataras
alga
 
Pranešimai: 965
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 02:11
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 42

Ankstesnis

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Prisijungimas nariams