EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Prašau patarimo dėl lentos

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Prašau patarimo dėl lentos

UNREAD_POST slapas 31 Kov 2012 22:20

Sveiki vėjo broliai,

Prašau rimto patarimo dėl lentos. Esu pradinukas, buriavęs tik vieną sezoną su sene Mistral "barža", o dabar turiu galimybę įsigyti rimtą inventorių, tačiau turiu išsirinkti iš šių pasiūlymų:
1. Exocet scross- 145 l., 81 cm. pločio, 2008 m. - tik lenta, rigą reiktų pirkti papildomai;
2. Exocet speed slider 170 l., 91 cm. pločio, 2005 m. su 10.5 kv. kemberiniu rigu.
Mano nuomonė: su antru variantu galiu nesusitvarkyti dėl didelės burės ir lenta gal per daug litrų turi :?: , o pirmam variantui planuočiau kokių 8 kv. burę.
Sveriu 85 kg. Plaukioti panuoju ežeruose ir mariose.
Labai prašau padėti apsispręsti.

Pagarbiai Čeinikas.
Vartotojo avataras
slapas
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 24 Lie 2011 18:56
Burės numeris: 0

Re: Prašau patarimo dėl lentos

UNREAD_POST virtuve 31 Kov 2012 23:24

Jai jau taip ribotai tik šie du variantai tai imk mažesnę. Kitu atveju bus nuo baržos ant baržos. Jai ieškosi daugiau variantų tai gali imti ir mažesnio litražo nei 145.
Vartotojo avataras
virtuve
 
Pranešimai: 679
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 13:50
Miestas: Vilnius

Re: Prašau patarimo dėl lentos

UNREAD_POST Laisvis39 01 Bal 2012 09:00

Ir aš pritariu Virtuvei, už pirmą, tuo labiau, jei važiuosi ir į Kuršių marias.
plaukiau - laimingas
Veikla:
Dujų įranga automobiliams
tel.: 861464006
Vartotojo avataras
Laisvis39
 
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 01 Lap 2004 12:30
Miestas: Trakai
Burės numeris: 39

Re: Prašau patarimo dėl lentos

UNREAD_POST slapas 01 Bal 2012 13:42

Dėkui už tvirtą nuomonę. :)
Vartotojo avataras
slapas
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 24 Lie 2011 18:56
Burės numeris: 0

Re: Prašau patarimo dėl lentos

UNREAD_POST Gedas LTU76 02 Bal 2012 10:36

Lentos, virš 160 litrų, pirkimas yra racionalus jei esi nusiteikęs tik laisvalaikio buriavimui ežerėlyje kur su šeima leidžiate atostogas. Jei buriavimas yra ne tik retų išvykų į gamtą papildomas atributas, tai reiktų kažkokios kitokios lentos. Jei plaukiojai su kažkokia Mistralio barža, tai spėju tu taip vadini Raceboardą - ilgą, siaurą lentą su švertu. Na, tai irgi visai rimtas buriavimo įrankis, ypač palyginus su 170 freeride, ar freerace lenta. Taigi, prieš ką nors patariant, reiktų žinoti ką tu vadini rimtu inventoriumi:
    brangus;
    kokybiškas;
    naujoviškas;
    madingas;
    gražus;
    praktiškas;
Sudėliok prioritetus pagal svarbą sau ir tada pradėk rinktis inventorių. Be to, dar turi atsakyti į klausimą, kiek burlenčių turėsi, ar pasiliksi sau "seną Mistral baržą" ar naujoji lenta liks vienintelė, ar perspektyvoje žadi įsigyti antrą komplketą? Kaip dažnai planuoji važinėti prie ežerų (kokie tai ežerai, kurioje LT vietoje jie yra?) ir prie marių (Kuršių?) - 50/50%; 70/30%; 90/10% - šie procentai turėtų būti realūs, o ne tokie, kurių tu norėtum. Mes visi norėtume - pradžioje gyventi prie jūros, o po to Hawajuose... Bet įvertink savo galimybes realiai ir pasakyk procentą.
Po šios analizės galima bus lengviau patarti kokį inventorių tau rinktis?

Sėkmės analizuojant
Gediminas
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

Re: Prašau patarimo dėl lentos

UNREAD_POST Pavelas 03 Bal 2012 10:58

Iš patirties galiu pasakyti, kad S-Cross labai gera lenta. Pats su ja žengiau pirmus žingsnius ir vis dar tobulinuosi ir esu labai patenkintas :) Aš manau pirmas variantas geras pasirinkimas :wink:
Vartotojo avataras
Pavelas
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 22 Bir 2011 22:42
Burės numeris: 0

Re: Prašau patarimo dėl lentos

UNREAD_POST DonatasU 03 Bal 2012 12:12

Nemastyk, imk pirma, a tai toks metas, kad begalvodamas liksi prie senos geldos..t.y. barzhos. Susitiksim ant vundens!
Vartotojo avataras
DonatasU
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 21 Rgp 2009 13:01

Re: Prašau patarimo dėl lentos

UNREAD_POST slapas 03 Bal 2012 12:50

:wink: jau tikrai apsisprendžiau ir paėmiautik dabar laukiu blusų turgaus dėl rigo api 8 kv. įsigijimo.
Labai dėkui visiems už nuomonę iki pasimatymo ant vundens, jeigu pamatysit buriuojantį su Scross lenta ir tokiom akim :shock: tai žinokit aš.
Vartotojo avataras
slapas
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 24 Lie 2011 18:56
Burės numeris: 0


Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Prisijungimas nariams