EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Naudotas inventorius

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST snowpass 23 Rgs 2015 18:11

As uzsisakiau Tabou Rocket Wide 118 (2015), nes pagalvojau, kad jeigu dabar sunku ipirkti, tai kitais metais bus nebeimanoma. Buriavimas darosi buoziu sportu, ne tuoj inventoriaus visai nebebus imanoma ipirkti. Gerai kai reikia kokio standartinio freeraido ar formules ar slalomo, bet jeigu ieskai kokios retesnes lentos? Nera padevetu pas mus. As norejau pvz. lightwind lentos silpnal vejui + freemove lento stipriam. Padevetu neradau LT.
snowpass
 
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 26 Rgp 2013 14:28
Burės numeris: 0

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST DovydasVilkelis 23 Rgs 2015 19:08

Lenkijoj deal'ų yra, aš savo FSW iš ten ir siunčiausi.
Nekenčiu buriavimo
Vartotojo avataras
DovydasVilkelis
 
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: 16 Vas 2013 16:57
Burės numeris: 0

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST anndrius 23 Rgs 2015 19:33

snowpass rašė:
Kita tema- kas nors man gali pasakyti KODEL!!!! nauju lentu kainos taip kyla ir yra tokios kokios yra dabar? Starboard nauja lenta kainuoja apie 2000 EUR ir 2016 planuoja kainuoti bevei 3000 EUR. Kitu brandu kainos vejasi taip pat. WTF? Savikaina? Ar per maza konkurencija? Kodel kinai nepagamina pigiau? Gal pradeti lentas gaminti?

Dar stebisi, kodel chebra ant kaitu persimeta. Kokios mintys?


beveik visas lentas visi brandai daro Tailande toje pat gamykloje, ir daro baksais. $ ~ +30%, anglis irgi stipriai brango. lentos praktiskai vienetinis produktas - ir milijono tokiu paciu nepristampuosi.
Vartotojo avataras
anndrius
 
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 22 Geg 2008 15:00

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST renciauskas 24 Rgs 2015 00:27

DovydasVilkelis rašė:Lenkijoj deal'ų yra, aš savo FSW iš ten ir siunčiausi.

Tai gal gali brūkštelt adresiuką?
Vartotojo avataras
renciauskas
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 07 Rgs 2011 09:51
Burės numeris: 40

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST DovydasVilkelis 24 Rgs 2015 10:27

Of course - http://hydrosfera.pl - aš siunčiausi iš čia, yra dar vienas PL pulspais, kuriam dairiausi, bet neatsimenu adreso..
Nekenčiu buriavimo
Vartotojo avataras
DovydasVilkelis
 
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: 16 Vas 2013 16:57
Burės numeris: 0

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST snowpass 24 Rgs 2015 15:08

As savo JP Lightwind pirkau cia:

http://boardsport.pl/

Bet jei dabar jokiu geru pasiulymu neturi...

Viena gamykla Thailande? Tai cia praktiskai monopolis...
snowpass
 
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 26 Rgp 2013 14:28
Burės numeris: 0

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST Giedrius LTU11 24 Rgs 2015 16:12

Taip viska diktuoja rinka, ko pasekoje FW inventorius yra neivertintas, o freeraidinis gal net pervertintas pagal kainas (na ir proporcijas kiek kainuoja naujas ir uz kiek reikia parduot deveta). As bandau parduoti pernai metu 12.5 plaukta metus su trupuciu uz 200 europietisku ir man pasiulo 150 ... na sprendimas cia, kuri gali daryti ir kiti (Arvis suprantu taip ir padare) - paprasciausiai neparduoti uz nepadorias kainas :) As jau geriau jau panaudosiu kaip bure treniruotis ir dar drasiai sezona ar du paplaukiosiu, nei parduosiu pigiau nei lates. Beja ta tendencija kazhkiek jauciasi ir kitur. Kalbejau su vienu biceliu Olandijoj. Megejas plaukia ten fleeto gale, bet sako "plaukiu su FW nes tai yra pigiausias inventorius siai dienai". UZ kapeikas gali viska susipirkt ir plaukt sau :)
Giedrius, LTU11

http://ga-windsurfing.com/

+370 61233763
Vartotojo avataras
Giedrius LTU11
 
Pranešimai: 795
Užsiregistravo: 18 Vas 2005 12:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 11

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST Gedas LTU76 24 Rgs 2015 21:17

snowpass rašė:Del padeveto inventoriaus: Lietuvoje kainos padeveto inventoriaus mazesnes negu kitur, bet tai normalu, nes perkamoji galia mazesne + rinka maza ir ta rinka viska reguliuoja. PVZ. Formules lentos labai brangios, bet kei reikia parduoti antrineje rinkoje- kiek yra zmoniu LT kurie nori pirkti padevete formule? Vienas kitas, bet labai mazai. Kai reikia parduoti freeride- daug paprasciau, nes daug daugiau potencialiu pirkeju...
Tai gaunasi kad nusiperki nauja FW lenta uz 2000 EUR, parduodi po 2 metu uz 500 EUR. Nusiperki nauja Freeride lenta uz 1000 EUR ir parduodi po 2 metu uz 600 EUR. Taip jau yra ir kitaip nebus.

Kita tema- kas nors man gali pasakyti KODEL!!!! nauju lentu kainos taip kyla ir yra tokios kokios yra dabar? Starboard nauja lenta kainuoja apie 2000 EUR ir 2016 planuoja kainuoti bevei 3000 EUR. Kitu brandu kainos vejasi taip pat. WTF? Savikaina? Ar per maza konkurencija? Kodel kinai nepagamina pigiau? Gal pradeti lentas gaminti?

Dar stebisi, kodel chebra ant kaitu persimeta. Kokios mintys?


Yra labai daug netikslumų. Nežinau, ar čia tendencingai tyčia, ar šiaip iš nežinojimo. Visų pirma nusipirkęs Formulę už €2kilo jei saugosi ir nedaužysi, gali parduoti tikrai brangiau nei €500. Žinoma, su formule plauksi daugiau nei su freeride, dėl to reikia skaičiuoti vieno pasiplaukiojimo kainą, o ne bendrą kainų skirtumą.
Labai norėčiau pažiūrėti, kaip parduodama 2viejų metų freeride lenta už €600, kuri nauja kainavo €1000. Arba ji visai nebuvo plaukta, arba už tiek niekas nepirks. Ir palyginus plauktų dienų skaičių, gali pasirodyti, jog net ir tie €400 yra didesnis nuostolis, nei parduodant formulę už €500 ;)

O dėl kainų, tai taip, lentos brangsta. 2016 metų lentos pabrango ~20% lyginant su 2015 kainomis. Bet čia niekas nesiveja ir niekas nesiveržia į priekį kad būtų kuo brangesnis prekinis ženklas. Brangsta visos lentos. Beje, kaitų įranga taip pat neatsiliks su brangimu. Bet ten truputi kitaip, nes siuvėjų yra tiek Honkonge, tiek Kinijoje ir jie dar sugeba nekelti kainų taip stipriai.
Pagrindinė kainų Eurais pakilimo priežastis 2016-iems yra darbo jėgos Kinijoje brangimas, anglies brangimas ir Euro pigimas Dolerio atžvilgiu.

Gero vėjo
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST Bobas32 24 Rgs 2015 21:25

Panašios tendencijos ir su kitais pirkiniais: per pastaruosius 10 metų kainos padidėjo dvigubai. O tiksliau - dvigubai nuvertėjo pinigai. Pvz - dviračiai, sunkvežimiai ir t.t.. Kai kas pabrango jau ir beveik trigubai.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST snowpass 25 Rgs 2015 15:04

Nežinau, ar čia tendencingai tyčia, ar šiaip iš nežinojimo.


Tendencingai aisku :) Pradejau gaminti lentas garazelyje, tai cia dabar darau PR'a ir ruosiu rinka :)
O jei rimtai, tai nemanau, kad tu netikslumu yra daug, gal tiesiog kiekvienas mato per savo prizme ir issako savo nuomone. Del zinojimo ar nezinojimo, tai mano poste daugiau klausimu diskusijai, negu teiginiu. Del tendencingumo, man labai sunku izvelgti cia kazkokias tendencijas, nes nieko kritikuoti nesiruosiu, tai buciau dekingas uz paaiskinimus.

Visų pirma nusipirkęs Formulę už €2kilo jei saugosi ir nedaužysi, gali parduoti tikrai brangiau nei €500. Žinoma, su formule plauksi daugiau nei su freeride, dėl to reikia skaičiuoti vieno pasiplaukiojimo kainą, o ne bendrą kainų skirtumą.
Labai norėčiau pažiūrėti, kaip parduodama 2viejų metų freeride lenta už €600, kuri nauja kainavo €1000. Arba ji visai nebuvo plaukta, arba už tiek niekas nepirks. Ir palyginus plauktų dienų skaičių, gali pasirodyti, jog net ir tie €400 yra didesnis nuostolis, nei parduodant formulę už €500 ;)

Nenoriu sutikti. Del formules lentu (ar netgi slalomo lentu): kaip kazkas pastebejo- dauguma kas plaukia varzybose, naudoja sportini inventoriu, nori naujos pagal paskutine mada lentos (ir kito inventoriaus). Inventorius trapus, ciainikam netinkamas arba maziau draugiskas, tai ta antrine rinka sumazeja smarkiai. Tavo pavyzdys, Gedai, tai galioja tik tada, kai nusiperki sekancio sezono lenta, islaikai idealiai ir parduodi kitam reiseriui, kuris neiperka naujos. O siaip, tai mano kalkuliacija daugmaz galioja jeigu nusiperki einamo ar praeito sezono lenta, padarai kelis imusimus (kas yra normalu) ir tada kaina atsistoja antrineje rinkoje 500-600 EUR. Su slalomu panasiai, bet kazkiek ilgiau laiko verte. Freerid'as aisku nuverteja, bet jeigu gerai nuperki, tai labai daug neprarandi. Kad ir su kokiomis Carve ar Futura, jei paimi ant ispardavimo, kaina gaunasi apie 1 k EUR ir po poros metu vis dar verte 500-600 EUR. Argi ne taip? O maziausiai nuverteja mokomosios lentos. As rasiau is savo patirties:
Nauja GO pirkau uz 2700 LTL, pardaviau po rimto sudauzymo ir pataisymo uz 4 metu uz 1600 LTL. RRD Fire Ride, mokejau 1900 LTL (test lenta buvo), pardaviau po 1 sezono uz 1500 LTL. Goya pirkau uz 900 EUR nauja, po 2 sezonu pardaviau uz 600 EUR. Visais atvejais su lentomis buvo padaryta desimtys sesiju ir jos buvo daug naudojamos.

2016 metų lentos pabrango ~20% lyginant su 2015 kainomis. Bet čia niekas nesiveja ir niekas nesiveržia į priekį kad būtų kuo brangesnis prekinis ženklas. Brangsta visos lentos. Beje, kaitų įranga taip pat neatsiliks su brangimu. Bet ten truputi kitaip, nes siuvėjų yra tiek Honkonge, tiek Kinijoje ir jie dar sugeba nekelti kainų taip stipriai.

As suprantu, kad kainos yra tokios kad dar kazkas pirktu ir kad gamintojas uzdirbtu. Gal pavartojau neteisinga issireiskima del to kad kazkas verziasi i prieki, o kiti vejasi. Bet manau Starboard yra vedantis zaidejas rinkoje ir diktuojantis madas, tai kazkuria prasme kiti vejasi. Tame tarpe ir kainomis. Bet cia pamineta, kad kaitus kinai siuva, tai man ir klausimas, kodel burlenciu jie negamina po savo vietiniais brendais. 20% vien infliacija nepaaiskinsi.
Bet aisku, rinka viska sustatys i savo vietas. As tik galvoju- o jeigu rimtai pradeti gaminti burlentes? Ar tai visiskai neimanoma?
snowpass
 
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 26 Rgp 2013 14:28
Burės numeris: 0

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST dainiuks 25 Rgs 2015 16:47

Nesamone gamint.Nuvarei i Tailanda, nauju fura prisikrovei ,pas Muchameda senu gal galima gaut ir prekiauji sau Kintuose ,Pievose.Galima dar ir kioskeli pasistatyt,jei girininkas leis.Beto nereiks dervu uostyt,kurios vezi sukelia
dainiuks
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 12 Kov 2014 20:18
Burės numeris: 161

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST raima 30 Spa 2015 22:25

Kadangi aš esu irgi pradinukas, tai aš taip pat sprendžiau tą patį klausimą ar pirkti naują ,ar pradėti nuo padėvėtos įrangos. Ir esu patenkintas savo pasirinkimu pradėti nuo naudotos įrangos ,vien jau tai ,kad pirkdamas įranga iš Kęsto iš Vilniaus gavau dar ir nemokamą pus antros valandos instruktažą apie visos įrangos taisyklingą surinkimą ir naudojimą ir paaiškino kaip ir nuo ko pradėti.Už tai jam esu nepaprastai dėkingas :) . Aišku geriausiai pradedi jausti savo įrangą ,kai jau pradedi plaukti tada žinai kur ir ką pastumti ,kur ką patemti. Taigi ,kai esi pradedantis nemoki dar tinkamai ją naudotis ,neina jos ir išsaugoti be kokių nors pažeidimų. Todėl mano galva pradėti reiktų nuo naudotos įrangos ,o po to palaipsniui pereiti prie naujesnes. Vieną žmogų žinau kuris naują iš parduotuvės pirktą burę per kelis plaukimus trijuose vietuose suplėšė ,o naują lentą per mėnesį kelis kartus špakliavo. Ir vien dėl tos pačio patirties trukumo priežasties.
raima
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 28 Spa 2015 17:25
Burės numeris: 0

Re: Naudotas inventorius

UNREAD_POST RusLan 31 Spa 2015 14:49

Kas cia per Kestas is vilniaus? Pirkai jo sena lenta ar priekiauja jis naudotu inventoriumi? Jei priekiauja, noreciau kontaktus suzinuoti :)
RusLan
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 25 Rgp 2015 21:43
Burės numeris: 0

Ankstesnis

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


cron
Prisijungimas nariams