EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Del lentos pirkimo

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Del lentos pirkimo

UNREAD_POST RusLan 24 Vas 2016 08:59

Sveiki, noriu suzinoti nuomone is ismananciu zmoniu. Ar verta pradedanciajam uz 340 euru pirkti sia burlente: JP X-Cite Ride 146 FWS 2011. Lenta yra nauja. Laukiu Jusu nuomones...Aciu :)
RusLan
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 25 Rgp 2015 21:43
Burės numeris: 0

Re: Del lentos pirkimo

UNREAD_POST GediminasLTU22 24 Vas 2016 12:08

Sveikas,

Nauja JP lenta už 340 eur ?? Pirk net negalvodamas, nebent būtų kokia vogta - tada nepirk [-X

Mano asmenine nuomone, 146 litrai pradedančiajami pradžioje bus sunkoka - nuo nulio geriau pradėti ant didesnio litražo/pločio lentos, o kai įgausi šiek tiek būtinų įgūdžių (pripras kojos, išmoksi plaukti pavėjui ir į vėją, kabinsiesi ant trapecijos, jau žinosi, kas yra kojos kilpose nors retkarčiais), tada jau galėsi laisvai peršokti ant mažesnio litražo lentos.

Nežinau pačio įgūdžių, svorio ir t.t., gal iškart šoksi ant 146 l lentos ir jau po kelių pasimaudymų lakstysi pirmyn atgal, todėl lentos už tokią kainą ir jeigu tikrai nenaudotos ar mažai naudotos - nepaleisk.

Sėkmės su vėju.
Vartotojo avataras
GediminasLTU22
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 07 Rgs 2013 13:42
Burės numeris: 22

Re: Del lentos pirkimo

UNREAD_POST RusLan 24 Vas 2016 13:07

Esu 192 cm ugio, 85kg. Praeita vasara praėjau burlenčių mokykla ir kelis kartus plaukiau su 180 litru freeraidu. Nuplaukt iš vieno taško i kita ir grįžti pavyksta :D
Noriu šiam sezonui nusipirkti savo inventorių. Tai vat radau tokį variantą (manau tikrai gera) ir galvoju... :shock:
RusLan
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 25 Rgp 2015 21:43
Burės numeris: 0

Re: Del lentos pirkimo

UNREAD_POST DovydasVilkelis 24 Vas 2016 13:31

Pirk. Mano kelias buvo panašus iki tokio dydžio, tik aš dar pora kartų buvau išsinuomojęs 160l freeraidą.
Nekenčiu buriavimo
Vartotojo avataras
DovydasVilkelis
 
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: 16 Vas 2013 16:57
Burės numeris: 0

Re: Del lentos pirkimo

UNREAD_POST RusLan 24 Vas 2016 16:42

O blemba, suklydau, pasirodo ši mano minėta lenta naudota (o aš jau buvau apsidžiaugęs :)). Tai dabar dar daugiau galvos skausmo, pirkti ar ne #-o
RusLan
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 25 Rgp 2015 21:43
Burės numeris: 0

Re: Del lentos pirkimo

UNREAD_POST anndrius 24 Vas 2016 18:00

Tokia kaina net ir devetai lentai labai gera. (Svarbu kad nebutu sunkesne (t.y prisisiurbusi vandens), nei yra specifikacijose, arba deniai isminkyti.
pati lenta ir jos dyis taip pat labai geri pradziai. imk ir nesuk galvos.
Vartotojo avataras
anndrius
 
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 22 Geg 2008 15:00


Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


cron
Prisijungimas nariams