EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Ir dar vienam naujokui reikia skubios pagalbos

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

UNREAD_POST Sania_skit 02 Bal 2007 17:31

kursu jokiu nebaigiau, siap su draugais ishsinuomave buvom keliom dienom ir buriavom, dar draugas sena burlente turejo tai ir su ja kazkiek plaukiojau.
galvoju pries pirkdamas burlente pabandysiu su kaitu palakstyt, privaciai gal kas pamokys, noriu visus pliusus ir minusus ishsiaiskint kas man labiau tinka o tada jau nusipirkt gera iranga ir dziaugtis gyvenimu:)
tai supratau kad man reikia ne maziau 140l ir 80cm plocio freerido lentos :idea:
Vartotojo avataras
Sania_skit
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 27 Kov 2007 19:03
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Girmantas 02 Bal 2007 22:31

Gedas LTU76 rašė:Rekomenduoju Crossover inventorių. Su tokia lenta, pasitaikius progai jūroje jausiesi geriau. Ežere ji bus greitesnė nei grynai freestylinė lenta.

Gedai, ar esi bandes nauja freestyle ir crossover lenta, kad taip teigi?

p.s. crossover apibrezima tavo atveju suprantu kaip freestyle ir wave misini, nes superx hibridai juroj isvis neplaukia.
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Gedas LTU76 02 Bal 2007 23:32

Oi Girmi, Girmi, su šiuolaikine formule tu irgi neplaukęs, bet nuomonę turi. Mano nuomonė paremta gamintojo rekomendacijomis, nes niekas kitas geriau nežino, kam lenta skirta, nei gamintojas.

O kas dėl jūros, tai joje su Formule labai sėkmingai galima buriuoti, kaip ir su superx lentomis.
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Girmantas 03 Bal 2007 01:11

apie formules turiu nuomone? sorry turiu apie nuomone apie formule kaip apie klase, bet ne kaip apie kiekviena lenta atskirai.

del to, kad freestyle-wave lenta greitesne uz freestyle, nepyk, bet totali nesamone. :wink:
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Gedas LTU76 03 Bal 2007 12:11

O kur aš paminėjau Freestylewave? Ir kur paminėjau konkrečią lentą, o ne klasę? Girmi, pats išvedžioji ir pradedi prieštarauti savo išvedžiojimams. Eik buriuot.
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Girmantas 03 Bal 2007 13:41

1. tu paminejai crossover lenta gerai plaukiancia juroje.
2. hibridines lentos yra freestyle-wave ir freestyle-freeride=superx.
3. superx lentos del savo formos bangose elgiasi labai prastai.
4. jei kalbame apie hibridine lenta, kuri gerai plaukia juroje, tai ji turbut nera superx lenta.
5. del siauresnes uodegos ir riesto dugno freestyle wave lenta geriau plaukia juroje, bet yra letesne uz freestyle lenta, kurios galas platus, o dugno plokstuma pakankamai ilga.

neklaidink zmoniu.
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Sania_skit 03 Bal 2007 22:58

nu jooaa... dabar jau nieko nebesuprantu.. jauciu pries perkant reikia pasiimt koki ishmananti kartu.. :shock:
Vartotojo avataras
Sania_skit
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 27 Kov 2007 19:03
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Gedas LTU76 04 Bal 2007 00:04

Girmi, nepyk, bet tau tikrai kažkas negerai. Įkvėpk gryno miesto oro ir pakentėk truputi. Tuoj, tuoj galėsim plaukti ir nereiks visų savo žinių rodyti forume, geriau tai daryti ant vandens ;)

Aš niekur neminėjau, kad superx labai gerai elgiasi jūroje, aš net nesiūliau tos lentos. Sania nori varyti. Nors ko jis iš tikro nori dar nežino, o tu jam iškarto freestyle siūlai.

Čia Starboard Crossover apibrežimas:
Crossover :
If you are looking for the radical one-board solution to wave-ride and jump when the conditions are there, then spin tricks and have a blast in flat water conditions too.

Jei kam įdomu kitų stilių aprašymai, tai jie yra čia http://www.star-board.com/viewpage.php?page_id=51

Girmi, kvėpuok lengvai ;)
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Juozas14 04 Bal 2007 02:45

num dauguma turbut su manim nesutiks, bet as pradziai galeciau parekomenduoti dyyydele lenta su svertu, vien delto, kad nereiktu plaukiot priskendus iki keliu, gryzti pries veja i ta vieta is kurios isplaukei, bei jaustis uztikrintai. kad butu galima pradet lipti i kilpas ir gal net pradeti glisuoti..
Tel. 860338696
Mail. thunder@surf.lt
Vartotojo avataras
Juozas14
 
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: 05 Lie 2006 21:55
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1

UNREAD_POST Laisvunas 04 Bal 2007 03:41

Rupi inventorius...tiesiog zvanik-869924884 Laisvunas CIBAS....Atvaryk i ekskursija....ir manau issiringsi....
Prikabinti failai
rrd_051806_ag_332_big[1].jpg
CIBAS
Burlentės,kaitai,surfingas-prekyba,mokyklėlė
www.cibas.lt
Irangos remonts...
+370 69924884
+370 52359350
Vartotojo avataras
Laisvunas
 
Pranešimai: 1404
Užsiregistravo: 07 Gru 2004 02:39
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 16

UNREAD_POST Girmantas 04 Bal 2007 06:29

Gedas LTU76 rašė:Girmi, nepyk, bet tau tikrai kažkas negerai. Įkvėpk gryno miesto oro ir pakentėk truputi. Tuoj, tuoj galėsim plaukti ir nereiks visų savo žinių rodyti forume, geriau tai daryti ant vandens ;)

gedai, noru buriuoti nedegu.. dar eidamas gatve prisimenu egipta ir issuku spoka nuo bortelio.. baigiu issigydyt traumas, atshils vanduo viskas bus ok - nesiparinu.. o ir gryno, ir miesto, ir apskritai oro man netruksta.

Gedas LTU76 rašė:Aš niekur neminėjau, kad superx labai gerai elgiasi jūroje, aš net nesiūliau tos lentos. Sania nori varyti. Nors ko jis iš tikro nori dar nežino, o tu jam iškarto freestyle siūlai.

LABAI PRAŠAU SURASK MAN KUR AŠ ŠIOJE TEMOJE PASIŪLIAU KOKIĄ NORS LENTĄ??? ar tik jau kai kam nesivaidena? :shock: del superx, taip tu nesiulei, bet pareiskei kad crossover(freestylewave - zr. zemiau) lenta greitesne uz freestyle. as pateikiau argumentus kodel ne ir, kad nekiltu abejoniu, pateikiau irodyma, jog tikrai kalbi ne apie superx lenta.

Gedas LTU76 rašė:Čia Starboard Crossover apibrežimas:
Crossover :
If you are looking for the radical one-board solution to wave-ride and jump when the conditions are there, then spin tricks and have a blast in flat water conditions too.

saunu, tai yra freestyle wave lenta. ka as ir aprasiau.

tai kam vis delto reiktu giliau ikvept? :) man jau atsibodo tos bergzdzios diskusijos. suprantu, kad tu jauti kazkokia nuoskauda. nezinau, gal koks klientas pas tave nenusipirko go ir pasirinko kita lenta prisiskaites mano paistalu, gal kas nors rimtesnio.. gana pilstyt is tusio i kiaura, kai zinai, jog esi neteisus.. :wink:

peace. jei kas noresit mano konsultacijos inventoriaus klausimais - rasykit pm, pazadu kiekvienam atsakyti.. arba prie alaus. matau, jog mano postai daug kam kelia nepasitenkinima.. :hippy2:
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Gedas LTU76 04 Bal 2007 10:53

dabar dar ir Go užkliuvo... kiek jų nenupirko, pasakyti negaliu, galiu pasakyti kad tie kas pirko, liko patenkinti.
O dėl patarimų, tai nereik taip susisreikšminti. Žmonės klausia patarimų. Atsako visi kas nori ir gali. Jei atsakinėtum tik tu vienas, tai būtų neobjektyvu. Bet kadangi atsako daug žmonių, tai iš tų atsakymų jau galima daryti apibendrinimus ir objektyvesnes išvadas ;)
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Rimvydas 04 Bal 2007 11:06

diskusijos stebetojo poziuriu - tokios diskusijos ir yra forumo zavesys. :wink:
Ba kitaip - gal visi paskelbkime savo PM su prierasu, kad patarimai tik per Pm ir uzdarome foruma? Gal vis tik geriau "aistringos" diskusijos forume? Girmi - nepalik musu !!
:lol:
Rimvydas
 
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 20 Vas 2006 19:46
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Girmantas 04 Bal 2007 11:20

Gedai, ir dabar neatsakei i mano klausimus, o tik papilstei is tuscio i kiaura. Butent todel nematau tikslo testi kazkokia diskusija.

Rimvydai, aciu uz palaikyma, as pagalvosiu :D
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Bobas32 04 Bal 2007 12:14

Stot, teismas eina.
Kas čia vyksta? AAAA.....

Skaitau iš pradžių diskusiją ir matau tris priežastis:
Gedo žodžiai:
.... reik nuo šortų pradėt, o ne nuo burlentės, daugiau pinigų alui liks...
....Ar tikrai žinai kad tave domina tik freestyle, o ne wave, freeride, ar superX?....
..... Ežere ji bus greitesnė nei grynai freestylinė lenta.....

Tai jeigu buliui prieš nosį pamosikuoji raudoną skudurą ir jis praded tave badyti - tai kas kaltas?

Gedai, prieš rašydamas žodį freeslyle (mosikuodamas raudon vėliava) - pagalvok. Ar tikrai to nori :)
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Prisijungimas nariams