EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Ir dar vienam naujokui reikia skubios pagalbos

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Ir dar vienam naujokui reikia skubios pagalbos

UNREAD_POST Sania_skit 02 Bal 2007 01:21

Sveiki adrenalinomanai,
Esu 20metis jaunuolis, puse savo gyvenimo sportuoju, 5 metus snowboardinu taigi ant lentos svecias nesijauciu, noriu alternatyvos snowboardui taigi nusprendziau nusipirkti burlente. kiek paskaiciau tai labiausiai man tiktu freestylo lenta.Wat kokia, su kokio dydzio bure ir t.t net neisivaizduoju... gal ka patarsit ar pasiulysit? mano ugys 195, svoris 85kg noriu gero varianto ir kuo universalesnio.
Please help:)
Buciau labai dekingas jei parasytumet kokiu ismataimu ir kas man tiktu, koks bures plotas ir pan..
:D
Vartotojo avataras
Sania_skit
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 27 Kov 2007 19:03
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Girmantas 02 Bal 2007 01:24

mano ugis 192, svoris 85, droziu freestyle. jei nori galiu padet susirinkti teisinga inventoriu. :wink:
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Bobas32 02 Bal 2007 01:28

Ar esi kada plaukęs su kokia nors burlente?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

UNREAD_POST Liutc 02 Bal 2007 01:33

Va, va ir man iskart toks klausimelis kilo? Pries freestaylinga reiktu ismokt kaika :idea:
Burės (Vela, Vel) – 32-as pagal dydį pietinio pusrutulio žvaigždynas
Vartotojo avataras
Liutc
 
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 04 Sau 2007 02:52
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 0

UNREAD_POST Girmantas 02 Bal 2007 01:35

ne, nereikia. freestyle - tai gyvenimo budas, o ne manevras.
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Gedas LTU76 02 Bal 2007 02:34

Girmantas rašė:ne, nereikia. freestyle - tai gyvenimo budas, o ne manevras.


tada reik nuo šortų pradėt, o ne nuo burlentės ;) daugiau pinigų alui liks.
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Sania_skit 02 Bal 2007 02:37

Girmantas rašė:mano ugis 192, svoris 85, droziu freestyle. jei nori galiu padet susirinkti teisinga inventoriu. :wink:


butu unreal.. ka patartum man? kokia pats iranga turi? kiek mazdaug $ reikia skirti siam reikalui?

beje ant burlentes nuomotos stovejau gal kokius 5 kartus bet vis vejas nepasitaikydavo man tai daug ten nieko nepajutau bet jauciaus stabiliai ir visai nekritinejau.. nes labai panasus principas kaip ir snieglentes.. beje dar wakeboardinga bandziau ten visai gerai sekesi :D nemanau kad ilgai uztruks man ishmokt kad galeciau su freestylo lenta mokytis.. beje kokiu man ishmatavimu lentos ir bures reikia? kokia firma geriausia?
Vartotojo avataras
Sania_skit
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 27 Kov 2007 19:03
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Girmantas 02 Bal 2007 03:53

Gedas LTU76 rašė:
Girmantas rašė:ne, nereikia. freestyle - tai gyvenimo budas, o ne manevras.


tada reik nuo šortų pradėt, o ne nuo burlentės ;) daugiau pinigų alui liks.

norint krutai varyti shortai nepades. kad ir kaip butu aukstinamas sis kultas Lietuvoj.
Prikabinti failai
grubby.jpg
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Gedas LTU76 02 Bal 2007 12:17

Sania_skit rašė: kiek mazdaug $ reikia skirti siam reikalui?

Priklauso nuo to, kokią įrangą pirksi - naują, ar dėvėtą? Šiaip viskas atsistos nuo 3000 iki 6000Lt.
Sania_skit rašė:beje ant burlentes nuomotos stovejau gal kokius 5 kartus bet vis vejas nepasitaikydavo man

Teks priprasti. Tai ne kalnas su snieguotu šlaitu ir ne kateris su pilnu baku ;)
Sania_skit rašė:beje kokiu man ishmatavimu lentos ir bures reikia? kokia firma geriausia?

Suformuluočiau klausimą kitaip- kokių charakteristikų, išmatavimų lenta ir burė tau yra geriausia? Nors gausi patarimų daug, bet į šį klausimą gali atsakyti tik vienas žmogus - tai tu pats. Klausimas, kuri firma geriausia, linksta į šortų spalvos pasirinkimą.

Ar tikrai žinai kad tave domina tik freestyle, o ne wave, freeride, ar superX? Rekomenduoju Crossover inventorių. Su tokia lenta, pasitaikius progai jūroje jausiesi geriau. Ežere ji bus greitesnė nei grynai freestylinė lenta. Be to, tu juk dar nemoki glisuoti, stovėti kojakilpėse ir kabintis už trapės, taigi pradžioje freestyle'o dozę gausi "nemokamai" :)

Dar reiktų daugiau duomenų apie tave patį, kad būtų galima patarti dėl burės dydžio:
kokia tavo dienotvarkė? (ar turi galimybę 12 valandą darbo dienom būti prie vandens?)
ar turi galimybę savaitgaliais pavažinėti prie jūros?
Sėkmės renkantis.
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Bobas32 02 Bal 2007 13:03

Mariaus žodžio reikia. Jis irgi su snieglente daužosi, vasara su burlente. Papasakos kaip tai suderinama ir ką geriau pasirinkti. Nors iš tavo pasakojimo pagalvojau (wakeboard, snowboard), gal kaitas pačiam geriau?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

UNREAD_POST Marius445 02 Bal 2007 13:18

Bobas32 rašė:Mariaus žodžio reikia. Jis irgi su snieglente daužosi, vasara su burlente. Papasakos kaip tai suderinama ir ką geriau pasirinkti. Nors iš tavo pasakojimo pagalvojau (wakeboard, snowboard), gal kaitas pačiam geriau?


bobai kaitas tikrai NEgeriau! :) ir taip, su snieglente varineju ilgai, ir wakeboardinga bandziau (na kai baidas per pr akademija patampe :) ) tai ir lyg norm sekes, is kokio 3 karto atsistojau ir ciuoziau. tai wakeboardingas gal kazkiek ir panasu, bet snieglente skiriasi! Sania, ant burlentes ner zemes po kojom!! :) tada kai bandei ant nuomotos burlentes ,manau, tai tikrai nebuvo freestyle. girmantai, nemanau kad reiktu PRADET nuo freestailo, ismokimo laikas turetu pailget. metus paplaukioji su naudotu freeraidu, tada keiti inventoriu. bet jei jautiesi tikrai talentingas jamk freestaila :)
LTU 445
Vartotojo avataras
Marius445
-
 
Pranešimai: 1298
Užsiregistravo: 07 Lie 2006 04:05
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Egis 770 02 Bal 2007 14:15

manau freeraidas 130-140 ltr pirmiems metams ir kokia 7.5 bure pats tas. Su snieglente irgi seniai lakstau, bet pabandzius burlente, tai nieko pansaus, ne gana to, kad nestabilus pagrindas po kojomis dar ir bure reikia teisinga kryptimi laikyt kad gautusi judejimas. Jei pradesi is karto nuo freestailo su maza lenta ir maza bure, gali praeit ir noras toliau test si nuostabu sporta. Pirmi metai: ismokt iseit i glisa, ismokt ilipt i kojakilpes, mokintis posukius, nedidelius suoliukus, o po to jau spresi ka nori tobulint: freestaila, slaloma, weiva, formule.
Egis
LTU 770
+370 620 77877
Vartotojo avataras
Egis 770
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 10 Gru 2006 02:56
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Sania_skit 02 Bal 2007 15:42

aciu visiem uz dalyvavima labai faina cia hebra pas jus:)
kaitas irgi jaudinantis dalykas bet kazkaip mane burlente labiau traukia ir paprasciau viskas atrodo..
noreciau naudotos irangos ir kaip sakiau kuo universalesnes ir ezerams ir jurai. tai ieskosiu 130-140 lenta ir 7.5 bure :) gal zinot kas panasu komplekta parduoda?
Vartotojo avataras
Sania_skit
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 27 Kov 2007 19:03
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Sania_skit 02 Bal 2007 15:57

beje kokie tixlesni ishmatavimai turetu buti? ilgis plotis?
primenu mano ugis 195 svoris 85,

aciu
Vartotojo avataras
Sania_skit
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 27 Kov 2007 19:03
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Gintas 02 Bal 2007 16:17

Sania-skit, tu pats mokeisi plaukti burlente, ar mokykla baigei?


Del lentos.
Esi fiziskai tvirtas ir didelis zmogus. Pagal fizinius duomenis - lenta jokiu budu ne maziau 140l ir ne maziau 80-85cm plocio. Bure - apie 9kvm.
"Vėjas galvoje" buriavimo mokyklos Trakuose. Visą informaciją rasite čia:
http://www.vejasgalvoje.lt/index.php?op ... iew&id=130
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

Kitas

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Prisijungimas nariams