EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Ir dar vienam naujokui reikia skubios pagalbos

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

UNREAD_POST Darius 77 06 Bal 2007 11:51

Baltras rašė:Bet jei vanduo pakankamai sūrus kaip El Ture?


Tada lentos turi padaugink is... :roll: kokiu 1,05. Gal...
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

UNREAD_POST alga 06 Bal 2007 15:41

Atleiskit, kad atsilikau diskusijoj. Nusipirkau Civiką, tai dabar laiką leidžiu Civikų forume ;-)

Sania, tau aš galiu pateikt vieną aktualų pavyzdį. Naujokas Tomasssssss (jaunas, energingas, lengvas – tikriausiai mažiau 70 kg) praeitais metais nuvažiavo pas Cibą, ir šis jį įtikino imti 120 l freeride'ą, bei apie 7 kvm burę.

Tomassss, kaip pats sako, kiekvieną vasaros savaitgalį, ar pučia ar nepučia, važiuodavo į Elektrėnus. Per sezoną pasiekė daugiau, nei aš per savo penkis.

Rugpjūčio mėnesį jau keiksnojo Cibą, kad per didelę lentą jam iškišo. Dabar keičiasi į mažesnę. Gal jis teisus, gal ne -- pradžioj didesnė lenta leido greičiau progresuot, geriau įvaldyt burę, buvo geresnė platforma lengvo vėjo frystailui mokytis.

Visgi, manau, Gintas neteisus. Jei tavo tikslas -- triukai ir taškymasis, o ne skrajojimas virš vandens, tai 150 l ir 80 cm yra per didelė lenta. Imk lentą su ~30-40, daugiausia 50 l virš tavo svorio ir pakankamai mažą burę, kad ją būtų noro vartyt, o ne vien statiškai laikyt rankose. 8 kvm vartyt tai tikrai noro nėra. Iš kitos pusės, su 6 kvm (pats tas vartymui) dažnai nepaglisuosi, bent kol neatidroši technikos iki blizgesio.

Disclaimer: kiek žmonių tiek nuomonių, šita yra mano. Nemokami patarimai tiek ir verti. Kiekvienas tempia antklodę į savo pusę. Aš pats sveriu 68 kg.

Albertas
Vartotojo avataras
alga
 
Pranešimai: 965
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 02:11
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 42

UNREAD_POST Darius 77 06 Bal 2007 15:54

kestutisg rašė:net ir 105 sveriantis zmogus (me) su 123 lenta iki keliu kazkaip nenugrimzta :) va jeigu svertum tiek pat kiek lenta litru... :)

K.


aš su savo 90kg ir su 103 litrais statinėje padėtyje nugrimztu tiksliai iki keliu... Ir jei tuo metu nepūsteli.... nugrimztu iki kaklo :? bet ne dėl lentos plūdrumo, o dėl kompetencijos stokos :oops:
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

UNREAD_POST Sania_skit 11 Bal 2007 15:35

nu va ishsisprende problema:) draugai gimtadienio proga padovanojo xpro buriavimo kursus, tai laukiu atshilimo :lol:
Vartotojo avataras
Sania_skit
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 27 Kov 2007 19:03
Miestas: Vilnius

Re:

UNREAD_POST Try2Fly 26 Gru 2008 22:37

Sania_skit rašė:nu va ishsisprende problema:) draugai gimtadienio proga padovanojo xpro buriavimo kursus, tai laukiu atshilimo :lol:


Radau sita sena tema, ir idomu kaip sekesi tau paragaut buriavimo?
Vartotojo avataras
Try2Fly
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 27 Bal 2008 12:14
Miestas: HAE
Burės numeris: 0

Ankstesnis

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Prisijungimas nariams