EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Burlentė ar kaitas

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Re: Burlentė ar kaitas

UNREAD_POST povilkami 06 Geg 2009 08:26

Bet tai Bobai Ventainė mariose, nors ir netoli nuo Jūros. Juolab, kad kiek žinau buriuotojų, kurie pradeda mokintis, dažniausiai neturi jūrinės įrangos (nes pirko pradžiai, pigiai, tinkamą balai) ir retai kada nuklįsta prie jūros.. Ar aš klįstu?
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: Burlentė ar kaitas

UNREAD_POST Bobas32 06 Geg 2009 09:11

Ne, neklysti. Pradžioje mariose. Sekantis žingsnis - jūroje :) Suformavus vietinių burlentininkų bandą - eisime link jūros.
Dėl įrangos transportavimo - Vertėjau, ar labai dabar galvą skauda kaip įrangą vežti? Kai ji guli vietoje, išsitrauki sutakeluotą burę, lentą su prisuktais vairu ir šarnyru, sujungi ir plauki? :wink:
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Burlentė ar kaitas

UNREAD_POST Vertejas 06 Geg 2009 10:39

Bobas32 rašė:Ne, neklysti. Pradžioje mariose. Sekantis žingsnis - jūroje :) Suformavus vietinių burlentininkų bandą - eisime link jūros.
Dėl įrangos transportavimo - Vertėjau, ar labai dabar galvą skauda kaip įrangą vežti? Kai ji guli vietoje, išsitrauki sutakeluotą burę, lentą su prisuktais vairu ir šarnyru, sujungi ir plauki? :wink:


Dabar ilgiausiai užtrunka užsivilkti hidriaką :) Burė sutakeluota užrakinta guli. Vienintelis kol kas trūkumas tai mano automobilio kuro sanaudos, nes šiandien vėl žadu važiuoti, lyg pučia.. O atsumtas pirmyn+atgal gaunasi palei 100km :)
Kaip jūs norite, bet Ventainė man patinka, jei viskas bus ok - gal rudenį pavyks mėginti jūrą..
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Burlentė ar kaitas

UNREAD_POST kestutisg 06 Geg 2009 11:42

Vertejas rašė:Vienintelis kol kas trūkumas tai mano automobilio kuro sanaudos, nes šiandien vėl žadu važiuoti, lyg pučia.. O atsumtas pirmyn+atgal gaunasi palei 100km :)


pamastyk apie tai kitu kampu - nuvaziuoji 2 savaitems ten, kur daug puchia, kainuoja apie 4000 Lt (su nuoma, vieshbuchiu o ne palapine, maitinimu ne makaronais ir t.t.), tarkime plauki 10 dienu (dar pora dienu reik pasiilseti), tai 1 diena gaunasi kainuoja 400 Lt.

Atvaziavimas prie Juros?Mariu ish Vilniaus vienai dienai (700 km su pavazinejimu vietoje) kainuoja ~200 Lt, nakvyne +100, kaina 25% mazesne nei uzhsienyje. O jei vaziuoji dviem dienom tai ishvis 50% nuolaida. O jei dar vaziuoji dviese, tai 75% nuolaida :D

100 km tai ishvis ne atstumas :) toki verta nuvaziuoti net kai negali plaukti tiesiog paziureti kaip kiti gerai varo, kad dushia atsigautu

K.

p.s. chia mano kukli nuomone (IMHO), finansiniai skaichiai neaudituoti, atsiprashau jei ka izeidziau.
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

Re: Burlentė ar kaitas

UNREAD_POST Leninas 06 Geg 2009 12:33

Ot klaipėdikai išpindėję. Nuvažiuot į vieną pusę 50 km bėda... Tai yra niekinis atstumas ir prašau neerzinti važiuojančiu 350 km į vieną pusę (būna ir vienai dienai).
Leninas
 
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 22 Lap 2007 10:55
Miestas: VNO

Re: Burlentė ar kaitas

UNREAD_POST Bobas32 06 Geg 2009 12:40

Atstumas yra atstumas. Prasivardžiuoti nereikia. Toks gyvenimas, vietoje daug kas kitaip atrodo.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Burlentė ar kaitas

UNREAD_POST Vertejas 06 Geg 2009 14:31

Da blyn nuo mano namo iki marių max 1km.
Pėškom iki jūros 15min maximum, automobiliu 10 (aplink važiuot).
Iki marių, kur galima buriuoti važiuoti 15-20km, o iki Ventainės 50 :) Į abu galus gaunasi 30-40km ws 100km. Aš nesakau, kad nuo to mirsiu badu, bet kai yra gerai norisi dar geriau :P
Be to, jei gyventumet pajuryje - požiūris greit pasikeistų ;)
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Burlentė ar kaitas

UNREAD_POST Fish-Bone 06 Geg 2009 14:37

Vertėjau - požiūris keičiasi su noru buriuoti. Aš kai pradėjau buriuoti, tai varydavau į Germantą - 7km nuo namų durų. Ir atrodydavo afigėnai - dudolina kaip reikiant. Po to atsinaujinau inventorių ir supratau, kad Germante - gaidys. Reikia mint į Platelius - 30km. Nu ir ką, mindavau po tuos 60km per dieną ir atrodydavo nesveikai toli. Šiemet sezoną atidariau Dusioje - 150km nuo ten, kur dabar gyvenu. Nuvažiavau neskubėdamas per 2 valandas ir nė kiek nesiparinau. O ir 11val vakaro išvažiavus namų link kelelis neatrodė per daug tolimas :)
Taigi buriavimo džiaugsmo funkcija nėra F=1/x , kur X - kelionės buriuoti kaina litais :)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Burlentė ar kaitas

UNREAD_POST Vertejas 06 Geg 2009 15:06

Tai šiaip jau aš ir nematau savo posto, kuriame tuos papildomus 100km kasdien įvertinau kaip didžiulę mane slegiančią naštą :) Tiesiog pasakiau, kad kol kas tai vienintelis trūkumas, kuris labiausiai nepatinka. Žodžiu, geriau atvažiuokit kas ant vandens - patarimų duosit.
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Ankstesnis

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Prisijungimas nariams