EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Del irangos zaliam

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST Zanas346 10 Bir 2008 00:04

Fish-Bone rašė:Pirmas glisas - tai ta baimė akyse, kai lenta pradeda lėkt nežmonišku greičiu ir supranti, kad krantas labai jau staigiai atrėja. Išglisavęs tikrai suprasi, kad Va Čia Buvo Mano Pirmas Glisas.


gali palyginti pirma Glisa su pirmu Sexu. Jei nesi isitikines, ar jis ivyko, reiskia jo dar nebuvo :-)
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST Fish-Bone 10 Bir 2008 08:55

Zanas2 rašė:
Fish-Bone rašė:Pirmas glisas - tai ta baimė akyse, kai lenta pradeda lėkt nežmonišku greičiu ir supranti, kad krantas labai jau staigiai atrėja. Išglisavęs tikrai suprasi, kad Va Čia Buvo Mano Pirmas Glisas.


gali palyginti pirma Glisa su pirmu Sexu. Jei nesi isitikines, ar jis ivyko, reiskia jo dar nebuvo :-)

Nors ir offtopicas.. Bet vis tiek. Aš nedrysau lyginti pirmo glios su pirmu sexu. Man pirmas glisas buvo žymiai malonesnis :roll:
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST Try2Fly 10 Bir 2008 09:03

Fish-Bone! ROFLMAO :lol: =D> :lol: Viskas bus gerai :mrgreen:
Vartotojo avataras
Try2Fly
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 27 Bal 2008 12:14
Miestas: HAE
Burės numeris: 0

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST 8403 12 Bir 2008 15:18

Turiu Exocet Scross 145MC, gali gaut pas Ciba, esu pradedantis, bet jauciu kad si lenta yra kaip tik man. Kolkas kartais jauciuosi nestabilus, bet greiti pagaut pakankamai lengva. Pirkdamas irgi bandziau prisiskaityt visko, kad tik neprasauciau (buvau tokioje pat situacijoje kaip tu) dabar ne kiek nesigailiu. Kaina lyginant su kitais irgi yra gana zema.
Bure pirkau 9.2m. Per didele. dabar turiu kazkokiomis senomis (10m senumo) naudotis. Kadangi pradinukui lupti reikia tikrai daug, ziauriai greit pavargsti ir plaukimas praranda malonuma, nes buni pavarges. Tikrai negalvok, kad geriau nusipirksiu didesne prie mazesniu veju, as siais metais plaukiau apie 7kartus, 9.2 bure naudojau viena karta ir manau siais metais daugiau jos nepanaudosiu. Bandysiu orientuotis i 7.5 kolkas, kitam sezonui didesne.
Del pazinimo ar tai glisas ar ne, tikrai didele kancia, kiekviena karta plaukdamas vis greiciau galvoju gal jau glisavau, bet kita karta atvaziaves plaukiu dar greiciau ir jokiu papildomu pojucciu dar nepatiriu, manau kad dar ne, teks palaukt:)
8403
 

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST Andrius11 12 Bir 2008 15:40

del gliso ir man taip pat, atrodo kad ir lenta afigienai lekia ir ant bangu dauzosi kaip sokinedama bet sekanti karta lyg ir greiciau plaukiu - tai reiskias ir as dar tik pakliui link isglisavimo :D
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST DONATELIS 12 Bir 2008 18:03

Aš vis išlipęs į krantą vis sakydavau - jau man atrodo glisavau.., ir taip kokius penkis kartus. Kai iš tikro išglisuosi "man atrodo" pasakyti liežuvis neapsivers. O dėl įrangos galiu patarti imk kuo platesnę ir kuo didesnio litražo - patikėk pirmiems metams tik daugiau malonumo turėsi, o kai ant pradinukiškos lentos jausies ąsas - tada ir dairykis mažalitražės ir pan. Patikėk aš irgi galvojau pasiimsiu tuoj lentą kokių 100ltr. ir kaip pavarysiu.. Vienas vargas... Patikėk daug geriau ant didesnės lentos lėčiau plaukti nei nuolat maudytis, kankintis su maža ir greita (nors to greičio pats dar niekaip nebūsi pajautęs...)
DONATELIS
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 01 Rgp 2007 17:16

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST CHloras 12 Bir 2008 18:44

Del gliso tu teisus. Kai jau isglisuosi, tikrai suprasi.
O del lentos su kuo didesniu litrazu, tai gal nevisai taip.
Kuo didesnio litrazo, tai zmogus gali nusipirkti ir 250l. ant kurios vakarelius gales organizuoti, bet kaip su ja plaukti - nzn.
As dabar sveriu 95kg. tai 158l. lentos per akis. Galetu ir mazesnio turio truputi buti.
O su svoriu ~75kg. tai manau 130l - 140l idealiausia kol dar mokaisi.
Beje kazkur buvo kazkokia skaiciuokle ar tai formule, koks idealus lents turis pagal svori, bet dabar nesurasiu staigiai.
O kas del lentos plocio, tai yjo... Placios lentos valdo ;)


DONATELIS rašė:Aš vis išlipęs į krantą vis sakydavau - jau man atrodo glisavau.., ir taip kokius penkis kartus. Kai iš tikro išglisuosi "man atrodo" pasakyti liežuvis neapsivers.
O dėl įrangos galiu patarti imk kuo platesnę ir kuo didesnio litražo
CHloras_138
Vartotojo avataras
CHloras
 
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: 31 Geg 2007 15:39
Miestas: Default
Burės numeris: 138

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST DONATELIS 12 Bir 2008 19:19

Žinoma nereikia persistengti, 250ltr. gal ir daugoka, bet manau kokie 180-200 tai pats kaifas. Aš pats sveriu 65kg, ir dabar plaukioju su 125 ltr. tai dar vargo pakankamai daug (tiesa lenta yra siauroka), nors save skaitau "pažengusiu čainiku" :) .Keliant bure ar darant posukius lenta pakankamai nestabili, ir manau pradedančiam tikrai neverta kankintis ant tokio tipo lentos. Atkreipkit dėmesį, kad daug daugiau pardavime yra mažų lentų (naudotų), o didesnes labai greitai išeina į "marčias", tai šiemet pasiėmęs didesnę - po metų galėsi ją parduoti be jokio nuostolio (jei "nesudroši").
DONATELIS
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 01 Rgp 2007 17:16

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST 8403 13 Bir 2008 10:51

Kadangi visi linke tobuleti, o jei pradedi buriuoti tikrai noresi pajusti didesni malonuma negu tampyti bure is vandens ir nuolat galvot ar glisavau ar tik siaip plaukioju, reiketu ziuret i perspektyva, o su 180ltr lentomis, man kaip cainykui atrodo, kad nebus ka veikt jau po geresniu keliu menesiu, pirk lenta iki 150ltr, 80cm plocio ir kokia 260ilgio ir tikrai noredamas geresnes galesi lengvai parduot, ir greitai galesi tobulet, taves bent inventorius neribos, o kai inventorius neribos tikrai greiciau tobulesi. Mazesnes lentos kad ir stabilesnes, bet to stabilumo reikia tik pirmiem 10kartu, paskui nori kitko.
8403
 

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST Rasius321 13 Bir 2008 10:58

Taigi, žmonės, neprisipirkite baržų... 180ltr lenta reikalinga tik labai sunkiam buriuotojui.
Rasius
--
Curiosity killed the cat, satisfaction brought him back
Vartotojo avataras
Rasius321
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 12:03
Miestas: Vilnius

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST VytautasS 13 Bir 2008 12:05

Kaip čainyko patirtis parode, didele lenta reikalinga keliem kartam. Manau su iki 150 ne didesne lenta kelis metus varysi.
Vartotojo avataras
VytautasS
 
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 17 Kov 2008 09:02
Miestas: Marijampolė

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST Fish-Bone 13 Bir 2008 12:15

Jei čainikas nori pirkti 180+ baržą, tai geriau tegu neperka. Nueini į mokyklėlę, ten pastovi porą dienų and baržos, supranti kas ir kaip ir tada pats perki ~150l plačią lentą. Nes su 180+ į sezono pabaigą pats save grauši, kad karvė po kojom ir nieko doro neišeina nuveikt :]
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST 8403 13 Bir 2008 15:44

beje, del mokykleles, as suprantu, kad is sono atrodo, kad burlentininkai promotina ta mokyklele, kad tik gautu bapkiu, o nauda ne tokia didele, kaip visis sneka, bet duodu galva nukirst, pats kaip cainykas, tik praeitos vasaros gale pradejas, kad daug greiciau gali tobulet baiges mokyklele negu savamokslis. Visiems kas nebuvo ar galvoja eit ar ne, sakau, kad tikrai eikit. Kartais skaitau forume kokias tai cainyku problemas su valdymu, pats plaukiau si sezona 4 kartus, taigi ant lentos vos stoviu, ir galvoju is kur jie tokiu gauna, gi viskas cia aisku taip ir taip, o man aisku del to kad mane pamoke dede Bobas:)
8403
 

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST kestutisg 13 Bir 2008 17:58

8403 rašė:beje, del mokykleles, as suprantu, kad is sono atrodo, kad burlentininkai promotina ta mokyklele, kad tik gautu bapkiu, o nauda ne tokia didele, kaip visis sneka, bet duodu galva nukirst, pats kaip cainykas, tik praeitos vasaros gale pradejas, kad daug greiciau gali tobulet baiges mokyklele negu savamokslis. Visiems kas nebuvo ar galvoja eit ar ne, sakau, kad tikrai eikit. Kartais skaitau forume kokias tai cainyku problemas su valdymu, pats plaukiau si sezona 4 kartus, taigi ant lentos vos stoviu, ir galvoju is kur jie tokiu gauna, gi viskas cia aisku taip ir taip, o man aisku del to kad mane pamoke dede Bobas:)


oj ne ne, visai ne taip, mes promotiname mokyklele del to, kad deda Edas yra labai piktas ir jei pasakysi ka nors priesh tai duos i galva (oooopps :o ) ish tikruju tai mums zymiai naudingiau ir fainiau, kai chainykai lenda i vandeni neapraeje mokykleles, tokius labai faina apiplaukineti gulinchius vandenyje be jegu, gali pagasdinti agresyviai atlekdamas, chainykas tada meta bure, krenta i vandeni po to dar ilgai spjaudosi buozhgalviais ir elektrenu kopustais. Dar mokykleles nepraejusi chainyka galima aptashkyti purslais, ko pasekoje jis puola i panika tampa gazuotas gazuotas bei ima begti vandeniu. Labai fainas vaizdelis. Be to shiame forume kai atsakai i chainyko klausima "o kaip gryzhti i ten kur ishplaukiau, mane pavejui nunesha? o kaip padaryti, kad lentos priekis neskestu ir/arba nesisuktu priesh veja?" slapta masonu lozhe perveda 10 litu i tavo saskaita.

Taip kad promotinti mokyklele burlentiajams visai nenaudinga, bet vis tas dede Edas...

k.

p.s. tik nepriimkite uzh gryna piniga ir asmenishkai, gero savaitgalio :)
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

Re: Del irangos zaliam

UNREAD_POST DONATELIS 13 Bir 2008 18:35

Joo, pas mus visi ant Lietuvos labai "krūti", trečią kartą ant lentos atsistoję jau glisuoja, po šešto karto daro pavėjinį posūkį, o po devinto daro visokius "loopus, backus" ir kitokius "navarotus". Pasižiūrėkit internete ka išdarinėja su GO lentom, ir tada dar ilgai ir nuobodžiai treniruokitės ant "baržų"...
DONATELIS
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 01 Rgp 2007 17:16

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 6 svečių


Prisijungimas nariams