EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kilimas i veja

Visi klausimai-atsakymai pradedantiesiems
Post here your HowToDo question

Kilimas i veja

UNREAD_POST Andrius11 10 Bir 2008 22:48

Sunkiai sekasi kilti i veja. Esu 75 kg, plaukiu su RRD Z-ridu133 lenta 8kv bure. pelekas 44cm. bet i veja nors tu ka... esu isejes mokyklele ir turiu bendra supratima kiek mazdaug teorskai as tureciau uzkilti i veja, bet realybe kitokia. Is principo gaunasi taip kad nors nedaug bet stabiliai plaukdamas pirmyn ir atgal leidziuosi po truputi pavejui. ir bure atgal lenkiu ir su kojom lenta suktis stengiuos bet tai mazai padeda arba staigiai perdaug uzsisuku pries veja. kuo daugiau stengiuosi uzkilti i veja tuo po truputi nusileidziu.
Tai klausimas butu toksai: ar tai standartiska ciainyku klaida-patirties trukumas, kuri reikia isgyvent didinant AZP, ar visgi yra kazkokie tai patarimai ar standartines pradinuku klaidos del kuriu nepavyksta uzkilti i veja?
Beje, nors ir stengiuosi ziureti kur plaukiu bet dazniausiai visas zvilgsnis vistiek krypsta i lenta ir visa veiksma kuris ten vyksta su kojom, lentos panirimu ir kitom ciainyko kasdieninem problemom :) Aciu i prieki.
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Kilimas i veja

UNREAD_POST Try2Fly 10 Bir 2008 23:10

Pradziai nesistenk plaukti greitai, nes tada nunesa pavejui bent jau mane, o plauk vien tiktai uzkildamas pries veja.
mano tokia buna strategija - uzkylu pries veja, o jau paskui galiu pasileisti pavejui greiciau. Na dazniausiai visa diena uzkilineju :)
Tiesiog neleisk lentai slinkti pavejui jokiais budais.
Vartotojo avataras
Try2Fly
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 27 Bal 2008 12:14
Miestas: HAE
Burės numeris: 0

Re: Kilimas i veja

UNREAD_POST Fish-Bone 10 Bir 2008 23:13

Kad lenta nelįstu po vandeniu - nestovi apsižergęs šarnyro. Kad lenta kiltų į vėją - švelniai spaudi galinę sulenktą koją. Ir aišku burę atitinkamai pastatai, kad ji turėtų traukos. Pirmus kartus plaukiant parsitempdavau 200 metrų inventorių prieš vėją, nes nukrisdavau stipriai. Dabar arba nebetenka parsitempt, arba kokius 10 metrų, nes atplaukiu ne iš tos pusės tilto, kur man reikia :]
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Kilimas i veja

UNREAD_POST Liutc 11 Bir 2008 07:52

Na tai problemu su kuria susidūrė 100% buriuotojų. Viskas išsispręs laikui begant ant vandens. Prie nedidelio vėjo labai sunku užkilinėti, kadangi nėra traukos. Prie vidutinio vėjelio stenkis bure atlošti atgal ir užtraukti galinę ranką. Kolkas tiek patarimų jei ko nesumaišiau.
Burės (Vela, Vel) – 32-as pagal dydį pietinio pusrutulio žvaigždynas
Vartotojo avataras
Liutc
 
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 04 Sau 2007 02:52
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 0

Re: Kilimas i veja

UNREAD_POST gediminas 12 Bir 2008 10:52

Patirties stoka.Pagrindas kilti prieš vėją vairo keliamoji jėga kuri didėja didėjant geičiui.Reikia daugiau treniruotis,kad pasiekti glisavimą.
GedJack
gediminas
 
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 07 Lap 2004 20:06
Miestas: Panevėžys


Grįžti į Pradinukams / Beginners part

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių


Prisijungimas nariams