EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kelionė į Drepano, Graikija. Geg. mėn. Buriuot/Kaituot.

Visos kelionės po Europą.

Kelionė į Drepano, Graikija. Geg. mėn. Buriuot/Kaituot.

UNREAD_POST InD1s 26 Vas 2019 19:30

Vaizdingasis Drepano – tai tikras svajonės išsipildymas tiems, kurie mėgsta skrieti paskui vėją laisvu stiliumi ir pirmenybę teikia lygiam vandens paviršiui. Drepane kone kiekviena diena – vėjuota, o pakrantė draugiška tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems!

KADA? Gegužės 25–birželio 1 d.

Kelionės kaina – 525 Eur/asm.

Į kelonės kainą įskaičiuota:

◾ tiesioginis skrydis Vilnius–Patrai–Vilnius;
◾ pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
◾ apgyvendinimas 4 viešbutyje „FLORIDA BLUE BAY“. Daugiau apie viešbutį: https://www.booking.com/hotel/gr/florid ... ay.lt.html
◾ pusryčiai kiekvieną rytą;
◾ kelionės dokumentų tvarkymas;
◾ sesija pažengusiems (2 val. grupėje: teorija, praktika, vaizdo įrašo analizė)*. Visos kelionės metu jus lydės IKO lvl 2 instruktorius

Papildomos išlaidos:

◾ nuvykimas į/iš spoto (taksi ± 6-8 Eur arba mašina (4 asm.) 1,5–2 Eur/asm. į vieną pusę. Susirinkus didesnei grupei, bandysime derinti mikroautobusą pervežimams.
◾ savaitės įrangos saugojimas / gelbėjimo valties paslauga;
◾ sportinio inventoriaus gabenimas lėktuvu (80 Eur pirmyn ir atgal);
◾ asmeninės išlaidos.

*Norint dalyvauti sesijoje pažengusiems būtina pjautis į vėją.

Rezervacija ir daugiau informacija +370 604 19067 | info@windtrain.lt | FB - Edgaras InDis

APIE VIETOVĘ

Kone dešimtmeti Drepano buvo vadinamas Graikijos vizitine kortele, kuri traukte traukė jėgos aitvarų mėgėjus ir profesionalus iš viso pasaulio. Su jėgos aitvarų sportu čia susipažino ir patys graikai. Įdomu tai, kad Drepanas buvo pats pirmasis spotas Graikijoje, kuriame vietiniai pirmąkart pabandė į rankas paimti jėgos aitvarus ir prisijaukinti vėją, o tik vėliau šis ekstremalus sportas išplito po visą Graikiją. Dabar čia veikia viena geriausių Graikijoje jėgos aitvarų mokyklų, kasmet organizuojami įvairūs pasaulinio lygio renginiai, čempionatai ir festivaliai. Pasaulyje gerai žinomi jėgos aitvarų meistrai, tokie kaip Youri Zoon, Liam Whaley, Stefan Spiessberger ir kiti, taip pat neaplenkia šios vietos ir atvyksta tobulinti savo įgūdžių bei ruoštis svarbiems startams.

Be visada palankaus vėjo ir iš visų pusių vandens skalaujamos pakrantės Drepano yra mėgstamas dėl aktyvių veiklų pasirinkimo. Vandenyje - pradedant jėgos aitvarais ir irklentėmis, sausumoje - nuo kopimo šlaitais iki žygių dviračiais į kalnus ir dar daugiau.

Popietėmis, kai nėra vėjo, galima pakeliauti po aplinkinius miestelius, esančius vos už kelių km nuo Drepano, ir pažinti Graikiją!
InD1s
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 10 Lap 2009 17:12

Grįžti į Europa

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Prisijungimas nariams