EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Rodas

Visos kelionės po Europą.

Rodas

UNREAD_POST rimux123 25 Bir 2018 10:05

Sveiki, gal kas nors esate buriavę Rode Ialyssos spote? Kaip ten sąlygos? Spotas yra šalia oro uosto, tad nereikia trenktis iki Prasonisi. :)

Ar vis dėlto Prasonisi yra žymiai geriau?
rimux123
 
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 21 Bir 2010 12:01
Burės numeris: 0

Re: Rodas

UNREAD_POST cupass 25 Bir 2018 18:43

Buriavau ten pernai liepos menesi, inventoriu nuomavau is "Meltemi Windsurf Rhodes", nedidelis,jaukus buriavimo centras, buriuojanciu nebuvo begale, tad netekdavo stumdytis ar kovot vandeni del vietos :) Matesi,kad kitur (arciau Rodo miesto) judesio daugiau, net per tirsta... seip salygos geros free raidui ar slalomui, bangu neparaizysi...gal kazkiek panasu i baltija uz musos (banguoja, bet neluzta)...visada sideshoras. Su seima man buvo idealu, salia viezbutis, vaikai ciurskiasi, zmona deginasi, o as droziu posuki :) Visi laimingi :)

buvau nuvaziaves ir i prasonisi, bet ten su seima kankyne... vejas smeli i akis pucia, ner kur pasislept...seip kur lygus vanduo labai daug pradinuku buvo, tai vos spejo kateris juos surinkinet ,kad i jura neisnestu... o banguotoje puseje labai jau tirsta pasirode,spotas nedidelis, o interesantu daug... teko greit vyniotis :) daugiau ten nebegrizau.
Toliau leidau laika "prie namu". Tiesa, nezinau kaip butu buve,jei buciau buves vienas,bet man geriausios atostogas su seima :)
Mielai dar ten grisiu kada...
cupass
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 30 Rgp 2012 14:20
Burės numeris: 0


Grįžti į Europa

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


cron
Prisijungimas nariams