EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

surf camp France

Visos kelionės po Europą.

surf camp France

UNREAD_POST smiltele 30 Lie 2007 10:53

Na ta proga, kad atsirado nauja skilti - kelionės, tai parašysiu ir aš savo "karštus" įspūdžius apie pirmuosius bandymus surfinti :)
O bandymai vyko 2 savaites Prancūzijoje, mažame miestuke Vieux-Boucau, stovykloje keli šimtai metrų iki Atlanto vandenyno. Šiaip čia buvo pirmas kartas viskam - t.y. pirmas kartas Prancūzijoje, pimą kartą plaukiau banglente, pirmą kartą pamačiau vandenyną, na įspūdis buvo maždaug toks :shock: :shock: :shock: :shock: :love4: :love7: =P~ :lol:
Na, o po pirmos pamokų dienos prisiminiau posakį - "Būk atsargus svajodamas, nes svajonės gali imti ir išsipildyti", o jau tada raumenų skausmas, mėlynės ir raudoni raudoni keliai, kuriuos sunku lankstyti, aišku dabar prisiminus linksma, bet po pirmų bandymų mintys buvo slogios ir galvojau, kad šis sportas ne man.
Pirmom dienom eidavom į tolimesnį "spot'ą", tai vien nusinešti banglentę į vietą atrodė tikras išbandymas :lol: ir oras pradžioj buvo toks labai "malonus" (stiprus vėjas, apsiniaukę), o bandant su banglente nusigauti toliau nuo kranto (bangos bloškia atgal ir dar srovė neša į šoną) atrodydavo, kad einu į priekį pusę valandos :lol:
Bet ta diena, kai pirmą kartą trumpam atsitojau ant banglentės, atpirko viską :D skraidžiau ant sparnų ir gyriausi visiems kam galėjau :lol:
Na, o toliau jau buvo visko: daug daug kritimų, kiekvieną dieną vis kitokios bangos, vis kitoks oras, kažkokia moteris skendo surfer'ių zonoje, kažkam nutrūko banglentės saitas( leash) ar kaip čia išversti :lol:, vienas vaikinas po dviejų savaičių nusipirko banglentę beveik savo ūgio aukščio, kitą praminėm Maveriku, trys draugės šveicarės irgi neblogai gaudė bangas :) Taip, reikia paminėti, kad stovykloje pasijutau kaip Vokietijoje, nes visi suvažiavo arba iš Vokietijos, arba iš Šveicarijos, dar vienas italas, pora olandų na ir aš :lol: Sakiau, kad po poros savaičių išmoksiu kalbėti vokiškai :lol: na, bet nelabai pavyko :lol:
Taip, kas čia dar :roll: prisipažinsiu, kad aš nebuvau labai pažangi mokinė (sugebėjau ir peršalti ir ranką pasitemti), bet užtenka prisiminti vieną bangą, kurią pagavau galima sakyti netyčia ir kuria plaukiau ilgiausiai, ir man pasidaro gera gera :angel8:
Žodžiu, buvo visko, bet prisimenu tik tai, kas gražiausia ir vis mintimis grįžtu ten kur vandenynas, kur bangos, kur daug bandančių pagauti tas bangas ir kur laisvėėėėėėėėėėėėėėė
Visgi banglentės JĖGA!!!!!!!
Ir tai tik pradžia 8)
Prikabinti failai
Picture 366.jpg
noreciau gyventi viename is tu namuku
Picture 387.jpg
pora kartu pasivaideno ir kaitas
Picture 445.jpg
profai1
Picture 454.jpg
profai2
Picture 457.jpg
profai3
Picture 458.jpg
profai4
Picture 474.jpg
Picture 515.jpg
beginners
Picture 520.jpg
dar
Picture 531.jpg
ir dar
Picture 527.jpg
darrr
Picture 404.jpg
see you
Vartotojo avataras
smiltele
 
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 05 Lie 2006 14:29

UNREAD_POST Kestius 16 Lap 2007 18:41

As ir noreciau isbandyti banglentes
Si rudeni buvau Ispanijoje - is toli maciu banglentininkus, ir labai jiems pavydejau ... :o Sakiau kitais metais ir as vyksiu kur nors i bangl stovykla.
O Kuriuo metu laiku Pranc buna banglenciu sezonas? Girdejau - lyg rudeni, ar pavasari ... ?
Vartotojo avataras
Kestius
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 16 Lap 2007 18:24

UNREAD_POST smiltele 19 Lap 2007 10:19

As buvau vasara, tuo metu bangos Prancuzijoje nelabai dideles, bet patikek kaip pradinukui tikrai uztenka :) Ta stovykla, kurioje as buvau, prasideda birzelio vidury ir baigiasi rugsejo vidury, jei idomu galesiu parasyti nuoroda. Artejant rudeniui bangos dideja kiek zinau, bet kuo tolyn, tuo oras ir vandens temperatura salteja. Siaip tie patys mokytojai zadejo ziema ir savo gimtinej Tenerifeje organizuoti stovykla :wink:
Vartotojo avataras
smiltele
 
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 05 Lie 2006 14:29

UNREAD_POST Kestius 22 Lap 2007 13:45

Tai butu visai smagu gauti ta nuoroda :) - pabandyciau kada nors pavasari, jei darbe atostogu isleistu.
Cia toki filmuka apie kaitus maciau, tai irgi visai patiko - o svarbiausia, ir Lietuvoj galima isbandyti - gal kartais esi bandzius? - sako ir pamokos vyksta, ir iranga issinuomoti galima ...
Vartotojo avataras
Kestius
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 16 Lap 2007 18:24

UNREAD_POST Kestius 22 Lap 2007 13:48

Tiea, labai grazios nuotraukos, o picture 458.jpg - tu ant bangos ciuozi? :)
Vartotojo avataras
Kestius
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 16 Lap 2007 18:24

UNREAD_POST smiltele 22 Lap 2007 18:52

Bandziau tik banglente, o del kaitu, tai paskaityk forume rasi daug informacijos :) o apie nuotrauka, tai ten as nebent savo svajonese :lol: na nesigauna viskas taip greitai ir paprastai kaip paziurejus filme 8)
Vartotojo avataras
smiltele
 
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 05 Lie 2006 14:29

UNREAD_POST smiltele 09 Sau 2008 09:25

Padare trumpa filmuka is stovyklos realiju:
http://www.youtube.com/watch?v=PYzx-fpZnr8
gal kas susigundys vasara pabandyti :wink:
Vartotojo avataras
smiltele
 
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 05 Lie 2006 14:29

Re: surf camp France

UNREAD_POST smiltele 26 Rgs 2008 09:07

O Prancuzijoj silta ir dideles bangos... buvo... :)
Prikabinti failai
2008 08 31 030.jpg
2008 08 31 007.jpg
2008 08 31 041.jpg
2008 08 31 048.jpg
Actions speak louder than words
Vartotojo avataras
smiltele
 
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 05 Lie 2006 14:29


Grįžti į Europa

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


cron
Prisijungimas nariams