EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Norvegija vasarą

Visos kelionės po Europą.

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST Zanas346 30 Lie 2008 22:19

Fish-Bone rašė:Virvute - jei mano prognozės pasiteisins, tai manau atsirastų ne vienas norintis mane ten ir jėga išgabenti.. Tai noro nelabai bereikėtų ;]


patikek manim, jei tai padetu del vejo, ne tik isgabentumem, bet ir uzkastumem be jokio gailescio. :D
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST Try2Fly 30 Lie 2008 22:24

Fish - Bone, uzteks mums ir 10 dienu non stop paglisuot :twisted:
O tu kaip nors pasistenk nenusibogint iki to menulio nes kas gi tada cia rasys ir priziures sijonukus graziosiose Plateliu pakrantese ? :wink:

Laptopa patariu palikt kaip ir visus kitus iprastus dalykus kaip plejeriukai, ir tt.
Pasinerk i aplinka ir megaukis tuo ka turi cia ir dabar.
Gero Vejo!! (mums :twisted: )
Vartotojo avataras
Try2Fly
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 27 Bal 2008 12:14
Miestas: HAE
Burės numeris: 0

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST Fish-Bone 31 Lie 2008 08:57

VĖVJO VĖJO VĖJO!!! :)
Galbūt laptopą imsiu tik filmų žiūrėjimui dardant 800km autobusu non-stop.. ;) Koks geras dėdė ar teta galėtumėt šioje temoje (arba man PM) parašyt, kiek ir kur pūtė :D tada darysim išvadas, ar man į Mėnulį verta, ar užteks ir Europos kurio tai miesto ;)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST Darius 77 21 Rgp 2008 15:42

Fish-Bone rašė:Na ką, Rugpjūčio 2 dieną jau iškeliauju Norvegijos link. Grįžęs pasistengsiu pasidalinti įspūdžiais.


tai kur tie įspūdžiai? :?:
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST Fish-Bone 21 Rgp 2008 19:31

vis neprisiruošiu parašyt.. dabar esu po 5val sesijos Plateliuose. Kadangi dar tik čiainikas aš, tai esu gatvas.
šiaip Norvegijoj faina. gamta afigėnai graži. miestai man pasirodė neverti dėmesio po Peterburgo, kur buvau šią vasarą. Aj verta užsukt į Bergeną, kur yra turgus centre. Ten bene vienintelių gražių panų matėm vaikštančių. Ryt/porty gal parašysiu šisamiau su fotkėm.
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST anukas 23 Rgp 2008 18:15

Siulyciau kita karta issinuomuoti koki kateri ar bota ir isplaukti pazvejoti. Mano podis i Norvegus po keleta ar daugiau kartu i metus varo vien tik del zvejybos. Laimikiai tai fantastiski.. :wink: Gero poilsio..
Vartotojo avataras
anukas
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 04 Bir 2008 23:17
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 944

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST kainelt 25 Rgp 2008 22:24

Fish-Bone, jei matei norvegijoj gražių panų tik bergene tai blogai, reikėjo stokholme pavaikščiot. Vat ten sustojus tai eini ir Stokholmo Leeeeedas.
O siaip visokiu extrymu galima prisigalvot jei nori. Pvz.: palaipiot po preikestolena daugiau, ne iki tos olos krasto, o ten i pati auksciausia taska kalno. Dar manau vertejo nuvaryt jums iki Atlantic Road, bet tai levas oras buvo tuometu kai jus buvot(mes buvom 08.04-08.18) tai tik pora geru dienu buvo. O siaip del zvejybos tai jei norint normaliai pazvejot, issinuomoji kur nors namely prie fjordo kokio savaitei ir varai su kateriuku kasdien pazvejot, nu tokiu atveju su fura reiktu vaziuot, nes nebutu kur zuvies det ir paskui ta zuvis pro gerkle lystu po pirmu dienu :)
kainelt
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 09 Vas 2008 18:22

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST Marius445 26 Rgp 2008 00:00

kainelt rašė:Fish-Bone, jei matei norvegijoj gražių panų tik bergene tai blogai, reikėjo stokholme pavaikščiot.

stockholm'as ne visai norvegojoj...
LTU 445
Vartotojo avataras
Marius445
-
 
Pranešimai: 1298
Užsiregistravo: 07 Lie 2006 04:05
Miestas: Kaunas

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST kainelt 26 Rgp 2008 09:20

zinau, bet kol lauki kelto is stokholmo i ryga galima pavaiksciot gi ^^
kainelt
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 09 Vas 2008 18:22

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST Fish-Bone 26 Rgp 2008 10:23

Stockholme buvau. Miestas kaip miestas. Po Peterburgo įspūdžio nesudarė :) O dėl panų.. Nu buvo viena kita neblogesnė. Bet vėgi - po kone visų Lietuvos miestų ir Peterburgo (o tos rusės blin kad karštos) kažko ypatingo nemačiau. Nu tik kad visos blondės ir vaikšto su treningais. Tai nelabai suprasi, ar yra kas vert dėmesio ar ne. Ir statybinio špakliaus nepagaili ant veido. Teko savaitę pagyvent Švedijoje. Tai kai pamatėme, kaip atrodo tos pačios panos be makiažo iškart pagalvojome - pasirodo ne be reikalo jos tiek dažosi #-o
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST smiltele 26 Rgp 2008 11:30

Eina sau kaip idomu #-o lyg zmoniu nemate... p.s. kaip zinoma grozis subjektyvus dalykas ir dar i save reikia nepamirst paziuret :lol:
Actions speak louder than words
Vartotojo avataras
smiltele
 
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 05 Lie 2006 14:29

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST ZenonasG 27 Rgp 2008 19:28

Makiažas tai bandymas nusipaišyti ant savo veido kito, gražesnio žmogaus veidą... Kai kam žiūrėk ir pavyksta...
ZenonasG
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 13 Lap 2007 12:03

Re: Norvegija vasarą

UNREAD_POST Darius 77 02 Rgs 2008 08:07

:lol: :lol: :lol: nu patiko man jūsų įspūdžiai iš Norvegijos :lol: :lol: :lol:
ta proga prisiminiau, kodėl motrerys vaikšto ant aukštų kulniukų, dažosi ir kvėpinasi :wink:
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

Ankstesnis

Grįžti į Europa

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


cron
Prisijungimas nariams