EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

TAILANDAS

Kelionės į Aziją

TAILANDAS

UNREAD_POST Pauliusxxx 05 Vas 2010 16:36

sveiki, gal kas kaitavo tailande ? kur/kada ? dekoju uz info :)
+370 670 22660
paulius0501@gmail.com
Skype: xpauliusxx
Vartotojo avataras
Pauliusxxx
 
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 19 Bir 2007 13:55
Miestas: Vilnius

Re: TAILANDAS

UNREAD_POST Aloha 02 Kov 2010 11:31

Buvau.Kaituoti/buriuoti neteko, tachiau zinau kad Ko Samui kartais uzpuchia. Buvau toki zydeli vietname sutikes, tai sake shioj saloj ir kaitu pigiau prisipirko ir normaliai pakaitavo..shiaip tai siulau lekti i vietnama, ish bankoko bilieta nusipirksi uz 300lt pirmyn/atgal, ten tokia turistine ilanka yra "mui ne bay" kur vejo apstu, ir vejo megeju shimtai.
Aloha
 
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 18 Bal 2008 05:52

Re: TAILANDAS

UNREAD_POST Pavlo 02 Bal 2010 11:26

Teko buti ir Koh Samui, ir Koh Pangane, ir Koh Tao (visos yra salos). Per visas 2 savaites, kiek ten buvau, ne karto normaliai nepute. 2-3 m/s nesiskaito. Gerai, kad nekaituoti ir vaziavau. Buvau praitais metais vasari ar tai kova. Gal ne tas sezonas, gal ne ta vieta, gal neuztaikiau, o gal niekada normalaus vejo ten ir nebuna. Jei vaziuoti kaituoti, tai turbut ne i Tailanda. Ten ir kitokios veiklos uztenka :wink:
Pavlo
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 26 Rgp 2009 13:19
Burės numeris: 0

Re: TAILANDAS

UNREAD_POST Pauliusxxx 17 Geg 2010 05:28

Blemba, tai kur pucia :) ? as azijoj :) nebezinau kur vaziuot :)
+370 670 22660
paulius0501@gmail.com
Skype: xpauliusxx
Vartotojo avataras
Pauliusxxx
 
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 19 Bir 2007 13:55
Miestas: Vilnius

Re: TAILANDAS

UNREAD_POST Vertejas 17 Geg 2010 08:50

Vakar ir siandien kursiu mariose labai neblogai pucia :)
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: TAILANDAS

UNREAD_POST chillriders 27 Geg 2010 20:48

Kiek zinau, Tailande apskritai nepucia normalus vejas... Azijoj siulau varyti i Vietnama. Skrendi iki Saigono, o paskui autobusu vaziuoji iki Mui Ne. Ten pucia ir normaliai. Visa ziema pute, dabar yra apstoje, bet vistiek pora dienu per savaite yra vejo. Sezonas Mui Ne prasideda lapkricio gale ir tesiasi iki balandzio pradzios. Mui ne yra ir didelis kaiteriu community, ir kaitu nuomos ir kruva mokyklu...
chillriders
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 27 Geg 2010 20:36

Re: TAILANDAS

UNREAD_POST Gintareg 29 Bir 2010 15:51

Tailande blogis :) Sausio menesi buvau Phukete, ten Rawai dalyje yra spotas. Uzpust uzpucia kokius 6 m ryte, bet dazniausiai nesutampa potvyniai, atoslugiai su veju. Kol pucia, dar nera potvynio, o kai pakyla vanduo, jau nebepucia. Kranto buvo lygiai 1m, gal maziau ir iskart resortas, palmes, betonas.. zodziu labai blogai. Ten susipazinau su jaunavedziais, leidziancius savo medaus men. bachuras uzkietejes kaitioras ir bande suderint malonuma, su pareiga :) Zodziu pasieme kaita ir keliavo per spotus aplink Tailanda. Buvo bene 6 spotuose ir realiai tai visur buvo blogai. Taip pat bandziau plaukti Kambodzoj Sihanoukville, ten dar blogiau, vejo isvis nera. O kai nuvaziavom i Mui Ne Vietname supratau, kur tikrasis kaitioru rojus. Nera rifu, nera rykliu, siltas vanduo, viskas ziauriai pigu, visas miestelis persismelkes kaitais, kas vakara vyksta kite party, mojito 1$ kainuoja, bonka vietinio romo kabake 1EUR zodziu laaabai gerai ir jau laukiu kitos ziemos. Geriausia lekt be kaito ir vietoj isigyti, nes tikrai daug pigesni, o brandai beveik visi turi savo atstovus.
Gintareg
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 04 Sau 2008 10:19


Grįžti į Azija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Prisijungimas nariams