EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Point-7 AC-F freeride burės testo apžvalga

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Point-7 AC-F freeride burės testo apžvalga

UNREAD_POST ezhys 16 Vas 2017 14:57

AC-F tai freeride tipo burė, sukurta specialiai smagiam, neįpareigojančiam plaukiojimui, su savybėmis, kurios ją padaro ypatingai lengvai naudojama bure burlentininkui. Jei šiai artima AC-X burė skirta suteikti lenktyninės burės pojučius bekemberinės burės pagalba, tai AC-F, pabrėžia gamintojas, labiau orentuota į mažesnį vėją nei per didelio vėjo sąlygas (kas būdinga slalomo disciplinai). Turinti penkias lates visuose, išskyrus 7.5m2, dydžiuose, ši burė buvo viena 'didžiausių' testuose, lyginant pagal aukštį ir giko ilgį. Kokybiškai pagaminta, su daug detalių (įskaitant ir unikalius lačių įtempėjus), burė tikrai išsiskiria iš kitų savo juodu Point-7 burėms įprastu monofilmu bei X-ply detalėmis. Naudojant 430 RDM stiebą, takelavimas įprastas, reikalaujantis vidutinės jėgos pritempimui per apačią, norint pritempti burę iki reikiamo atsidarymo, kuris pažymėtas specialiomis žymėmis ant viršutinių langų. Paguldžius ant žemės, sutakeluota burė atrodo labai plokščia, tik šiek tiek profilio matoma prie pagrindinės latės virš giko, o latėms suktis aplink stiebą netrukdo niekas. Su tokia įdomia burės išvaizda, buvo įdomu pajausti, kaip burė elgsis vandenyje.

D4S_6132.jpg


Gamintojo aprašymas

AC-F turi super lengvą konstrukciją, ankstyvą išglisavimą, lengvą valdymą ir iš burlentininko reikalauja labai nedaug, kad veiktų optimaliai. Greitis, manevringumas, galia ir lengvumas. Visų AC burių mišinys su didele smagumo doze viduje.

D4S_7769.jpg


Charakteristikos

Su dideliais tarpais tarp skirtingų burių dydžių, nenuostabu kad AC-F 6.5 jaučiasi kaip būtent tokio dydžio burė rankose, suteikianti daug posityvaus pojūčio per galinę ranką plaukiant per vėjo gūsį. Tai unikali burė iš visų testuojamų burių grupės - plokščiu profiliu ir vidutiniu kišenės išsiformavimu vėjyje. Vietoj to, ši burė pasikliauja jėga, generuojama iš giko ilgio, kuris yra net 16 cm ilgesnis nei kitos burės teste – gan reikšmingas dydis. Ir visgi tai veikia… ir veikia gerai. AC-F fiziškai lengva, todėl šis jėgos petis nesijaučiau nepaslankus ar per stiprus. Truktelėjus galine ranka, burė be vargo perduodą jėgą į lentą, stabiliai akseleruodama ir atsistodama į stačią poziciją. Traukos centras yra aukštai ir gan priekyje, kas kartu su aukštai esančiu giko tvirtinimu ties burės galine briauna, sukuria aukštą geometrija. Ir visgi, AC-F savybė, kuri iš tikrųjų mus pakerėjo, atsiskleidė vėjui pakilus. Kai galėtum pagalvoti, jog AC-F turės kontrolės problemų per didelio vėjo sąlygomis, burės DNR pradėjo ryškėti. Komfortabili ir subalansuota rankose visą laiką, pagavus gūsį ir spaudimui į burę sustiprėjus, AC-F visą tai tiesiog paprastai transformuoja į didesnį greitį. Burė slysta oru, ypač pavejui, tikras mokytojas tiems, kurie norėtų siekti maksimalių greičių, bet nenori visiškai tam dedikuoto inventoriaus. Posūkiuose burės ilgis vėl pasidaro pastebimas, paverčiantis vendus letesniais, tačiau jos lengvumas ir nuspėjama trauka viską padaro lengvai suvaldoma.

Sprendimas

Su išvaizda, kuri gali apgauti, AC-F išnaudoja savo formą geriausiu įmanomu būdu ir demonstruoja begalę potencialo greitam lėkimui, kai vėjas pakyla.

D4S_7050.jpg
POINT-7 / MauiSails / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards / Session Saver

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1201
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: Point-7 AC-F freeride burės testo apžvalga

UNREAD_POST Romas 16 Vas 2017 15:16

Galima suprasti kad dzin kokia lenta, dzin koks pelekas, pakanka tuėti AC-F burę kad būtum laimingas.
Vartotojo avataras
Romas
 
Pranešimai: 908
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 23:17
Miestas: Vilnius

Re: Point-7 AC-F freeride burės testo apžvalga

UNREAD_POST ezhys 16 Vas 2017 15:52

Nezinau is ko ta, Romai, galima suprast. :) Niekur nera uzsimenama apie lentos savybes, o snekama apie bures charakteri. Zinoma, as nepaminejau, bet apzvalga yra is anglu zurnalo, kur buvo testuojamos freeride bures, todel manau ir lenta buvo freeride su standartiniu peleku.
POINT-7 / MauiSails / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards / Session Saver

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1201
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: Point-7 AC-F freeride burės testo apžvalga

UNREAD_POST buriukas 22 Vas 2017 20:02

Manau, kad Karolio pasiekimai varžybose ir patirtis ant vandens leidžia komentuoti ir bures, ir lentas, ir vairus, ir tarpinę.
Bus įdomu pamatyti ir pabandyti naujas bures ant vandens.
Vartotojo avataras
buriukas
 
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 22 Lie 2005 01:50
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 317

Re: Point-7 AC-F freeride burės testo apžvalga

UNREAD_POST mentalistas44 09 Kov 2017 21:46

Aha as taip pat laukiu nesulaukiu pamatyt naujas
Vartotojo avataras
mentalistas44
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 07 Kov 2017 11:03
Burės numeris: 9201


Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Prisijungimas nariams