EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

progresas po truputi....

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar kyla

UNREAD_POST anukas 25 Bir 2009 20:01

Noreciau priminti apie savo beda iskilusia nusipirkus 115l lenta.. Jau praejo nemazai laiko, spejau susidraugauti su lenta.. Dasipirkau antra 5.4 bure.. :) Lenta jau paklusniai elgiasi po mano kojom. Plaukti jau plaukiu, karta kita pavysta isglisuoti, bet tada iskyla kitos problemos.. Nepavyksta issikabinti i trapvirves. Gal galetumete patarti kaip tai reikia daryti? Man susidaro toks vaizdas, kad as ju niekaip nepasiekiu.. atrodo ir taip ir taip as ten bandau prilenkti gika ir uzsikabinti atrodo taip toli jos.. Kad pavyktu issikabinti as ir gika nusileidas iki pat apacios ir trapvirves prasiilgines kiek eina.. mano trape sedima.. ja nusirreguliuoju kuo auksciau ir vistiek neiseina. Del sios problemos vakar dusioj turejau problema. Plaukiojau plaukiojau ir sugalvojau nuplaukti i kita kranta, bandziau sugryzti atgal, apleido jegos ir mane nunese labai stipriai pavejui nuo mano masinos ir dar negana to dingo vejas.... Gerai, kad sutikau geru zmoniu kurie su motorine valtimi mane parplukde iki mano auto.. Jau kuriau planus lipti i kranta ir prasyti, kad kas nors parvestu atgal.. Nenoriu, kad taip nutiktu ir kita karta, noriu kabet po galais ir normaliai lakstyti nenaudojant tiek daug jegos... beginner to winner kaip ziuriu atrodo taip paprasta... ant kranto gaves labai daug patarimu, bet vistiek nepavyksta..
Vartotojo avataras
anukas
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 04 Bir 2008 23:17
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 944

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST shuipys 25 Bir 2009 22:25

na ash mokindamasis neturejau trapes.. tai pirmos glisavimo akimirkos budavo isikibus i gika ir zhinoma sukandus dantis;}} ir aishku trugdavo labai trumpai.pradejus plaukioti su trape.. stengdavaisi lipti i kilpas jau kabedamas ant trapes.. visai pasirodo nesunku buvo.. tik kiek pamenu ne viena katapulta apturejau :D taip kad jei nebijai katapultuotis. lipk i kilpas jau su trape :wink:
Vėjo!!!
Vartotojo avataras
shuipys
 
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 25 Bal 2009 12:02
Burės numeris: 0

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST anukas 25 Bir 2009 22:36

katapultu tai nebijau.. :) svarbu ismokt kabet.. renkas po dvieju dienu plaukimo nerealiai skauda..
Vartotojo avataras
anukas
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 04 Bir 2008 23:17
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 944

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST Bobas32 25 Bir 2009 22:45

Treniruokis kabėjimo krante. Imk burę, prisisuk šarnyrą prie kokios lentos ar faneros lapo, ar senos negailimos burlentės - ir bandyk pagauti pusiausvyra krante. Kai pajusi kad kažką supranti - tada į vandenį.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST anukas 25 Bir 2009 22:52

ok, ta pati man pasake bull.. :) reikes kokia fanera susirasti ir pasidaryti, kazka tokio kaip elektrenuos maciau per freestyle savaitgali..
Vartotojo avataras
anukas
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 04 Bir 2008 23:17
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 944

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST kestutisg 26 Bir 2009 00:37

anukas rašė:ok, ta pati man pasake bull.. :) reikes kokia fanera susirasti ir pasidaryti, kazka tokio kaip elektrenuos maciau per freestyle savaitgali..


nu negali buti, kad maksimaliai nuleidus gika nepavyktu i 5.4 bures trapkilpes isikabint, net su sedima trape. Nebent a) trapkilpes 10 comu ilgio b) tu 120 comu ugio.

jei nepasieki normaliu budu, pabandyk dar neglise pashokti ir isikabinti, ash taip darau/darydavau su didesnem burem kai gikas aukschiau ir kilpos trumpos. Sunkioji dalis nusileisti ant lentos nepraradus balanso. Tada kilpos isitempia, kablys pakyla i virshu ir normaliai kabi.

k.
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST Try2Fly 26 Bir 2009 02:31

anukas rašė:katapultu tai nebijau.. :) svarbu ismokt kabet.. renkas po dvieju dienu plaukimo nerealiai skauda..

Nebijok to skausmo, tai tavo raumenys augdami staugia ish laimes ;)
Karta pakibes trapkej gali netycia pasidaryti tinginys panashiai kaip ash :lol:
Beje, nedarkyk kitu buriavimo komponentu - nenuleisk giko per zemai, gal tavo trapvirves tiesiog pernelyg trumpos?
Paprasyk kad kas patartu ish shalies , vietoj ant kranto. Ten bus geriau matyt kame reikalas.
Galima nusukus vaira pabandyt simuliatoriu plaukimo ir ant lentos ant kranto.
Beje, prisikabint prisikabinu, vat kartais nepavyksta atsikabint jei einu labai letai... Padeda kai verciu bure atgal kitaip sakant "uzdarineju", tam kad atsikabinti.
Vartotojo avataras
Try2Fly
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 27 Bal 2008 12:14
Miestas: HAE
Burės numeris: 0

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST gediminas 26 Bir 2009 08:34

Plauk kiekviena diena menesi po 4-5 val.ir viskas bus gerai,o jeigu sudejus per metus 20 kartu tai ir bus tas pats,tada geriausia formule,aisku be varzybu.Pagrindinai jei yra uzsidiegimas tai progresas pasiekiamas per du metus turiu galvoje varzybas,bet plaukti reikia po 5 val i diena ir kiekviena diena,ir turi buti jausmas kad paputus vejui sirdis reikalauja buti ant vandens ir jausi vandeni po savimi,veja i veida ir horizonte tiksla.Sekmes ir vejo.
GedJack
gediminas
 
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 07 Lap 2004 20:06
Miestas: Panevėžys

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST shuipys 26 Bir 2009 11:23

kiekviena diena LTU salygomis... gal dar ir bures iki 5m2 naudoti tik? na vejuoti shie metai nieko nesakau, bet ne kiekviena diena :wink:
Vėjo!!!
Vartotojo avataras
shuipys
 
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 25 Bal 2009 12:02
Burės numeris: 0

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST anukas 26 Bir 2009 14:35

Butu kazkas nerealaus, jei pustu kiekviena diena.. :) pas mane netik 5.4 bure... as paskutini karta su 7.5 plaukiau... kaip jau sakaiu issikabinti nepavyksta.. man irgi taip atrodo, kad trapvirves per trumpos.. as jas pirkau kaip turejau formule, jas pirkau pas ciba, man patare pirkti reguliuojamas.. manau viska geriausiai issiaiskinsiu ant kranto...
Vartotojo avataras
anukas
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 04 Bir 2008 23:17
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 944

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST anukas 26 Bir 2009 14:38

kestutisg rašė:
anukas rašė:ok, ta pati man pasake bull.. :) reikes kokia fanera susirasti ir pasidaryti, kazka tokio kaip elektrenuos maciau per freestyle savaitgali..


nu negali buti, kad maksimaliai nuleidus gika nepavyktu i 5.4 bures trapkilpes isikabint, net su sedima trape. Nebent a) trapkilpes 10 comu ilgio b) tu 120 comu ugio.

jei nepasieki normaliu budu, pabandyk dar neglise pashokti ir isikabinti, ash taip darau/darydavau su didesnem burem kai gikas aukschiau ir kilpos trumpos. Sunkioji dalis nusileisti ant lentos nepraradus balanso. Tada kilpos isitempia, kablys pakyla i virshu ir normaliai kabi.

k.


ant mano lentos jauciu nepavyktu pasokti ir issikabinti kaip tu sakai.. nors nepabandes negaliu nk pasakyti..
Vartotojo avataras
anukas
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 04 Bir 2008 23:17
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 944

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST Vertejas 26 Bir 2009 17:14

Aišku mano patarimai gali ir nebūti labai vertingi, žinant, kad aš 193cm ūgio ir pats čiainikas :D Bet aš labai lengvai užsikabinu trumpam žengtelėjęs šiek tiek atgal ir palenkęs burę ant savęs stipriau (aišku daug lengviau kai daug vėjo), tuo pačiu stiebiuosi kiek galiu ir riečiu subinę į priekį. Vienintelė bėda tai po to atsikabinti :) Tenka karts nuo karto kristi ant burės laikant ištiestas rankas, kad kablys jos nepasiektų :)

P.S. tas žingsnis atgal, išsirietimas, pasistiebimas ir burės palenkimas turi vykti kaip vienas judesys
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST VytautasS 26 Bir 2009 19:40

Kad į sikabinti į trapę reikia pradėt glisuot, ir normaliai paplaukt nors 100m, ko Anūkas dar nemoka. Laiko klausimas, žinoma. Po to atrodys viskas juokinga, kaip tai viskas paprasta :lol:
Vartotojo avataras
VytautasS
 
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 17 Kov 2008 09:02
Miestas: Marijampolė

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST anukas 26 Bir 2009 20:40

viskas normaliai, nesiparinu.. :D
Vartotojo avataras
anukas
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 04 Bir 2008 23:17
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 944

Re: progresas vyksta, bet klausimu vis dar iskyla

UNREAD_POST Try2Fly 26 Bir 2009 21:49

VytautasS rašė:Kad į sikabinti į trapę reikia pradėt glisuot, ir normaliai paplaukt nors 100m, ko Anūkas dar nemoka. Laiko klausimas, žinoma. Po to atrodys viskas juokinga, kaip tai viskas paprasta :lol:

Nesakyciau taip kategoriskai kad REIKIA pradet glisuot ir praglisavus 100 metru kabintis...
As kabinuosi kai yra nors kiek vejo, kad ir vos judedamas po starto, vien is tingejimo... Prie visisko shtiliaus jau nebeiseina tai cheatinti :lol:
Vartotojo avataras
Try2Fly
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 27 Bal 2008 12:14
Miestas: HAE
Burės numeris: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Prisijungimas nariams