EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

dėl laivo ir svorio

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

UNREAD_POST Trupinelis 03 Lap 2004 23:41

LTU 50 Edas rašė:Na kai pirmą kartą užlipau ant Formulės tai tą patį efektą apturėjau- sukosi į vėją, tačiau kai surinkau į burę pakankamai vėjo ir kojomis nukreipiau lentą ten kur aš norių, tai viskas išsisprendė ir aš nulėkiau kaip raketa ;).
O sekmadienį išties sąlygos man su formule buvo rūščios - burė 12 (pataisysiu Gedą) ir vėjo tiek, kad visi su 6-7 burytėm plaukiojo. Tad minčių apie komfortišką plaukimą net neliko. Pradžioj baisu pasigauti katapultą ir nunešti gabalą lentos, po to darosi baisu, kad rankos nenutrūktų, na o vėliau į viską spjoviau, pasikabinau po bure, įsispyriau tvirčiau kojomis ir pirmyn.
O jau kai varai, tai jau ir pereborai ne tokie baisūs...


Katapulta tai kas? Kai neišsilaikius ant lentos tave permeta per lentą ir dar numeta kelis metrus į priekį?
Trupinelis
LTU 150

www.stockm.eu
Vartotojo avataras
Trupinelis
 
Pranešimai: 345
Užsiregistravo: 07 Spa 2004 12:02
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 150

UNREAD_POST Edas50 03 Lap 2004 23:59

Ooo, katapulta tai pasakiškas dalykas (tai kai tave permeta per priekį).

Esu patyręs tokias katapultas:
1. Burė 8m2, vėjas kokie 12-14 m/s - lentos nosis kyla aukštyn, burė tempia mane į priekį, nosis leidžiasi, burė toliau mane tempia į priekį ir galiausiai sviedžia plaukimo kryptimi nenustatytą atstumą.
Pasekmės - ALU gikas kaip aštunkė
2. Burė 12m2, vėjas kokie 6-7 m/s - viskas stabilu, lekiu pilnais gazais, tik staiga pasirodo po lenta sekluma, vairas ją kabiną, lenta staiga stoja, o burė kartu su mani lekia į prieki.
Pasekmės - lentos nosies nebėra.
3. Burė 8m2, vėjas kokie 12-14, gūsiuose iki 18 m/s, viskas stabilu, lekiu pilnais gazais ir staiga nerealus gūsis, lyg plaktukas. Lekiu paskui burę, staigus smūgis, atsimerkiu ir matau - guliu ant burės po giku, kojos ant lentos.
Pasekmės - pilnos kelnės.

Viskas vyksta tada, kai esi pasikabinęs trapėje ir neapskaičiuoji teisingos pusiausvyros. Arba tada, kai nekabi trapėje, o burę bijai paleisti iš rankų :)

Gal kas dar papasakos kokių katapultų yra apturėję :lol:
----------------------------------
http://www.bareika.lt
+370 618 40022
Vartotojo avataras
Edas50
-
 
Pranešimai: 2449
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 19:23
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 50

UNREAD_POST baidas 04 Lap 2004 10:47

katapulta tai yra netaisiklingai atliktas front loopas
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST Trupinelis 04 Lap 2004 11:34

Kažką panašaus patyriau elektrėnuose sekmadienį.
Seklumos nebuvo, gūsis pakėlė mane nuo lentos ir neatsikabinus trapvirvei pajutau, kaip skrisdamas tempiu už kablio visą lentą.
Po to vanduo. Vėsokas. Gikas nulūžo. Lenta ~40 cm. nuskelta nosis. Matosi visi viduriai. :cry:

Nežinau koks vėjas buvo, bet kaip čainikui 8,5 m2 ryškiai buvo per daug.

Kas parduodat giką ir remontuojat lentas? Atsiliepkit!
Trupinelis
LTU 150

www.stockm.eu
Vartotojo avataras
Trupinelis
 
Pranešimai: 345
Užsiregistravo: 07 Spa 2004 12:02
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 150

UNREAD_POST Edas50 04 Lap 2004 11:41

Trupinelis rašė:....Kas parduodat giką ir remontuojat lentas? Atsiliepkit!


Lentas Vilniaus regione taiso Neniskis - daro kokybiskai ir patikimai.
Kaune irgi kazkas daro - tiksliai nzn.

Gikas, hmm, as turiu, anglini, tik nezinau ar noriu parduot...
----------------------------------
http://www.bareika.lt
+370 618 40022
Vartotojo avataras
Edas50
-
 
Pranešimai: 2449
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 19:23
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 50

UNREAD_POST Zilvinas 04 Lap 2004 11:41

Papasakosiu.
Leki "pilnas gazas" :shock: ((R) Edas) trapeje, bet ne kilpose, nespeji atsikabinti ir kai meta... Yra nuotrauku kaip purslai tyksta, vat fotografo nepagaunu...
Nu ir ka, po tokios katapultos suluzo sarnyro tvirtinimo boxas lentoje
:cry:
Vartotojo avataras
Zilvinas
 
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 15:08
Miestas: Kaunas

Katapulta

UNREAD_POST Darius 77 04 Lap 2004 12:02

Tai buvo gerokai seniau...

Beje, kai bylos dydzio riba 1MB, tai reikia pavargti, kad sukistum tai, ka nori i toki maza portfeliuka...
Prikabinti failai
Lakioju.zip
Gana svelni katapulta. Niekas nesuluzo, nesulinko, tik adrenalino issiskyre didesnis kiekis...
(204.63 KiB) Atsisiųsta 475 kartus(ų)
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

Katapulta 2

UNREAD_POST Darius 77 04 Lap 2004 12:11

Karta isbandziau katapulta ant ledo. Su ledrogem ivaziavau i pusni ir aisku nespejau atsikabint... Uzkritau ant giko aukstielninkas. Suluzo giko uzraktas. Nugara nesuluzo...
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

UNREAD_POST Efca 374 04 Lap 2004 13:02

Gedai, tu teisus 270cm ilgis, aš netyčia litrus užrašiau. Tu apie kokia prasme didesnę lentą šneki, ar kad turiu dar pasitreniruoti su barža (tai tas pats navigatorius kur pas tave pavasarį pirkau) kuri iš esmės dar visai pusėtinai plaukia ir glisuoja, ar apie trumpą, bet didesnio tūrio. Šiaip apie idealiausius variantus nešneku, tipo kai kiekvienam mokymosi etapui po naują lentą, kišenėse tai ne fontanai. Tą lentą kur minėjau 265x80x160L buvau nusižiūrėjęs dėl kainos ir su mintimi, kad ta lenta bus ilgesniam laikui. Po sekmadienio pradėjau abejoti ar verta skubėti, gal dar sezoną padrožti ant baržos ir tą mažesnę nusipirkti vėliau.
Ir dar, suprantu tuos kurie sakys kad reikia varyti varžybose, pirkti varžybinį inventorių, sparčiai tobulėti. Tik va suvokiau kodėl nedalyvauju varžybose, Varžybos tai jau sportas, o aš visą gyvenimą nekenčiau sporto. Sportas man kažkodėl asocijuojasi su prievarta ir tarybine sąntvarka :? , o buriavimas kažkodėl mano manymu neturi visai nieko bendro su sportu, tai tiesiog malonus laisvalaikio leidimo būdas, ir tegu man taip ir lieka, nes įtariu kai pajausiu, kad buriavimas tampa sportu, nebeburiuosiu.
Vartotojo avataras
Efca 374
 
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 09:46
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 374

Katapulta

UNREAD_POST Rasius321 04 Lap 2004 13:17

Prisegiau žieminę švelnią katapultą, "ateik mielasis, griūk ant manęs" :)
Prikabinti failai
shlept.zip
(330.6 KiB) Atsisiųsta 435 kartus(ų)
Rasius
--
Curiosity killed the cat, satisfaction brought him back
Vartotojo avataras
Rasius321
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 12:03
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Gintas 05 Lap 2004 18:26

Turejau katapulta kai is mazules norejau isspausti visa greiti. Variau musoje su 5.7 lenktynine bure. Kaip tik ilindau i griovi po bangos. Vanduo idealiai lygus, vaziuoji nuo kalno. Is lygaus vandens iseinant i chopa ant pirmos bangeles lekiau. Nutrauke trapes kabli su visais dirzu prisiuvimais, stiebas pasidalijo i kokius 5 gabalus, vandens pavirsiumi lekiau kaip akmenukas.
"Vėjas galvoje" buriavimo mokyklos Trakuose. Visą informaciją rasite čia:
http://www.vejasgalvoje.lt/index.php?op ... iew&id=130
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


cron
Prisijungimas nariams