EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

xfajeriukai

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST Gvidolino 24 Rgp 2009 20:35

Pas formulistus tokio dalyko kaip "tarpine" nelabai ir egzistuoja, dauguma tik apie vairiukus ir sneka,ju kainos kosmines, juokingiausia kai juos dar slepia viens nuo kito. As jau seniai supratau kad vairiukas lemia varzybu baigti :lol: taip kad investuojam i vairiukus !
Gvidolino
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 04 Vas 2008 20:44

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST ezhys 24 Rgp 2009 21:24

Nu nu.. Vairiukai patys neplaukia, kaip ir lentos ar bures. Nusipirkus nauja ir "sustra" vaira, dar reikia padaryt kad jis veiktu su tavo lenta ir bure. :) Ir nezinau kurie formulistai ka slepia - bent as tokiu nepazistu. :)
POINT-7 / FMX Racing / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards /

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1223
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST kestutisg 25 Rgp 2009 23:01

uzhsisakiau neshustra vairiuka SL9 41 cm, Audrius pazadejo uzhsisakyti Elite, pasizhiuresim ar yra didelis skirtumas.

k.
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST Ernest 26 Rgp 2009 08:51

kestutisg rašė:uzhsisakiau neshustra vairiuka SL9 41 cm, Audrius pazadejo uzhsisakyti Elite, pasizhiuresim ar yra didelis skirtumas.

k.


Ka ten žiūrėt? Audrius Su Elitais bendrauja nuo dar 7 versijos, skirtumai ten yra, ne didėli bet yra, ir jis puikiai tos skirtumus žino. :)
Nu gal tik jis S9 Elita ne turėjo dar.
Man pvz Elitas S9 nuo SL9 skirtumas tik toks kad S9 truputi minkštesnis kas duoda truputi geresnes kontroles per stipru veja ir truputi piktesni copa ir tiek. Tai kad dabar i Elita ne investuoju, viena apkeičiau kai pasiketi lenta – 41 ne reikėjo, o 39 vis dar turiu ir plaukt su 7,8 Bure kur kas geriau su SL9-37 nei su S9 Elite-39, per didelis jis. Tai Kestai jai nori išbandyt Elta 39 galiu tau duot palaukt . TT Boxas.
Profilis S9 ir SL9 vienodi. Skirtumas tik minkštumas ir gamybos procesas. Elitai Customini vairai skaitosi.
Sakyčiau taip- kad po SL7 SL9 Labai skiriasi. Ir Profilis, Kampas. Ir kietumas, o SL9 paparastas nuo S9 Elta Ofigenno skirtumo ner, Audrius sake kad iš boxso rečiau išlūžta Elitai, bet kad kol kas iš boxo ne išlūžo nevienas net per daužimą i akmenukus. :)

Ps- aplamai viskas yra pas mus galvoje. Turi su ko plaukt ir geria, kai jau ne turi tai Selectas visai ne blogas pasirinkimas iš tikrųjų. O Visa kita nuo mūsų kūnu ir galvos priklauso. :D
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST kestutisg 26 Rgp 2009 09:04

Ernest rašė:
kestutisg rašė:uzhsisakiau neshustra vairiuka SL9 41 cm, Audrius pazadejo uzhsisakyti Elite, pasizhiuresim ar yra didelis skirtumas.
k.

Ps- aplamai viskas yra pas mus galvoje. Turi su ko plaukt ir geria, kai jau ne turi tai Selectas visai ne blogas pasirinkimas iš tikrųjų. O Visa kita nuo mūsų kūnu ir galvos priklauso. :D


Achiu, kad duosi pabandyt prie progos. Chia aishku, kad "distancija nuplauks plaukiantis", bet kai yra galimybe, noretusi plaukti ne su "inkaru" MFC :)

k.
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST Ernest 26 Rgp 2009 09:45

kestutisg rašė:
Ernest rašė:
kestutisg rašė:uzhsisakiau neshustra vairiuka SL9 41 cm, Audrius pazadejo uzhsisakyti Elite, pasizhiuresim ar yra didelis skirtumas.
k.

Ps- aplamai viskas yra pas mus galvoje. Turi su ko plaukt ir geria, kai jau ne turi tai Selectas visai ne blogas pasirinkimas iš tikrųjų. O Visa kita nuo mūsų kūnu ir galvos priklauso. :D


Achiu, kad duosi pabandyt prie progos. Chia aishku, kad "distancija nuplauks plaukiantis", bet kai yra galimybe, noretusi plaukti ne su "inkaru" MFC :)

k.


Ooo matau mano kukli nuomone apie MFC vairus jau po truputi leidžia šaknis kitiem i galva. :D
Kestai tikrai ne verta parintis, duosiu prie progos tau Selectus išbandysi pats, padarysi išvada, bet iš tikrųjų net i rankos paėmęs tuos du vairus skirtumas jaučiasi net svorio atžvelgiu. Ir dar pats FAKTAS kad Selectas ne G10 užpildas turi ne maža įtaka. Žodžiu MFC bent prie Fanaticu Slalomo tikrai Inkaras, o ne vairas pagal mano kukli patirti.
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST planktonas 08 Rgs 2009 09:09

Na teko pabandyti xfajeriuka varzybose, plaukiau su per didele tom salygom bure (6.4 bekemberine), kontrole isijungdavo kai vejas budavo iki 12-13, kai virs tekdavo plaukti atsidarius bure, spaudziant lenta is virsaus, bet nustebau kad net ir tokioj pozoj lenta elgesi gailestingai mano atzvilgiu :). Buvau be laikrodzio todel starto metu tekdavo praleisti beveik visus i prieki ir vytis plaukiant sukapotu vairais verdanciu ciopu, blogesnio pavirsiaus turbut nesugalvosi, bet velgi mano nuostabai lenta neprarasdavo kontroles ir islaikydavo greiti kad iki 1 posukio atstumas iki lyderiu per daug nesikeisdavo. Pats smagumas budavo pakutinese tiesiosiose kada atsiranda atstumas tarp plaukenciu, jeigu pamatydavau ka prieki iki kokiu 30 metru, labai apsidziaugdavau nes tiesiosiose jausdavau greicio pranasuma ir per paskutine atkarpa sokdavau 2-3 pozicijomis i virsu. Taigi lenta esu labai patenkintas, jauciu kad su ja galima rimtai kapotis gonkese, labai gerai ima ciopa, labai gera kontrole todel gali spausti greiti. Ir plaukdamas 40 procentu laiko gonkese be kontroles, padares 3-4 posukius nenukrites :) , greicio deka tiesiosiose galejau kautis virsutiniame desimtuke. Plaukiau MFC40cm vairu. Atvaziavo jau lentai tinkama simmer sc 7ke, ir vaziuoja SL9 vairas, rankas niezti isbandyti, jeigu vaizdelis dar pageres uuuuu... :D
Vartotojo avataras
planktonas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 02 Rgp 2005 04:12
Miestas: Vilnius

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST Ernest 08 Rgs 2009 09:25

Planktonas Extasssseeee :D
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST planktonas 08 Rgs 2009 09:31

:toothy10:
Vartotojo avataras
planktonas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 02 Rgp 2005 04:12
Miestas: Vilnius

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST kestutisg 08 Rgs 2009 10:59

planktonas rašė:Na teko pabandyti xfajeriuka varzybose, plaukiau su per didele tom salygom bure (6.4 bekemberine), kontrole isijungdavo kai vejas budavo iki 12-13, kai virs tekdavo plaukti atsidarius bure, spaudziant lenta is virsaus, bet nustebau kad net ir tokioj pozoj lenta elgesi gailestingai mano atzvilgiu :). Buvau be laikrodzio todel starto metu tekdavo praleisti beveik visus i prieki ir vytis plaukiant sukapotu vairais verdanciu ciopu, blogesnio pavirsiaus turbut nesugalvosi, bet velgi mano nuostabai lenta neprarasdavo kontroles ir islaikydavo greiti kad iki 1 posukio atstumas iki lyderiu per daug nesikeisdavo. Pats smagumas budavo pakutinese tiesiosiose kada atsiranda atstumas tarp plaukenciu, jeigu pamatydavau ka prieki iki kokiu 30 metru, labai apsidziaugdavau nes tiesiosiose jausdavau greicio pranasuma ir per paskutine atkarpa sokdavau 2-3 pozicijomis i virsu. Taigi lenta esu labai patenkintas, jauciu kad su ja galima rimtai kapotis gonkese, labai gerai ima ciopa, labai gera kontrole todel gali spausti greiti. Ir plaukdamas 40 procentu laiko gonkese be kontroles, padares 3-4 posukius nenukrites :) , greicio deka tiesiosiose galejau kautis virsutiniame desimtuke. Plaukiau MFC40cm vairu. Atvaziavo jau lentai tinkama simmer sc 7ke, ir vaziuoja SL9 vairas, rankas niezti isbandyti, jeigu vaizdelis dar pageres uuuuu... :D


nu shakes, tada visai taves pavyti bus neimanoma :) Ash po varzhybu ishbandziau Kalvio 6.6 su savo lenta. Vejo buvo daugiau nei pakankamai ir su 40 peleku varyti i veja buvo labai lengva, o va pasileisti pavejui - baisoka, nes smarkiai kelia lenta ish vandens
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST planktonas 08 Rgs 2009 12:44

Kestai, dar pavavarysim Ventainej atsiras kontrole ir pavejui :wink: . Slalomas kabina
Vartotojo avataras
planktonas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 02 Rgp 2005 04:12
Miestas: Vilnius

Re: xfajeriukai

UNREAD_POST Vytasx 01 Spa 2009 10:20

Nu ir as tapau laimingu Xfajerio naudotoju. Pasirinkau 105 litru kaip piktesnio slalomo lenta - kita lenta, didesne, yra exocet S4 125 litrai. Sveriu daba - 80 kg.

Pirma karta ant jos uzlipau per Ventaines slalomo 1 etapa. Prie gonkes pasiruosiau du komplektus - S4 + 7.8 TP formula ir XF105 su 6.3 TP formula - lengvo vejo ir pakankamo.... Isejo taip kad su S4 ir nauja 7.8 (nepritempta) pradejau gimdyti ezius ant kiekvieno pastiprejimo... Supanikavau ir pershokau ant mazesnio komplekto - ribinis glisas, bet i zenkla issipjaudavau. Kazka reikia daryti.....

Nutariau ant XT105 uzsideti 7.8m2 (kuria prisitempiau ir isplokstinau per gika). Vairo nekeiciau - 33cm - pagal bendra teorija turejo spinautintis... Jokio spinauto, netgi ant parimimu - specialiai aisku pavykdavo ikishti i spintauta - kai isvis naglai uzspausdavau gala po bangeles)- taciau lengvai be excesu islenda atgal i normalu plaukima.

Taigi mano pojuciai - puikus greitejimas, visishkas lengvumas ant koju (netgi dideliame greityje), lenta posuki daro pati (as beje jai labai trukdziau...), chopo ir kalatojimosi beveik nesijaucia. Lento mazo turio nesijaucia netgi neglisiniam rezime - neskesta.... Isglisavimas ypac lengvas, kai pastatau laiva labiau pavejui ir du timptelejimai bure ir skrenda. Neiprastas kol kas kojakilpiu vidus - yra atramos koju pirstams, kurios kol kas man trugdo - sake priprasiu ir panaudosiu. Kol kas nesupratu kaip vienodziau atsistoti ant abieju koju kilpose - kol kas gaunasi 75% ant galines kojos.

Kadangi man sis derinys visai naujas - tiek bure, tiek lenta - taigi reikia laiko priprast - aciu Audriui51 uz pagalba reguliuojantis - po trapvirviu perreguliavimo daug kas pagerejo. Ypac nustebino kad mazuciu vairu pavyko plaukti su didele bure ir netgi pjautis i veja.
Vartotojo avataras
Vytasx
 
Pranešimai: 250
Užsiregistravo: 05 Spa 2004 10:56
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Ankstesnis

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Prisijungimas nariams