EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Ar papildomi litrai trugdo? (renkuosi lentą)

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Re: Ar papildomi litrai trugdo? (renkuosi lentą)

UNREAD_POST remigijus01 30 Rgs 2009 15:01

Girmantas rašė:trakuose esu praburiaves pirmus 5-6 savo buriavimo metus. zinau kokie vejai cia pucia ir ka prie ju galima veikti.

kalbi apie maziau priskendusia lenta - noreciau pamatyti kiek priskandini 155 ltr lenta :) mano patarimas yra uz tuos pinigus kuriuos isleistum naujai lentai dazniau nuvaziuoti iki ezero ir netingeti plaukti, patikek rezultatas bus zymiai geresnis :)

tiem kurie nesugeba atsakineti i tema - pasiulyciau issitrinti savo zinutes ;)


Gal gali smulkiau nupasakot kurioje vietoje yra buriuojama Trakuose? Kažkaip nei vienos temos čia apie tai neradau. Ačiū
remigijus01
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 11 Geg 2009 08:39

Re: Ar papildomi litrai trugdo? (renkuosi lentą)

UNREAD_POST Vertejas 30 Rgs 2009 15:07

Aš nenorėjau nieko įžeisti, norėjau tik pasakyti, kad Girmantas turi labai didelį AŽP. Jei klausiantis turėtų panašų - pats žinotų ko ir kodėl jam reikia :) Ir todėl neteisinga žmogui duoti pvz su 100ltr, 5m/s ir 5kv.

Bet pritariu, kad 155ltr tikrai pakankamai ir geriau daugiau plaukti nei daugiau išleisti.
O jei jau nori didinti tūri (plotį) tai tam labiausiai tinka formulė, su kuria galima plaukti nuo 4m/s (glisuoti). Man plaukimas be gliso - neužskaityta diena :)
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Ar papildomi litrai trugdo? (renkuosi lentą)

UNREAD_POST VytautasS 30 Rgs 2009 15:58

Nesvaikit su tom formulėm, kai nėra vėjo tai ir neplauksi. Su tokiu svoriu 155l jau tikra formulė. :)
Vartotojo avataras
VytautasS
 
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 17 Kov 2008 09:02
Miestas: Marijampolė

Re: Ar papildomi litrai trugdo? (renkuosi lentą)

UNREAD_POST Rimvydas 30 Rgs 2009 16:09

Mano kuklia nuomone - 155 litru yra per akis tau. Su ~175 l tikrai nieko neislosi.
Jei skundiesi, kad su 8kvm trūksta vėjo, tai imk maksimalią leistiną burę (9.5?). Išloši kokius 1-2 m/s galbūt.
Jei manai, kad 9.5 kvm tau per maža burė, tada jau, manau, tau reik formulės. Ant freeraiduko dėti kokius 11kvm nebėr prasmės.

Į šventą tiesą nepretenduoju, tiesiog tai mano nuomonė.
Rimvydas
 
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 20 Vas 2006 19:46
Miestas: Vilnius

Re: Ar papildomi litrai trugdo? (renkuosi lentą)

UNREAD_POST planktonas 30 Rgs 2009 16:32

O kuo tau netinka elektrenai, uz galve ir akmena tikrai geriau
Vartotojo avataras
planktonas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 02 Rgp 2005 04:12
Miestas: Vilnius

Re: Ar papildomi litrai trugdo? (renkuosi lentą)

UNREAD_POST anndrius 30 Rgs 2009 17:12

labai abejoju ar litru didinimas paankstins isglisavima. ypac prie tokio svorio (70kg). nes kuo daugiau litru, tuo lenta sunkesne, o kuo sunkesne, tuo sunkiau isglisuoja. kaip tik geriau imti maziau litru - prie 70 kg zmogaus svorio 115-120L per akis - bet imti pakankamai placia lenta. nes plotis nesa kvadratus, o ne litrai. atsakant i klausima - man asmeniskai papildomi litrai trukdo.

bet visu geriausiai ne nauja iranga pirkt - o isispilt truputi benzino ir nuvaziuot ten kur pucia tiek, kiek tau reikia :) bus ir pigiau ir smagiau :)
Vartotojo avataras
anndrius
 
Pranešimai: 284
Užsiregistravo: 22 Geg 2008 15:00

Re: Ar papildomi litrai trugdo? (renkuosi lentą)

UNREAD_POST kalvis 30 Rgs 2009 19:53

labiausiai pritarciau siai nuomonei.
tik isglisavima paankstinsi iki 1m/s.
dar parasyk, prie kokio stiprumo veju tu jau pradedi glisuot su savo turima bure?
ir rekomenduociau imt kemberine bure, is glisuot gal bus kiek sunkiau pradzioj, bet lengviau vaziuosi per "skyles"

Rimvydas rašė:Mano kuklia nuomone - 155 litru yra per akis tau. Su ~175 l tikrai nieko neislosi.
Jei skundiesi, kad su 8kvm trūksta vėjo, tai imk maksimalią leistiną burę (9.5?). Išloši kokius 1-2 m/s galbūt.
Jei manai, kad 9.5 kvm tau per maža burė, tada jau, manau, tau reik formulės. Ant freeraiduko dėti kokius 11kvm nebėr prasmės.

Į šventą tiesą nepretenduoju, tiesiog tai mano nuomonė.
Vartotojo avataras
kalvis
 
Pranešimai: 896
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 21:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 646

Re: Ar papildomi litrai trugdo? (renkuosi lentą)

UNREAD_POST kenis 09 Spa 2009 13:48

Jai lenta sveria apie 20 kg tada ieškok kitos, jei ne lauk vėjo ir glisuosi į sveikatą.
Vartotojo avataras
kenis
 
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 27 Rgp 2008 15:01

Re: Ar papildomi litrai trugdo? (renkuosi lentą)

UNREAD_POST mariauskas 09 Spa 2009 21:16

Vertejas rašė::D man situacija pasirode panasi i:

Pradedantysis: "-Sveiki, noriu ismokti maloniai skraidyti lektuvu, koki modeli pasirinkti? Esu isbandes keleta lektuveliu, dabar turiu 4vieti 3m ilgio. Pries tai skraidziau su 5 vietu 4m ilgio lektuveliu, bet pakilimo takas toks trumpas, kad tik per itin geras salygas galejau pakilti, kai kiti su vienvieciais lakste ore. Gyvenu kopustenu kaime, turime vietini mini aerodroma. Galvoju apie 2 arba 3 vietu 2m ilgio lektuveli. Nuskristi i TVOU galiu labai retai"

Pilotmantas: "imk iskart boeinga 737-200 35m ilgio ir nevark su mazais kibirais. Kitas malonumas kai skrendi sau 900km/h su 300 keleiviu. Buvau susilazines New Yorko aerodrome 85 pakilimo take (jis trumpas) kad pakilsiu i ora - ir pakilau. Kai nusileidau niekas alaus statyti nenorejo, nors zadejo. Pilotuoju jau 15 metu. Tu irgi tobulek ir imk iskart boeinga"

=D> Geras, pritariu :D
mariauskas
 
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 11 Kov 2008 17:34
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Prisijungimas nariams