EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Falconas ar iSonic'as?

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Falconas ar iSonic'as?

UNREAD_POST algis 18 14 Lap 2005 18:00

Gal galetumete pasidalinti nuomonemis ir/ar patarti, ka geriau rinktis - 111 Falkona ar 115 iSonica?

iSonico ilgis (233) tai privalumas ar trukumas, lyginant su Falconu (245)?

kokie ispudziau, tu kurie, nuo Hypersoniko perlipo ant Falcono, arba atvirksciai?

algis18
algis 18
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 28 Spa 2004 09:15

UNREAD_POST baidas 14 Lap 2005 20:09

S3
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST Laisvis39 14 Lap 2005 23:13

Pakalbejau su Algiu18 uz forumo akiu, todel negraziai jauciuosi ir noredamas suaktyvinti buriuotojus diskusijai teigiu, kad Algimantas nori padaryti neteisinga pasirinkima. Slalomas Lietuvoje neturi jokiu perspektyvu, nes slaloma pas mus galima plaukti nors ir su formule, o formule musu slalomui yra pati tinkamiausia lenta. Kai as tai supratau, spjoviau i si beviltiska greicio vaikymasi ir uzsinorejau ismokti lygiam vandeny pasokti. Kai man pavyko pasokti lygioj vietoj, man atsivere placiai akys ir man pabodo, pasidare neidomu "tramvajinti", pamaciau naujas windserfingo galimybes, supratau, kad varzybos gali buti kiekviena tavo buriavimo diena, tai varzybos su savimi. Pasirodo, kai negali nuvaziuoti prie juros, ezere gali tiek pat adrenalino ir dziaugsmo patirti uzsiiminedamas freestylu.
Manau, kad Algimantui reiktu rinktis is: Freesex (ach koks pavadinimas), Fanatik Skate ar RRD Twintip. Manau man pritars ir Mindaugas1313, jau nekalbant apie senus freestylininkus. Siuolaikines freestyle lentos greitai isglisuoja, yra soklios, labai manevringos, lengvos ir tvirtos. Zodziu Algimantai, nepadaryk klaidos ir dar metams ar dviem neatitolink jibe'u, loop'u ir t.t.. :D
Vartotojo avataras
Laisvis39
 
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 01 Lap 2004 12:30
Miestas: Trakai
Burės numeris: 39

UNREAD_POST Jezus 15 Lap 2005 02:35

neparasyciau geriau :)
Vartotojo avataras
Jezus
 
Pranešimai: 390
Užsiregistravo: 04 Vas 2005 12:50

UNREAD_POST Jonas 108 15 Lap 2005 03:41

kas neplaukes ant gero slalomo inventoriaus ir nepatyres tikros slalomo kovos nesuprantu kaip gali patarineti tokiais klausimais

neturiu nieko pries freestyle, bet tai skirtingi dalykai. Be to algis turi lenta skirta siam reikalui.
shop on line,
www.boardsports.lt
BoardSports LTD
+37061680088
Vartotojo avataras
Jonas 108
 
Pranešimai: 286
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 11:50
Miestas: Lietuva

UNREAD_POST Mindaugas 1313 15 Lap 2005 11:23

Freestyle labai grazu, labai smagu ... nu super :D

http://www.continentseven.de/smove.php?moveid=26
Vartotojo avataras
Mindaugas 1313
 
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 10:57
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 1313

UNREAD_POST Laisvis39 15 Lap 2005 12:10

Jonas 108 rašė:kas neplaukes ant gero slalomo inventoriaus ir nepatyres tikros slalomo kovos nesuprantu kaip gali patarineti tokiais klausimais

neturiu nieko pries freestyle, bet tai skirtingi dalykai. Be to algis turi lenta skirta siam reikalui.

Jonai, ant tikrai gero slalominio inventoriaus as neplaukiau, bet tiek kiek esu dalyvaves ir tiek kiek esu stebejes tuos kurie plaukia su geru slalominiu inventoriumi ir formulem slaloma, tai skirtumas tikrai nedidelis, dazniau net sakyciau musu Lietuvos vejo salygomis pranasesnes slalomo distancijose formules. :) Na nebent uzdraus slalome formules, tada tikrai reikia pirkti pati kruciausia inventoriu. Bet pagalvokim, juk si investicija tik tam, kad tiesioj distancijoj kazka aplenkti, progresas tik greityje, net is sono ziurovams stebet jau pabodo ir neidomu, o paciu buriuotoju progresas, ar neuzmigom mes tramvajindami cia Lietuvoj? Malonu ziuret kaip drozia triukus skateriai Gedimino prospekte, o mes tik varom tiesiai ir, toks vaizdas, bijom vandeny issimaudyt, nes draugas juoksis. :?
Vartotojo avataras
Laisvis39
 
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 01 Lap 2004 12:30
Miestas: Trakai
Burės numeris: 39

UNREAD_POST Bobas32 15 Lap 2005 14:04

Nesutinku kad Slalomas = tramvajinimas. Visa esme greityje. Kai virsyji tam tikra greicio riba (kaip lektuvas garso :) ) siela, mintys ir visa kita nuo tavo kuno atsilieka toli toli. Tada patiri nirvana tokia, kad menesiui uztenka.
Freestailas, wave, formule, superX - visur yra sava nirvana ir jos pasiekimo budas.
Niekada nesakau kad tas ar kitas kelias yra blogas, kiekvienam savas kelias ir savas laiko tarpsnis.
O jeigu kam nors nusibosta kaip mes plaukiojam - tai reikia prisiminti, kad plaukiojame pirmiausiai del saves. Ir visiskai nusispjauti kaip atrodom is sono.
Varau i E-lake. Inventorius ant stogo. Gaila kad iki juros nepavyko nusirauti, ir gaila kad siandien neturiu slalomines raketos.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

UNREAD_POST Jezus 15 Lap 2005 14:59

As manau kad nebutina krustis 3 metus varzbose tik tam kad paskui palengvetu kai suprasi kad gonkes ne tau. Todel Jonai per daug nesmerk zmogaus uz tai kad nenusipirkes slalominio inventoriaus ir dar nesulaukes nusivylymo jis jau samprotauja ta tema. Intuicija yra jega - nereikia dayti klaidu kad kazko ismokti. Smagu kad zmones pajegus tai suvokti ne tada kai slalomas ir varzymasis uz### negyvai, o truputi anksciau.

Sutinku su bobu greitis veza, bet tik sezona ar du. Veliau zmonems kuriems reikia irodyti savo pranasuma adrenalina pradeda generuoti ne greitis o varzybine pozicija. Kitiems... Atmetus greicio adrenalina ir varzybu ikarsti slalomas yra tramvajinimas. Kaip ir yra treniravimasis slalomui (kai varzybinio azarto isvis nera). Taciau sunkus darbas yra kaina kuria privalai moketi noredamas pasipuikuoti pries draugus per apdovanojimus. Velgi, vieniem tai priimtina, o kiti nori isspausti kaifa is kiekvienos minutes ant vandens. Visi savo vertybiu sistemoje yra teisus. Net tie kur sporto saleje kilnoja hantelius pries veidrodi ;)

Neseku situacijos. Kiek simet Lietuvoje vyko slalomo varzybu - tinkamu slalominiam inventoriui? Ta prasme tikro slalomo, ne pradinuku.

Ir dar, jei po tramvajinimo freestylas atrodo kaip isganymas, palauk kol pradesi wave :)
Vartotojo avataras
Jezus
 
Pranešimai: 390
Užsiregistravo: 04 Vas 2005 12:50

UNREAD_POST Gedas LTU76 15 Lap 2005 16:58

Jezau, perskaityk savo skelbimą ir išmesk vienas kitam prieštaraujančius sakinius. Pamatysi jog nedaug ir beliks.

Algis uždavė labai paprastą klausimą. Tu net nepriartėjai prie temos. Tiesiog eilinį kartą, visus kurie ne tokie kaip tu pavadinai užsi****siais neišmanėliais, kurie niekaip neranda to vienintelio, teisingo ir nepakartojamo kelio, kuriuo eiti tu.

Na, blin, Jezus, tai dar ne Dievas...
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Jezus 15 Lap 2005 20:19

As palaikiau laisvi (ir vis palaikau), nes jis buvo uzpultas tipo tu neturi slalominio inventoriaus todel neturi teises sneketi kur vyrai sneka.

Sis forumas tapo pagrindiniu buriavimo tema tad neisvengiamai ir nuo varzybu atsilaisvine zmones cia issakys savo mintis. O naujokai turi teise zinoti apie alternatyvius kelius burlentese, o ne vien PR -> FSL -> FW karjera, kuri yra taip propaguojama prekeiviu.

Užsi****siais neišmanėliais pavadinciau zmones kurie jauciasi uzsi***se, bet nedaro isvadu. Ar tu jautiesi uzsi***ses? Jei ne, tai neturejai priimti sau kas tau nebuvo skirta.

Pradinukams siulau tik pamastyti ar tai tas kelias kuriuo nori nueiti, pries imerkiant daug pinigu. Jei taip, tai pirmyn! As pats turejau nueiti ne savo keliu kadangi nebuvo kas man uzduotu si klausima.

Apie vienintelio teisingo kelio egzistavima net neuzsiminiau nes tai neatitiktu mano poziurio i sia problema.

Priestaraujantys sakiniai... gyvenimas irgi priestaringas, jei sugebi sustatyti gyvenimo tiesas kad neliktu priestaravimu, matyt kazka praleidai.
Vartotojo avataras
Jezus
 
Pranešimai: 390
Užsiregistravo: 04 Vas 2005 12:50

UNREAD_POST Bedebesiukas 15 Lap 2005 21:15

Perskaicius si pokalbi pasimato, jog kiekvienas palaiko ta buriavimo krypti, kuria pats uzhsiimineja.

Bobas32 rašė:...kiekvienam savas kelias ir savas laiko tarpsnis.
O jeigu kam nors nusibosta kaip mes plaukiojam - tai reikia prisiminti, kad plaukiojame pirmiausiai del saves. Ir visiskai nusispjauti kaip atrodom is sono.


Sitas teiginys, mano nuomone, yra pats teisingiausias.
As cia pagal save sprendziu.
Jau tik pradedamas zinojau, kuo mane buriavimas traukia - greiciu. O jei kas pradeda buriuot tik del to, kad pasirodytu "wo blyn kox as kietas, buriuoju, freestilinu,visi mane mato, o tie ten "tramvajina", niex i juos naziuri".
CIa kiekvienam savaip ir pats kvailiausias dalykas yra teigti, jog viena ar kita buriavimo atmaina yra PATI PACIAUSIA!

del skonio nesigincijama.,..
Ar ten tik kartais ne lapelis sušnarėjo? :roll: Kur mano kaitas!? :shock:
Vartotojo avataras
Bedebesiukas
 
Pranešimai: 440
Užsiregistravo: 02 Gru 2004 21:30
Miestas: Woodridge, IL

UNREAD_POST Gintas 15 Lap 2005 21:59

Su trumpesne lenta siek tiek sunkiau venduoti.

Isoniko gyvo nemaciau.


Isbandyk. Jei ruosiesi plaukti varzybose ypatinga demesi atkreipk i gera isikabinima i vandeni posukyje ir greita isglisavima po posukio.
"Vėjas galvoje" buriavimo mokyklos Trakuose. Visą informaciją rasite čia:
http://www.vejasgalvoje.lt/index.php?op ... iew&id=130
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST benzas 15 Lap 2005 22:04

palaukit...parukysiu gal tada suprasiu.... :shock:

ooooo supratau...
o ar galma papraschiau..tipo man patinka todel, kad blablabla, o chia jommajo... arek taip suvyniotai? ...nu ladna vis idomiau skaityt..
a ash shiandei e-leikei buvau ir sizona uzhdariau, turbut uzhdariau...tai va daba laukiu sniego..
Vartotojo avataras
benzas
 
Pranešimai: 424
Užsiregistravo: 21 Spa 2004 01:27

UNREAD_POST Jonas 108 15 Lap 2005 22:23

Jezau - pjauni gryba...

vietoj to kad rasineji geriau butum sian puikiai pavares, kiauros rankos pas mane.
plaukiau su JP 90 freestyle ir 5,4 bure

as nesu uzsiciklines ir niekam nesiulau to.
shop on line,
www.boardsports.lt
BoardSports LTD
+37061680088
Vartotojo avataras
Jonas 108
 
Pranešimai: 286
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 11:50
Miestas: Lietuva

Kitas

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Prisijungimas nariams