Apie wave lentu tipus

Parašytas:
22 Lap 2005 01:15
Gintas
Apie waveboardu tipus truputi mazai kalbeta. Darius prie juros ir NP Rudens sesijoje pasakojo apie skirtumus tarp klasikiniu ir trumpu lentu, o cia Chuperio (rusu wave guru) straipsnis apie naujausia inventoriu
http://north.wind.ru/news.php?id=642
g

Parašytas:
22 Lap 2005 03:07
Laisvis39
Šššš... ant kaitioru

Parašytas:
22 Lap 2005 20:05
Vaidas28
Čia irgi gerai pavarė:
"Робби Нэйша, сделавшего «главные деньги в жизни» на производстве кайтового оборудования, спросили: что лучше- кайтинг или виндсерфинг? Робби, задумался и сказал « в виндсерфинге люди лучше, душевнее.» От себя не уйдешь, парни возвращаются в виндсерфинг. Кто – зачем…но традиции виндсерфинга уже сложились и заслужили респект."
...

Parašytas:
22 Lap 2005 21:09
Bedebesiukas
gal gali kas isversti vargsui zmogeliui, pavelavusiam i lietuviu surusinima?


Parašytas:
22 Lap 2005 21:40
baidas
pirma zinute trumpas vertimas butu tipo geriau varyt i Garda (ezeras italijoje) negu uzsiimineti ononizmu, o antra zinute tipo kaitai gaidys


Parašytas:
23 Lap 2005 02:02
Gintas
Kiek supratau, autorius remesi 2005 m. spalio menesio BOARDS zurnalo straipsniu ir asmenine nauju lentu bandymo patirtimi. Skaityk BOARDS.
Jei neklystu, onshore lentos atsirado pries kokius 2 metus. Gedas Akinio wavespota atrado mazdaug tuo paciu metu. Artas - Benzas metus tikrai laksto ant onshoriniu ir turi daugiausia patyrimo.
Onanizmo tema straipsnyje pilnai neatskleista, bet diskusija idomi.

Parašytas:
06 Gru 2005 05:10
Akinys
pastebejimas, subrendes perskaicius straipsni ir suvirshkinus ispudzius ish Crozon:
bangos ateina "setais", t.y. po 3ris ar 4rias gerokai didesnes nei kitos. taip yra todel, kad bangos, ateidamos ish toli, susigrupuoja. kuo ish toliau ateina, tuo labiau susigrupuoja ir tuo ryshkesni setai. baltijoje bangos irgi grupuojasi, tik tai pastebet nelengva, nes baltijos setai labai neryshkus. Jezus tai mate, kai mes plaukiojome prie shventosios molo galo laukdami ir po 5-10 min sulaukeme. lyrinis nukrypimas, tesiu minti toliau.
taigi, vandenyne bangos ateina setais. tiek surferiai tiek windsurferiai ir shiek tiek kaiteriai (dar vienas nukrypimas - Crozone burlenciu ir kaitu santykis mazdaug 20:1) laukia butent setų, nes kam raidint 1.5 metro jei prisitaikius gali paraidint ant 3-4 metru "kalnelio".
setų bangos pradeda luzt gerokai toliau nei iprastos bangos. laiko tarpai tarp setu yra pakankamai dideli, ir priesh tai ejusio seto nuluzusiu bangu ishlygintas nuo chopo vandens pavirshius per ta laiko tarpa speja vel susivelti.
taigi, raidinant tokiomis salygomis net ir siaura klasikine wave lenta gana stipriai uzsidauzo per chopa ir bottom turno metu gali lengvai ishlekti ish po koju, jei nesiimt spec priemoniu kaip sharnyro spaudimas ir pan.
pagal Chuperio straipsni mano Fanatic Goya GOYA PM 255cm/55cm/81L yra siaura klasikine ir tokioms salygomis ji tiko puikiai. baltijoje, pas Akini, raidinamos bangos pavirshius bent jau raidinimo pradzioje dazniausiai buna zymiai lygesnis (tiesa, kai seto bangos pradeda artet prie luzimo momento, jos staiga ishsilygina ir pavirsta i puiku stikla. kodel taip yra nezinau, gal atsakys fizikai), todel trumpesnes ir platesnes naujo stailo wave lentos baltijai turetu tikt geriau - pas Akini suktis reikia staigiau, nei Crozone, o chopas pas Akini mazesnis.
Akinys.