EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Koki vaira geriau rinktis?

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

UNREAD_POST darius22 22 Sau 2006 03:05

sveiki,
plaukiojau su TB75 jau berods du sezonus, lenta man patinka ir kuo toliau tuo labiau. Koju lauzimas iki kiti bajeriai buvo - norejau keisti vaira ir t.t. (vairas 52cm) bet tai kartojasi vis rechiau :)
"Upwind Kit" esu mates tik paveikslelyje.

Kruopa
darius22
 
Pranešimai: 280
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 14:45
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Laisvunas 22 Sau 2006 20:07

EXOCET Turbo boost lenta is esmes sukurta greicio myletojams...rungtis kur ji ideali -pavejinis slalomas,bet ji puikiai tinka ir slalomui ir juo labiau tinka greiti mylinciam friraideriui.Beje Turbo Boost JAV WINDSUFING zurnalo testuose pripazinta greiciausia tu metu serijine lenta !
Daba kas link kilimo i veja tai biski apsipratus jis tikrai pakankamas(kalbu apie savybes glisuojant),o neglisuojant elgiasi absoliuciai taip pat kaip ir visos tokio dydzio sportines burlentes-zodziu kyla i veja tikrai gerai!
Beje norint T.B. vystit maksimalius greicius reik stengtis isisavint teisinga stovesena ...tai yra jega atejusi i jus is trapes turi buti jusu kojomis nukreipta lentos judejimo kriptimi...tai yr idealu,maksimum greicio minimum spinciu.Taciau dag kas yr prates stiprejant vejuitiesiog bure verst i vejo puse,tokiu budu dazniausiai gaunasi mazesne bures projekcija i veja,taciau tuo metu mes isiremiam kojom i laivo borta perkraunam peleka,o tada jau spincius......Taip neteisingai plaukiant visos lentos ieina i spinciu,taciau T.B. i toki neteisinga plaukimo buda sureguoja anksciau.
Del peleko...pelekas sudaro nei daug nei mazai ,apie 50% lentos pasipriesinimo vandens srautui glisuojant.....todel aisku,kad labai svarbu jo dydi issirinkt teisingai. Naudojant permaza peleka bus perdidelis lentos dreifas,sunkiau isglisuot,daznesni spinciai...taciau turint daugiau ygudziu tai gali duoti puikius rezultatus greiciu potensiale.
Perdidelis pelekas-kruvis kojom,bet tiketinas ankstesnis glisanimas,maziau spinciu,bet plaukimas visuomet visuomet bus letesnis.....
Mes senesniais laikais lekdavom su siaurom slalominem lentom ,7,5 burei naudodavau 33-36cm peleka ,6kei 29-31cm...ir uztekdavo !
Prikabinti failai
F1000012.1.jpg
Vartotojo avataras
Laisvunas
 
Pranešimai: 1404
Užsiregistravo: 07 Gru 2004 02:39
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 16

UNREAD_POST Romas 22 Sau 2006 21:36

Laisvis raso:

Beje norint T.B. vystit maksimalius greicius reik stengtis isisavint teisinga stovesena.

Cia klausimas kas pirmas vista ar kiausinis?
Kitaip sakant kas pirma patyrimas ar stovesena.
Man rodos stovesena gali tik palaipsniui gereti didejant patyrimui.
Pamenu mano pirmai burlentei specas iranga sureguliavo gerai stovesenai. Plaukti nebuvo imanoma kol nesureguliavau visko pagal savo issivystimo lygi.
Vartotojo avataras
Romas
 
Pranešimai: 916
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 23:17
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST darius22 22 Sau 2006 23:01

darius22 rašė:sveiki,
plaukiojau su TB75 jau berods du sezonus, lenta man patinka ir kuo toliau tuo labiau. Koju lauzimas iki kiti bajeriai buvo - norejau keisti vaira ir t.t. (vairas 52cm) bet tai kartojasi vis rechiau :)
"Upwind Kit" esu mates tik paveikslelyje.

Kruopa



na ash tai ir norejau pasakyti :)
Laisvis ish Timbuk-tu teisus.
darius22
 
Pranešimai: 280
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 14:45
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Prisijungimas nariams