EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Ernest 19 Spa 2010 21:52

kestutisg rašė:
Ernest rašė:Del kitu klaidu, mažai pritupes, mažai stabilumo, gerai kratausi vis del to. Užpučia daugiau ir va rezultatas iškart, plurt plurt.
Bure permetimas - per arti kūno bure, ne darau Shaka judesio. Šitas paprastas veiksmas ant vandens man kol kas mistika. Ne mažai treniravęs krante, Krante šiaip ir na mažai ant simuliatoriaus ventainei, viskas super ir aišku. Ant vandens surakintos rankos, jokiu shaka judesiu. Manau reikia daugiau kontroles posukio metu ir mažaiu galvot galva, turi kūnas judėt be minčių kaip ir ką daryt dabar, “refleksiškai“, aš taip manau.


Ernestai, tu ko gero posukius darai (bent jau ish filmo ir shiaip zhiurint susidaro vaizdas), gal blogiau tik uzh Audriu51 ir gal dar Studenta. Jei neklystu, ten filmuke buvo Planktonas - posukiai palyginus su tavishkiais - v zhopu (sory planktonai, jei tai ne tu), o slalome varo top3-top5.

k.


Kestai, tai apie ka šneki labai lengvai galiu paaiškint.
1. gali susidaryt ispudis pagal mano posuki kad darau pakankamai stabiliai va taip kaip matai, taip Kestai ir yra tik su salyga iki 10 ms
2. Kai užpučia daugiau aš iki kol ne įsigijau Slaloma 54 pločio lenta varyt aplamai ne galiu – ne moku. Tik sezono pabaigoje pradėjai truputi geriau jaustis su bure 5,1 ir lenta 54
Esu tipiškas lengvo vejo Plaukikas. Iki 9 -10 ms aš galiu konkuruot tikrai.
Bet mes gi gyvenom Lietuvoje, čia ne Estija ir ne Latvija, pas mus slalomas tik ne mažiau 12-13 ms su pastovu gusiu iki 15. :lol:
Jo Linksma ir juokinga :) , bet iš tikrųjų tai liūdna. Ir ne del to kad man tokia situacija, reikai išmokt varyt prie skirtingiu sąlygų, bet kaip rodo gyvenimas vistiek bus ne patenkintu. :)
Padaryk Mindaugas su Robertu Slaloma prie 8-9 ms tai paskui atsiras ne mažai nerenčiu jiems paskalaut kiekviena kauliuką ta tema. :D Mol kas čia per Slalomas. Man tik idomu kodėl kaimynai turi sąlygos treniruotis varžybose SL prie skirtingiu sąlygų. Estai daroma slalomą nuo 7 iki 15. Paliksiu ši klausima geriau. :lol:

3. Del planktono, taip čia Jis, iš tos dienos čia vieninteli kart kai jis pataike i kadrą prie šio ženklo. Planktonui su 7,0 prie tokiu sąlygų buvo žiauriai mažai, vot ir matai vaizdą. O man su 7,8 ir mano svoriu 68 kg buvo normalei. Kaip pasake Algirdas jam liko tik tyliai žiūrėt kaip aš tolstu. Čia mažai vėjo tiesiog buvo jam.
Niekam ne paslaptis kad pas mus Lietuvoje tikrai yra geru Slalomostu, bet jie parodo savo sugebėjimas prie veju ne mažaiu nei 11 ir tt
Visi mes skirtingi Kestuti, ir tai NATURALU. :)
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Bull 20 Spa 2010 01:04

Ernestai - mažiau parinkis.
Tu esi teisingame kelyje. Viskas ok. Mažiau parinkis. Išmok kaifuoti nuo paties proceso. Viskas smegenyse. Kaifuok nuo to nerealaus jausmo - sukimosi glise.... Ir viskas bus ok. Tai ką darai - afigienai.
Mažiau parinkis.
Vsio dolžno byt sam znaješ ;)
Nėra neįmanomo. Yra tik mūsų ribotas suvokimas apie tai, kas įmanoma.
http://www.extreme-sports.lt
Vartotojo avataras
Bull
-
 
Pranešimai: 1567
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 08:40
Burės numeris: 0

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Giedrius LTU11 20 Spa 2010 08:52

Ernestai, bent ziurint i filmuka atrodo, kad posukius darai geriau nei as, taip kad tikrai nesiparink :)
Tu jau antras kuris kelia si klausima viesoj erdvej del slalomo ne tik ishgyvenimo salygomis, bet ir tokio sakykim vidutinio. Pries tai rases jaunuolis tai isreiske riebesnemis spalvomis :)
As pritarciau tai nuomonei, kad geriausias plaukikas yra ne tas kuris ir prie 20ms sugeba paplaukti. Geriausias yra tas, kuris gali paplaukti ir prie 20ms ir prie 5ms. Ta prasme universaliausias. Slalomo atveju karteles iki 5-6ms vis dar siulyciau nenuleisti, bet daryti SLa sakykim prie 7ms pilnai pritarciau. Gal kokia apklausa padaryt, kad suzinot tautos nuomone?
Giedrius, LTU11

http://ga-windsurfing.com/

+370 61233763
Vartotojo avataras
Giedrius LTU11
 
Pranešimai: 795
Užsiregistravo: 18 Vas 2005 12:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 11

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Bobas32 20 Spa 2010 09:34

Dėl slalomo minimumo viskas yra gerokai paprasčiau nei daugelis mano. Nėra jokio nusistatymo prieš vidutinio vėjo slalomą ir nėra jokios sąmokslo teorijos. Reikalingas stabilus vėjas. Ventainėje vėjas stabiliai pučia, kai jo minimumai ne mažiau 9m/s. Jeigu vidurkis yra apie 7...8 m/s - tai skylės ateina ir iki 5 m/s. Tą labai gerai matėme per šių metų LR Taurės varžybas pirmą dieną. Vienam ar keliese galima pasiplaukioti ir pasigainioti, o starte gaunasi ... pššš. Taigi, slalomas prie silpno ir vidutinio vėjo tiesiog yra sunkiai įvykdomas, o kai įsijungia normali vietinė turbina - stabilus vėjas būna nuo 10m/s.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST ezhys 20 Spa 2010 11:16

Bobai, tik nereikia.. LR taurej pirma diena slalomo salygas "pramiegojom", tiksliau tariant plaukem formule. Tuo metu labai stabiliai pute tie 7-8 m/s. Kai darei sl'a, vejas jau sedo. Ten net vienam lakstyt nebuvo smagu..
POINT-7 / FMX Racing / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards /

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1223
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Ernest 20 Spa 2010 11:23

.......
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Ankstesnis

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Prisijungimas nariams