EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Ernest 18 Spa 2010 16:36

Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

Manau video kameros (bent kokia) turite beveik visi, o jai ne visi, labai naudinga bent pora kart per sezoną paskolint pas draugus. Ventainei galima be skausmo pastatyt kamera krante, ne bijodami kad jinai nufilmuos momentą kai bus vagiama :)
Tai kad siūlau visiems, ir net tiems kas pakankamai gerai suka jybus kartais pafilmint savo posūki,(statiškai, ne butina žmogus pri kameros) nes tobulėjimui tikrai nėra ribu.
O šitas video iš FUN serijos. Kiek posukiu tiek vienodu klaidu. Švilpimas(kaip sako Lapenas) tiesiog prabanga...


Sąlygos:
Ventaine.
1sesion 7,5- 8ms WWN
2sesion 9-10 ms W
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Fish-Bone 18 Spa 2010 16:50

Kadangi posūkio nemoku, tai vertinu filmuko 'fun' dalį - ji buvo išties fun :]]] Ir galiu pasveikinti Ernestą su stabilumu - visi posūkiai labai panašūs :))
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Mantas99 18 Spa 2010 17:18

Labai geras filmukas. Pagrindine klaida daugumoje posukiu - per mazai uztraukta galine ranka, bet cia as nieko naujo nepasakau. Man idomu tas, kad si klaida dazniausiai ne profu daroma klaida ir visi mokomieji filmukai ir instruktoriai tai akcentuoja. Taciau pats zinau, kad nera taip lengva ta ranka uztraukti. Tikrai padeda rankos patraukimas pries posuki atgal, taciau ir tai ne visada poto lengva ta ranka pritraukti. Atrodo, kad padaryti po viena prisitraukima per kiekviena posuki ant skersinio butu lengviau, nei pritraukti bure :). Visi profai mokina, kad reikia patraukti ranka ties giku atgal, be patys to niekada nedaro, tuo isitkinau ziuredamas filmukus is PWA. ir laikydami ranka ties viduriu giku atrodo lengvai pritraukia ta bure. Kaip cia yra, gal problema ne raumeny????
Lenktynės yra gyvenimas, viskas kas vyksta prieš ir po jų, yra tik laukimas.
Mantas99
 
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 27 Spa 2004 11:52
Miestas: Kaunas

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Bobas32 18 Spa 2010 17:51

Atrodo, kad prieš kiekvieną posūkį per mažai pasiduodama pavėjui. Tarsi aštriai pjauniesi į ženklą ir staiga sukiesi. Posūkiuose aplink raudoną burbulą kartais trūksta vėjo, o aplink vėliavėlę - tarsi jo per daug :) Bet visumoje, tokių posūkių Ventainės slalomo varžybose - jau daugiau nei pakanka :)
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Ernest 19 Spa 2010 13:27

Sveiki.
Galiu daugiau pasakyt, bures uždarymas kaip buvo pasakyta –taip ne visada jinai tinkamai uždaryta, dažniau aplamai atidaryta. Bet kas del rankos – visada pastumiu ranka i galą, tai jau kai refleksas. Gaila čia nesimato.
Aš manau bures uždarymas priklauso nuo Kurso – kaip pasake Robertas – Taip, kai bent truputi mane krato man sunku prieš posuki pasiduot down. Kai pasiduodi pavėjui pradine stadija su bure kur kas lengvesni nei kai varai šoniniu ar reikia pjautis prieš ženklą. Aukštis yra svarbus. Aplamai gerai treniruotis bent su vienu ženklu nei be jų visai. Kai vanduo lygesnis man kažkaip psichologiškai lengviau padaryt gera down prieš posuki, ir tada bure uždarau labai gerai. Tokios mano problemos.
Del kitu klaidu, mažai pritupes, mažai stabilumo, gerai kratausi vis del to. Užpučia daugiau ir va rezultatas iškart, plurt plurt.
Bure permetimas - per arti kūno bure, ne darau Shaka judesio. Šitas paprastas veiksmas ant vandens man kol kas mistika. Ne mažai treniravęs krante, Krante šiaip ir na mažai ant simuliatoriaus ventainei, viskas super ir aišku. Ant vandens surakintos rankos, jokiu shaka judesiu. Manau reikia daugiau kontroles posukio metu ir mažaiu galvot galva, turi kūnas judėt be minčių kaip ir ką daryt dabar, “refleksiškai“, aš taip manau.
Jo...
Aplamai aš noriu i jura...

Ačiū už komentarus kas ne patingėjo.

Sėkmes visiems.
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Andrius11 19 Spa 2010 13:49

Ernest rašė:Aplamai aš noriu i jura...

ta prasme i bangas? :shock: negali buti :)
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Ernest 19 Spa 2010 13:57

Andrius11 rašė:
Ernest rašė:Aplamai aš noriu i jura...

ta prasme i bangas? :shock: negali buti :)



Šiaip tai aš ten jau buves ir kur kas ankščiau nei galvoji. Tik žiauru ne su savo inventoriumi bangose.
Mane stabdo kol kas geografija, antro invertoriaus įsigijimas klausimas jau ne kyla. :lol:
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Andrius11 19 Spa 2010 14:16

dziugu. tik as nematai skirtumo kilometruose ar vaziuoti i ventaine ar i sventaja. :wink:
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Ernest 19 Spa 2010 14:48

Andrius11 rašė:dziugu. tik as nematai skirtumo kilometruose ar vaziuoti i ventaine ar i sventaja. :wink:


O aš žinok kai varau buriuot, žiūriu ir sąlygos. :D
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Andrius11 19 Spa 2010 14:53

Ernest rašė:
Andrius11 rašė:dziugu. tik as nematai skirtumo kilometruose ar vaziuoti i ventaine ar i sventaja. :wink:


O aš žinok kai varau buriuot, žiūriu ir sąlygos. :D

ir as pirmiausia ziuriu i salygas. si sezona vienareiksmiskai laimejo Ventaine :)
tu parasiai "geografija" tai as parasiau kad "kilometrais" matuojant jokio skirtumo. nesigilinam.
jauciu ketvirtadieni reiks uzdarinet sezona ventaineje. :( visgi jau darosi saltoka.
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Vertejas 19 Spa 2010 14:56

Andrius11 rašė:ir as pirmiausia ziuriu i salygas.

jauciu ketvirtadieni reiks uzdarinet sezona ventaineje. :( visgi jau darosi saltoka.



Jei ziuri i salygas, tai 4adieni reikia plaukti juroje :)
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Bobas32 19 Spa 2010 15:10

Vertejas rašė:Jei ziuri i salygas, tai 4adieni reikia plaukti juroje :)

Sąlygos keičiasi momentaliai. Dabar žiauriai žvarbu. Vėjo nėra, nors ta diena turėjo būti antradienio vakaras. Ketvirtadienį - šiaurė. Tikrai ne ta diena. Kol kas rodo savaitgaliui, bet iki jo dar toli. Ir vis tiek šalta.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Andrius11 19 Spa 2010 15:32

Vertejas rašė:
Andrius11 rašė:ir as pirmiausia ziuriu i salygas.

jauciu ketvirtadieni reiks uzdarinet sezona ventaineje. :( visgi jau darosi saltoka.



Jei ziuri i salygas, tai 4adieni reikia plaukti juroje :)

as per daug skalbiuosi juroj kad apie ja dar galvociau.
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST kestutisg 19 Spa 2010 19:23

Ernest rašė:Del kitu klaidu, mažai pritupes, mažai stabilumo, gerai kratausi vis del to. Užpučia daugiau ir va rezultatas iškart, plurt plurt.
Bure permetimas - per arti kūno bure, ne darau Shaka judesio. Šitas paprastas veiksmas ant vandens man kol kas mistika. Ne mažai treniravęs krante, Krante šiaip ir na mažai ant simuliatoriaus ventainei, viskas super ir aišku. Ant vandens surakintos rankos, jokiu shaka judesiu. Manau reikia daugiau kontroles posukio metu ir mažaiu galvot galva, turi kūnas judėt be minčių kaip ir ką daryt dabar, “refleksiškai“, aš taip manau.


Ernestai, tu ko gero posukius darai (bent jau ish filmo ir shiaip zhiurint susidaro vaizdas), gal blogiau tik uzh Audriu51 ir gal dar Studenta. Jei neklystu, ten filmuke buvo Planktonas - posukiai palyginus su tavishkiais - v zhopu (sory planktonai, jei tai ne tu), o slalome varo top3-top5.

k.
"If you feel that you have everything under control, then you're simply not driving fast enough." - Mario Andretti, F1 car racer
LTU2000 // +370 655 13374
Vartotojo avataras
kestutisg
 
Pranešimai: 1064
Užsiregistravo: 20 Spa 2005 12:41
Miestas: Vilnius

Re: Klaidu stabilumas, arba kaip gydyt savo galva...

UNREAD_POST Zanas346 19 Spa 2010 19:37

Andrius11 rašė:
Vertejas rašė:
Andrius11 rašė:ir as pirmiausia ziuriu i salygas.

jauciu ketvirtadieni reiks uzdarinet sezona ventaineje. :( visgi jau darosi saltoka.



Jei ziuri i salygas, tai 4adieni reikia plaukti juroje :)

as per daug skalbiuosi juroj kad apie ja dar galvociau.



galvojam, galvojam. 5-7day dar yra sansu gerai susiskalbti. be to turiu apynauji stieba ir late pakeista, bus ka paaukoti :-)
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Kitas

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


Prisijungimas nariams