EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Tempi per stieba - ilgink gika.

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Tempi per stieba - ilgink gika.

UNREAD_POST Gintas 04 Geg 2006 02:21

Per savaitgalio varzybas dauguma formulistu plauke su 10kvm buremis. Su 11kvm plauke Arunas, Audrius, Robertas ir as (gal dar kazko nepaminejau). Man buvo labai sunku. Guodziausiu, kad esu lengvesnis negu kiti vienuolikametrininkai, bet...
Paziurejes nuotraukas supratau kame slypi nenulaikomu jegu paslaptis. Nuotraukoje galite matyti koks storas mano bures profilis lyginant su sunkesniu lenktynininku nesanciu tokio paties ploto bure. Taip atsitiko del zioplumo. Bure per stieba pritraukiau daugiau nei iprasta, o giko nepailginau. Bure virsuje atsidare, bet apacioje nebuvo imanoma jos pritempti per gika. Apacioje ji ispampo ir generavo daugiau jegos. Stipriai tempdami per stieba tarsi trumpinate gika. Ta reikia kompensuoti.

Tai truputi atsiprasau, kad negalejau lenktyniauti is visu jegu.
Prikabinti failai
DSCN5521.jpg
"Vėjas galvoje" buriavimo mokyklos Trakuose. Visą informaciją rasite čia:
http://www.vejasgalvoje.lt/index.php?op ... iew&id=130
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Reiseris 04 Geg 2006 13:04

Bet per nurimimus skridai kaip ... .
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1876
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas


Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Prisijungimas nariams