EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Stiebo savybės

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Stiebo savybės

UNREAD_POST rolawwii 17 Kov 2012 12:14

Sveiki ar labai daug reikšmės turi stiebo anglies procentai ?
Na tarkim pas mane ant burės raso best mast C70, bet mano turimas C6 turi 55 % anglies......ar yra didesnė rizika sulauzyti toki maziau lankstų stiebą su tokia bure ant stipraus vejo ? Ir koks dinaminis skirtumas šiaip plaukiant su kitokiu stiebu ..... dėkui
Vartotojo avataras
rolawwii
 
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 09 Bir 2009 18:38
Burės numeris: 0

Re: Stiebo savybės

UNREAD_POST Bobas32 17 Kov 2012 18:31

Sveikas,
Jeigu Tavo burei reikalingas 70% anglies stiebas, tai manau labai blogai nebus naudojant 55%. Tačiau yra viena sąlyga, kad tie stiebai yra to paties linkimo profilio. Nors įtariu, kad ir tas stiebo linkimas šiai burei nėra labai svarbus. Takeluok ir plauk. Jeigu sulaužysi, tai greičiau kad jis bus atidirbęs ir pavargęs, o ne dėl to, kad ne ant tokios burės sutakeluotas.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Stiebo savybės

UNREAD_POST Bull 17 Kov 2012 19:26

rolawwii rašė:Sveiki ar labai daug reikšmės turi stiebo anglies procentai ?
Na tarkim pas mane ant burės raso best mast C70, bet mano turimas C6 turi 55 % anglies......ar yra didesnė rizika sulauzyti toki maziau lankstų stiebą su tokia bure ant stipraus vejo ? Ir koks dinaminis skirtumas šiaip plaukiant su kitokiu stiebu ..... dėkui

Mažesnis kiekis anglies duos tokį efektą, kad burė bus sunkiau kontroliuojama gūsiuose, bus tarsi "sunkesnė". Bet tai visai nereiškia, kad stiebas turi lūžti. Lūžta visi stiebai vienodai puikiai po gerų katapultų, ar panašių kritinių situacijų. Išimtis race stiebai, kurie mėgsta pokštelti netgi gulėdami ant saulės ar takeluojant, bet tai ne tavo atvejis. Kaip minėjo Bobas - imk ir varyk, nesuk galvos :)
Nėra neįmanomo. Yra tik mūsų ribotas suvokimas apie tai, kas įmanoma.
http://www.extreme-sports.lt
Vartotojo avataras
Bull
-
 
Pranešimai: 1567
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 08:40
Burės numeris: 0


Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Prisijungimas nariams