EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Transportavimo maisas buriavimo inventoriui

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Re: Transportavimo maisas buriavimo inventoriui

UNREAD_POST snowpass 17 Rgs 2015 14:02

Skamba nerealiai gerai. Laukiam fotkiu!
snowpass
 
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 26 Rgp 2013 14:28
Burės numeris: 0

Re: Transportavimo maisas buriavimo inventoriui

UNREAD_POST Reiseris 09 Kov 2016 17:18

O fotkiu nera,matyt uzsipatentavo estukai savo nauja skraidinimo buda,kad koks Minde nenukopintu ?
jei ka domins,tai kreiptis ameniskai paiskinsiu kaip tai darosi.
Bet manau skridimas su fw tai tik mane viena ir bedomina.
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1876
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas

Re: Transportavimo maisas buriavimo inventoriui

UNREAD_POST Minde 09 Kov 2016 18:01

Manau galima nesunkiai pagaminti:
Paėmus didesnį gabalą nei lenta polistirolo, padalinti pusiau, tada arba išdrožti arba galima ir išdenginti, kad į tą ertmę tilptų lenta. Vėliau pačią lenta apvyniojus pakavimo plėvele "Strech", įpūsti sandarinimo putų tarp lentos ir išdrožtos vietos ir suspausti.
Viskam sukietėjus, išimti lentą ir turime idealų polistirolinį dėklą.
Arvi su visa pagarba aš nieko nekopijuoju, gaminu taip kaip visi gamintojai gamina dėklus burlentėms, taip kaip jiems atrodo geriausia jie gamina, kaip man atrodo geriausia gaminu ir aš, ir kaip tik esu patobulinęs šiuos sprendinius, išplėtęs asortimentą, pagaminu tokiuos dėklus, kokių vartotojams reikia ir t.t.,
Gaminu sėdmaišius fotelius tinkamus naudoti lauke ir patalpų viduje XL dydžio, 400 Ltr.
Kaunas, Tel.: 8 687 03363, El. paštas: xbagteam@gmail.com
Vartotojo avataras
Minde
 
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: 18 Bal 2011 13:28
Burės numeris: 959

Re: Transportavimo maisas buriavimo inventoriui

UNREAD_POST RaimisB 09 Kov 2016 21:24

o kas iš neopreno mokat siūti? reik Hijack maišiuka nuo purvo apsaugoti pasiūti.

http://havocoffroad.com/hi-lift-jack-neoprene-jack-cover.html
Rrrrr
Vartotojo avataras
RaimisB
 
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 26 Kov 2006 14:35
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 108

Re: Transportavimo maisas buriavimo inventoriui

UNREAD_POST Minde 09 Kov 2016 22:47

Kiek matau čia susiūta tiesia siūle, tai tokį tikrai be problemų. Jei reiktų užlydyti ar susiūti siūle, kurios šonai siūti tiesiai o vidus užmėtytas (kaip hidrokostiumuose jungimai), tai tokios įrangos neturiu, bet galiu pasakyti, kad neoprenas brangus ir pridėjus siuvimą, manau geriau o gal net ir pigiau būtų nusipirkti gatavą.
Gaminu sėdmaišius fotelius tinkamus naudoti lauke ir patalpų viduje XL dydžio, 400 Ltr.
Kaunas, Tel.: 8 687 03363, El. paštas: xbagteam@gmail.com
Vartotojo avataras
Minde
 
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: 18 Bal 2011 13:28
Burės numeris: 959

Re: Transportavimo maisas buriavimo inventoriui

UNREAD_POST RaimisB 09 Kov 2016 23:41

jie pagal hilifto modeli skirtingi buna, reik matuot ir paprastai nepigus
Rrrrr
Vartotojo avataras
RaimisB
 
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 26 Kov 2006 14:35
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 108

Re: Transportavimo maisas buriavimo inventoriui

UNREAD_POST Reiseris 10 Kov 2016 13:24

Raimi,ziurint kokio dydzio tas maisiukas,jei nelabai didelis tai cia tik dvieju pirstu a... reikalas.
P.s. ar turi pavyzdi ?
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1876
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas

Re: Transportavimo maisas buriavimo inventoriui

UNREAD_POST DovydasVilkelis 04 Bal 2017 11:28

Pats tuo abejoju, bet vis gi paklausiu - o nesiūnat maišų iškart su ratukais? Ar čia reik būt fabriku, kad tokį dalyką padaryti? Man aktualu ne tik dėl kelionių, bet ir dėl įrangos tampymo vietoj. Vienai lentai (235x63,5), 3 burėm, 3 stiebam, vienam gikui. Jeigu kas parduodat panašių išmatavimų, irgi domina.
Nekenčiu buriavimo
Vartotojo avataras
DovydasVilkelis
 
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: 16 Vas 2013 16:57
Burės numeris: 0

Re: Transportavimo maisas buriavimo inventoriui

UNREAD_POST Minde 04 Bal 2017 14:37

DovydasVilkelis rašė:Pats tuo abejoju, bet vis gi paklausiu - o nesiūnat maišų iškart su ratukais? Ar čia reik būt fabriku, kad tokį dalyką padaryti? Man aktualu ne tik dėl kelionių, bet ir dėl įrangos tampymo vietoj. Vienai lentai (235x63,5), 3 burėm, 3 stiebam, vienam gikui. Jeigu kas parduodat panašių išmatavimų, irgi domina.

Sveikas,
Įrangos maišo iš karto su ratukais negaminu, bet esu pagaminęs kelioninį maišą visai įrangai kurio gale apatinėje pusėje, buvo padarytas tvirtinimas, į kurį pats užsakovas išpjovė apytiksliai 10 cm. pločio, 50 cm. ilgio jūrinę fanierą, prie kurios prisuko guminius ratukus. Nuo mano pagaminto, kelioninės įrangos maišo tvirtinimo, faniera su ratukais greitai nusiimdavo ir užsidėdavo, skrydžio metu ratukai keliaudavo maišo viduje. Toks sprendimas manau tinkamas lygiai kietai dangai, plytelės, lygus asfaltas. Teko kalbėti su užsakovu vėliau, sakė viskas veikia puikiai, apart to, kad transportuojant oro uoste po skrydžio atgavo suplėšytą maišą (perplėšta viršutinė maišo medžiaga, greičiausiai užkabinta į kažką aštraus). Šiuo konkrečiu atveju, aš buvau siūlęs gaminti maišą iš ypatingai tvirtos medžiagos, bet šiuo atveju labiau buvo atsižvelgta į maišo svorį, nes tvirtesnė medžiaga sveria apie 40 proc. daugiau.
Gaminu sėdmaišius fotelius tinkamus naudoti lauke ir patalpų viduje XL dydžio, 400 Ltr.
Kaunas, Tel.: 8 687 03363, El. paštas: xbagteam@gmail.com
Vartotojo avataras
Minde
 
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: 18 Bal 2011 13:28
Burės numeris: 959

Re: Transportavimo maisas buriavimo inventoriui

UNREAD_POST DovydasVilkelis 05 Bal 2017 09:43

Skaičiau senesniuose postuose apie šitą variantą. Pamąstysiu, jeigu nerasiu "gatavo" daikto.
Nekenčiu buriavimo
Vartotojo avataras
DovydasVilkelis
 
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: 16 Vas 2013 16:57
Burės numeris: 0

Ankstesnis

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


cron
Prisijungimas nariams