EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Skyletas savaitgalis

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Skyletas savaitgalis

UNREAD_POST 1Juozas 07 Rgs 2015 20:02

Sveiki,

patirties stoka leme tai,kad po katapultos teko visu svoriu kristi ant savo apynaujes ir jau pamiltos bures :? , zinoma isplyso langas...
Kelios isvados:
1) Dar labiau stengtis nekristi ant bures
2) Neplaukti su naujomis buremis, jei truksta patirties

Kadangi tai pirmas toks mano atvejis, noriu patyrusiu paklausti ar dar yra vilties sutvarkyti, tai kas buvo pridaryta ir i ka kreiptis? Foto prisegiau.

Dekoju.
Prikabinti failai
Capture.JPG
Capture.JPG (58.3 KiB) Peržiūrėta 7551 kartus(ų)
1Juozas
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 02 Geg 2012 13:40
Burės numeris: 0

Re: Skyletas savaitgalis

UNREAD_POST Bobas32 07 Rgs 2015 20:14

Čia smulkmena. Sutaisys. Plaukiu su wave bure, kuri du kartus buvo perplėšta per pusę nuo galinės škatorinos iki pat steibo ... sutvarkė ir plaukiu toliau.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Skyletas savaitgalis

UNREAD_POST Fish-Bone 11 Rgs 2015 09:06

Jeigu dar tą pačią dieną reikia plaukt - galima išsiversti ir suklijuojant sidabrine izoliacija.

Grįžus kreipkis į siuvimo Guru, kad suremontuotų.

Pats esu taisęs pas Dūdą - Gediminas Dūda - 8 687 68716 burių remontas Kaune



Dar vienas forumietis irgi tuo užsiima, bet pas jį kol kas pačiam neteko lankytis. Bet pažiūrėjus į atliktų darbų foto, atrodo, kad rankos iš tinkamos vietos išaugusios : =D> http://www.pobure.lt

Dar kažkada esu girdėjęs, kad Robukas Kaune irgi užsiima remontu.. Forume paieškojęs tikrai rasi daug info apie tai :)

P.S. nesiparink dėl suplėšytos burės. Jeigu plyšta- reiškia buvo naudojama pagal paskirtį ;)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Skyletas savaitgalis

UNREAD_POST DovydasVilkelis 11 Rgs 2015 11:25

O aš girdėjau iš burių lopytojų lūpų, kad jau tik neklijuoti jokia izoliacija plyšusių langų, nes jie pora valandų paskui klijus valo nuo burės :D
Nekenčiu buriavimo
Vartotojo avataras
DovydasVilkelis
 
Pranešimai: 288
Užsiregistravo: 16 Vas 2013 16:57
Burės numeris: 0

Re: Skyletas savaitgalis

UNREAD_POST Romas 11 Rgs 2015 15:36

DovydasVilkelis rašė:O aš girdėjau iš burių lopytojų lūpų, kad jau tik neklijuoti jokia izoliacija plyšusių langų, nes jie pora valandų paskui klijus valo nuo burės :D


2 min ir su waitspiritu nusivalo. Yra kita rimta problema, kad suklijavus su lipnia juosta bure gali laikyti ilgai ir nuobodziai.
Pries 4 metus su peleku praduriau nauja bure. Suklijavau lipnia juosta - laiko iki siol. Tiesa bure (7m2) nedaznai naudojama.
Klijavau specialia lipnia juosta is Cibo, bet galima naudojanti ir kitokia .
Vartotojo avataras
Romas
 
Pranešimai: 915
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 23:17
Miestas: Vilnius

Re: Skyletas savaitgalis

UNREAD_POST Fish-Bone 17 Rgs 2015 17:44

Mano wave burė gal 3 vietose paklijuota su lipnia juosta. Jau kokius 4 metus laiko ir nesuku galvos :)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Skyletas savaitgalis

UNREAD_POST anukas 21 Rgs 2015 17:36

skočas visagalis :)
Vartotojo avataras
anukas
 
Pranešimai: 599
Užsiregistravo: 04 Bir 2008 23:17
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 944

Re: Skyletas savaitgalis

UNREAD_POST rolikas 21 Rgs 2015 18:43

Fish-Bone rašė:Mano wave burė gal 3 vietose paklijuota su lipnia juosta. Jau kokius 4 metus laiko ir nesuku galvos :)
Žinoma. Taigi ne pas mergas varyt. :D
rolikas
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 04 Sau 2009 15:45
Burės numeris: 101

Re: Skyletas savaitgalis

UNREAD_POST Fish-Bone 21 Rgs 2015 21:08

rolikas rašė:
Fish-Bone rašė:Mano wave burė gal 3 vietose paklijuota su lipnia juosta. Jau kokius 4 metus laiko ir nesuku galvos :)
Žinoma. Taigi ne pas mergas varyt. :D

Penktadienį Akiny takeluodamas burę prisiminiau šią diskusiją. Ir atkreipiau dėmesį į burę - buvo kokiose 6 vietose klijuota sidabrine juosta bei lipdukais.

Galėčiau sakyt, kad burė taip nebetraukia, kaip prieš 6 metus. Bet tie +10kg tarpinėje turi gerokai daugiau įtakos :))
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617


Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


cron
Prisijungimas nariams