EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Inventorius. Pasirinkimo klausimas.

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Inventorius. Pasirinkimo klausimas.

UNREAD_POST bobitto 22 Lie 2017 00:03

Sveiki. Sako, kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu. Savo nuomones jau bijau klausytis, reikia patarimo. Pasirinkau 2 lentas, nezinau, ties kurios apsistoti: Tabou 3s 106 ( yra '16 metu senas ir '17 metu naujas seipas) ir RRD Freestyle Wave 106 V3( '16 metu). Svoris 77 kg sausas, Kursiu marios. Kolkas friraidas, biski chop-hop. Fristailo neplanuoju, labiau wave domina gyvenant prie juros. Kas ka mano?
bobitto
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 06 Kov 2017 14:03
Burės numeris: 0

Re: Inventorius. Pasirinkimo klausimas.

UNREAD_POST barokas 22 Lie 2017 15:38

Manau permest užsienio testus ir reviews reiktų ir tiek, ir nuspręst kur ir kada tą lentą pagrinde naudosi. Kiek pats esu paskaitinėjęs, bet ne būtent apie 16-17 metų, tai tendencija tokia: rrd fsw visada daugiau klasikinės formos ir kiek labiau nei kitos konkurentės i wave orientuotos, tabou 3s kiek daugiau į lygų vandenį, bump and jump, ir nesisuks taip gerai ant bangos.
Vartotojo avataras
barokas
 
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: 07 Lie 2011 22:53
Burės numeris: 23

Re: Inventorius. Pasirinkimo klausimas.

UNREAD_POST aston 23 Lie 2017 12:02

bobitto rašė:Sveiki. Sako, kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu. Savo nuomones jau bijau klausytis, reikia patarimo. Pasirinkau 2 lentas, nezinau, ties kurios apsistoti: Tabou 3s 106 ( yra '16 metu senas ir '17 metu naujas seipas) ir RRD Freestyle Wave 106 V3( '16 metu). Svoris 77 kg sausas, Kursiu marios. Kolkas friraidas, biski chop-hop. Fristailo neplanuoju, labiau wave domina gyvenant prie juros. Kas ka mano?



Tavo lyginamų lentų skirtumai kogero iš esmės tik "reklaminiai-komerciniai"; FSW kategorija tavo aprašytiems poreikiams tinkamas pasirinkimas. Su 77 kg sakyčiau drąsiai gali žiūrėti ir į 100 l.

P.S. mano naudota Tabou 3S 107 dzaibus darė pati. T.y. lygiam vandeny smagiausiai sukosi iš visų bandytų lentų (labai daug lentų nebandęs.....bet galiu perleisti šią lentčikę už kapeikas).
aston
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 01 Vas 2009 20:31

Re: Inventorius. Pasirinkimo klausimas.

UNREAD_POST mariusv 24 Lie 2017 07:58

Aš praeitą rudenį nusipirkau 2016 106 tabou 3s su panašiu tikslu. Tik rinkausi tarp fanatic freewave ir tabou. Finale pagalvojau, kad kuršmarėms tabou bus pats tas, pirmiems pabandymams jūroje užteks, o kažkada vistiek reikės normalios jūrinės lentos.

Pritarčiau kolegai, kad pavėjiniai stebėtinai lengvai darosi ant jos, net su mano įgūdžiais. Tik su mažomis burėmis (4.6-5.5) man jos pelekas didokas pasirodė, bet uždėjus mažesnį wave peleką lenta įgavo laisvumo ir tapo labai smagi.

Žymiai geriau suvalgo chopą, jei su 125 freeride jau atrodo mėsmalė, peršokus ant šitos vėl atrodo viskas kontroliuojama.
mariusv
 
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 12 Vas 2015 19:19
Burės numeris: 0

Re: Inventorius. Pasirinkimo klausimas.

UNREAD_POST snowpass 24 Lie 2017 15:41

As manau, kad jokio skirtumo esminio tarp tu lentu nera. Pirkciau ta, kuria galeciau pabandyti ir sugalvoti ar man patinka ar ne, nes testai ir aprasymai yra visiskai nieko verti- niekada neskaiciau testo kuris parasytu normaliai kokie inventoriaus yra minusai. Vis tiek paprastai nuostabus atsiliepimai buna daugmaz apie visa nauja inventoriu. Taigi, arba pabandyk, arba pirk ta brenda kuris tau labiau prie sirdies, patinka ir pan.

Geriausiais pasirinkimas sioje kategorijoje teoriskai turetu buti 2018 Goya One, nes ne tik trys vairai, bet is fish tail jau yra ideta, tai labiau jura kvepia.

Bet siaip galvoju apie tokio tipo lentos turejima kaip vieninteles lentos. Sakyciau kad Kursiu marioms tokia lenta gera tik kai pucia virs 10 m/s, o jurai kaip pirmas zingsnis i jura. Bet mano akimis tai yra labai stipraus vejo lenta tam, kad pradeti buriuoti juroje ir isgyventi mariu ciopa prie didelio vejo. O kai pucia maziau 10 m/s, tai tik is bedos...
snowpass
 
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 26 Rgp 2013 14:28
Burės numeris: 0

Re: Inventorius. Pasirinkimo klausimas.

UNREAD_POST bobitto 24 Lie 2017 18:26

Na prie silpno vejo visada galima su maza bure ant dideles lentos lightwind freestyle elementus pasukti (SUP windsurf tam reikalui turiu) arba tiesiog pairkloti. Didesnes uz 6.6 bures net ir negalvosiu, yra dar 111 Starboard Carve lenta, 8-10 m/s dar visai galima plaukti su mano 5.8 bure.

Aisku, kad noretusi 2018m. lenta tureti, bet viskas remiasi i finansus, kaip visada. Kolkas mano igudziu mariom dar kaip minimum sezonui-pusantro, o ten ir lenta galima bus keisti :) Kolkas galvoju apie 96l, nes 106 nuo mano 111 mazai kuo skiriasi--trumpesne 20cm tik.
bobitto
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 06 Kov 2017 14:03
Burės numeris: 0

Re: Inventorius. Pasirinkimo klausimas.

UNREAD_POST mariusv 25 Lie 2017 04:45

Jei kita lenta 111 aš irgi apie 96 galvočiau, nebent kitos nori atsikratyti
mariusv
 
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 12 Vas 2015 19:19
Burės numeris: 0

Re: Inventorius. Pasirinkimo klausimas.

UNREAD_POST bobitto 25 Lie 2017 13:31

mariusv rašė:Jei kita lenta 111 aš irgi apie 96 galvočiau, nebent kitos nori atsikratyti


Su laiku atsikratysiu, bet pakeiciant i kazka silpnesniam vejui. 96l nelabai tinkamas variantas vienintelei lentai.
bobitto
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 06 Kov 2017 14:03
Burės numeris: 0


Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


cron
Prisijungimas nariams