EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

FormulaWindsurfing Baras

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST Bobas32 11 Rgp 2014 10:08

Geros varžybos gavosi. 8 startai per 3 dienas. Vėjas 7...11 knot. Draugiška lietuvių aitvarų ir burlenčių komanda, daug patarimų, daug pagalbos, esu labai patenkintas ir atsigavęs.
Rytis atrodo 4 vietoje, 4 lietuviai antrame dešimtuke, 3 - trečiame.
Viktoras Šeputa laimėjo kaitų formulę, ir Baltic Cup taurę, Mingaugas Jonkias Baltic Cup trečios vietos nugalėtojas.
Karolis Žakšauskas RSX Latvijos etapo nugalėtojas.
Viso buvo 95 dalyviai

Formule
KiteFormula
RSX ir Raceboard
Techno293
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST Gedas LTU76 11 Rgp 2014 17:06

Bobai, nerandu mygtuko "patinka" prie tavo žinutės...
O šiaip, tai šaunuolis Karolis kad nepatingėjo ir atvažiavo, bei laimėjo. Viktoras parodė, jog jam lygių Baltijos varžybose nėra. Tikrai smagu jausti tuos bendrus patriotinius jausmus, kai varžybų organizatoriai mokosi ištarti lietuvių pavardes :)

Gero vėjo
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST Bobas32 11 Rgs 2014 10:32

Sveiki, ar jau susirinko Formulistai Lietuvoje? Šį savaitgalį iš principo galima bandyti daryti čempionatą. Bet dėl vėjo krypties noriu nukelti dar kitam savaitgaliui. Kol kas prognozės meluoja, net jeigu žada R krypčių vėją, realybėje jo vis tiek nėra.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST ezhys 11 Rgs 2014 10:53

Prognozes tikrai skystokos. O formulistai jau grizo. :)
POINT-7 / FMX Racing / Reptile masts/ Patrik Diethelm boards /

karolis1001@gmail.com
+37067247914

Formula windsurfing - separates men from boys. 8)
Vartotojo avataras
ezhys
 
Pranešimai: 1223
Užsiregistravo: 02 Geg 2006 22:35
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 1001

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST olegis 11 Rgs 2014 13:42

Bobai, o kita savaitgali tik FW galvoji? ar "pagal salygas"?
SL'o neprasau nes negalesiu dalyvaut :?
Danguje tiek ir kalbų, kaip apie jūrą ir saulėtekį. Ten kalba apie tai, kaip velniškai smagu stebėti milžinišką ungninį rutulį, kaip jis tirpsta bangose. Ir vos matoma šviesa, lyg iš žvakės, dega kažkur tolumoje...
Vartotojo avataras
olegis
 
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: 08 Rgs 2009 10:13

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST Bobas32 11 Rgs 2014 16:11

Viskas tik pagal sąlygas.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST Bobas32 19 Rgs 2014 14:43

Toks klausimukas: gal pas ką nors yra 550 100% ar panašiai Gaastra stiebo apatinė dalis?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST olegis 19 Rgs 2014 21:07

Siulau padaryti skilti "ieskau antros puses". Pats turiu du 50% gerus stiebus
Danguje tiek ir kalbų, kaip apie jūrą ir saulėtekį. Ten kalba apie tai, kaip velniškai smagu stebėti milžinišką ungninį rutulį, kaip jis tirpsta bangose. Ir vos matoma šviesa, lyg iš žvakės, dega kažkur tolumoje...
Vartotojo avataras
olegis
 
Pranešimai: 316
Užsiregistravo: 08 Rgs 2009 10:13

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST Bobas32 20 Rgs 2014 11:30

Mano stiebukas atidirbo 6 sezonus. Šis FW sezonas baigtas. Kokius be gaastros stiebus esate bandę? Gal žinote galimus pakaitalus?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST Giedrius LTU11 21 Rgs 2014 20:27

Kadangi tavo stiebukas prie senesniu, tuo metu Gaastra ir Maui stiebai turejo but labai panasus.
Giedrius, LTU11

http://ga-windsurfing.com/

+370 61233763
Vartotojo avataras
Giedrius LTU11
 
Pranešimai: 795
Užsiregistravo: 18 Vas 2005 12:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 11

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST Minde 08 Geg 2015 14:05

Parašau dėl mano asmeninio požiūrio į varžybas, ir pastebėjimus dėl B grupės:
1. Man fiziškai labai sunku suplaukti 2 ratus:
a. aš du ratus plaukiu labai ilgai, ir kartais atplaukęs, neužilgo turiu vėl startuoti;
b. jei plaukiu du ratus ir dvi dienas varžybos iš eilės, labai didelis krūvis sąnariams, ir po varžybų savaitę skauda;
c. per didelis krūvis nugarai;
2. Neesu sportininkas siekiantis rezultatų, o tik mėgėjas, ir man labai patinka plaukti, bet tik iki malonumo ribos (per didelis krūvis labai išvargina, ir net jau kitą varžybų dieną nieko nebesinori)
3. Mano optimalus plaukimo laikas apie 1,5 val. per dieną
Pasiūlymai:
Aš galiu plaukti nebūtinai B grupėje, bet svarbu, kad plaukimas būtų tik po vieną ratą, taip pat gal yra ir daugiau mėgėjų, kurie panašiai masto ir jiems priimtinas vieno rato plaukimas.
Gaminu sėdmaišius fotelius tinkamus naudoti lauke ir patalpų viduje XL dydžio, 400 Ltr.
Kaunas, Tel.: 8 687 03363, El. paštas: xbagteam@gmail.com
Vartotojo avataras
Minde
 
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: 18 Bal 2011 13:28
Burės numeris: 959

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST Minde 12 Geg 2015 11:58

Dėl FW grupių, tai kuo lanksčiau tuo geriau, kiekvienas renkasi pagal savo sugebėjimus ir savo lygį. Labai aktyvuojate už tai, kad visi plauktų du ratus, bet nepastebite, kaip iš šios grupės byra dalyviai, pastudijuokite keletų metų dalyvių sąrašą ir pamatysite. Mano asmenine ir tvirta nuomone, kiekvienas turi turėti galimybę rinktis varžovus ir plaukti su tokio pačio lygio plaukikais kaip jis pats. Man asmeniškai per sunku plaukti du ratus Kuršmarėse, nes distancija tikrai ilga ir labai išvargina (nekalbu apie elektrėnus) o kitas dalykas su kuo aš ten lenktyniauju, su tarptautinių varžybų dalyviais kurie turi gerą fizinį pasirengimą ir naujausią inventorių ? Dėl to ir siūlau, kaip ir kiekvienoje sporto šakoje, badmintonas ar maratonas padaryti keletą lygių, kur kiekvienas dalyvautų su tokio pat lygio dalyviais. FWPR nuo FWB nieko nesiskirtų, plauktų po vieną ratą, bet dalyvių lygis tikrai skirtūsi, kaip ir rašiau:
FWPR - pradinukai, kurie neseniai pradėję plaukti su FW, ar tie kurie dar skaito savo pasiruošimą per mažą dalyvauti aukštesnėse grupėse.
FWB - mėgėjų grupė, kurie plaukioja savo malonumui, nesiekia tarptautinių ar vietinių aukčiausio lygio rezultatų.
FW - profesionalų lyga
Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti kad ypač mane paskatino dalyvauti varžybose, prieš keletą metų laimėta VG PR grupė, tai čia būtų jos atitikmuo FW, nes kaip ir rašiau, vien šį sezoną yra 5 naujai pradėję plaukti FW.
Gaminu sėdmaišius fotelius tinkamus naudoti lauke ir patalpų viduje XL dydžio, 400 Ltr.
Kaunas, Tel.: 8 687 03363, El. paštas: xbagteam@gmail.com
Vartotojo avataras
Minde
 
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: 18 Bal 2011 13:28
Burės numeris: 959

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST Bobas32 12 Geg 2015 13:13

Minde, jau senai pastebėta, daryk kiek nori visokių A, B, C ir t.t. lygų, bet tai nepadeda užgauti varžybininku. Jei nenori plaukti varžybose, tai jokios lengvatos neskatina. Slalome nebėra B lygos ir akivaizdu, kad jos niekam ir nereikia. FW-B jau yra išimtis iš taisyklės, ir naudokitės, kol dar tokia yra. Iš FW-B dalyviai negali byrėti, nes jų ten niekada ir nebuvo (vieno ... kito epizodiškas pasirodymas).
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST Bobas32 09 Rgs 2015 06:55

Šį savaitgalį galime vydyti LR Čampą FW, BIC, KiteFormula įskaitoms Nidoje. Kai kas susisiekė ir pareiškė, kad jeigu varžybos bus Nidoje - jie nevažiuos. Nesupratau - galite pakomentuoti?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: FormulaWindsurfing Baras

UNREAD_POST kalvis 09 Rgs 2015 08:53

visi BIC plauks kaune bangpucio taurej, ar ten paskutiniam griaustini, todel galit nesusireiksmint ir tokios klases iskaitos net neskelbti.jei FW bus ne Vievio baloj as irgi nedalyvausiu. vat todel :evil:
Vartotojo avataras
kalvis
 
Pranešimai: 896
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 21:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 646

AnkstesnisKitas

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Prisijungimas nariams