Puslapis 12

ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 07 Rgs 2008 02:09
BAXIS69
gal kam reikia gero darbuotojo Klaipedoje. 5 metai darbo patirtis vadybos srityje, komunikabilumas, strateginis mastymas ir t.t. tik vat turiu viena beda - kai vejo daug, negaliu issedeti ant kranto. tai va gal atsiras koks vadovas kuriam reikia tokio darbuotojo. Andrius 862635825

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 07 Rgs 2008 20:10
Bobas32
Kol kas Klaipėdoje reikalingi darbininkai su C arba C1 kategorijomis. Bet su plaukiojimu darbo metu - galėtum atsisveikinti :)

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 08 Rgs 2008 10:32
bond
Žinau kelis tokius etatus, bet jie užimti :lol:

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 08 Rgs 2008 10:51
Akinys
kai eisi darbintis, nesakyk kad buriuoji.

ash samdau pats save ir pardavineju klientams.
kai pucia, darau taip: vieniems klientams sakau, kad esu ishvykes pas kitus klientus, o kitiems - kad pas dar kitus. tik labai senai pazistamiems (ir tai ne visiems) klientams sakau, kad ishvaziavau buriuoti. zmones nesupranta, kaip galima buriuoti eiline darbo diena arba visam spalio menesiui ishvaryti i prancuzija ar dar kur nors. zmonems geriau nezinoti, kad tuo metu, kai jie dirba ir jiems reikia kazkokiu paslaugu ar konsultaciju ir del to reikejimo tie zmones negali kazko atlikti ar suprasti, tas zmogus, kuris galetu jiems padeti, negali pas juos atvykti ne del to, kad yra uzsiemes kitais tokiais paciais zmonemis. jei jis butu uzsiemes kitais tokiais paciais zmonemis kaip ir jie, tai zmones suprastu. dabar jie to zmogaus nesupranta arba (dar blogiau) supranta kad tas zmogus kitoks nei jie. nuo nesupratimo atsiranda baimes ir kiti negeri dalykai.

jei ash ieshkociau darbuotojo, tai jis neturetu buriuoti. jis turetu but labiau susiderines su klientams iprastu darbo rezimu ir parsidavineti jiems darbo laiku :)

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 08 Rgs 2008 11:09
morewind
trukumai akivaizdūs, patys savęs mes nesamdytume ;)
o gal žinom privalumų, kuo gerai yra buriavimas darbine prasme?
Arba kokią profesiją rekomenduotumėte rinktis buriuojančiam/kaituojančiam abiturientui/ei?

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 08 Rgs 2008 11:18
Girmantas
buriavimas man yra gerai tuo, kad jis man suteikia TIEEEEEK motyvacijos.... jei ne buriavimas, nebuciau uzdirbes tiek, kiek uzdirbau nuo mokyklos baigimo, nebuciau vazinejes po pasauli, nebuciau islavines igudziu paskirstyti darbus taip, kad rytoj butu galima lekti prie juros :D :D ne nuo profesijos priklauso, o nuo poziurio :D

aisku sedeti kokiam hansa banke nesinoretu... :lol:

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 08 Rgs 2008 12:22
BAXIS69
Akinys gerai pavare :)

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 08 Rgs 2008 13:15
Minius
Pats dirbu personalo atrankos kompanijoje, tai turim tokiu klientu, kuriems yra labai svarbu, kad darbuotojas turetu hobi "die for it" :wink:

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 08 Rgs 2008 18:42
Zanas346
sitam forume ieskoti darbo, tikintis, kad galesi buriuoti darbo metu, svelniai sakant beveik be sansu :lol: cia darbdaviu gal ir nemazai, bet ju kiti interesai - ju darbuotojai turi dirbti tuo metu, kol pats sefas buriuoja :lol:

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 08 Rgs 2008 21:28
BAXIS69
kuo puikiausiai tai suprantu ;) bet gera tureti sefa su tokiu pat pomegiu

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 09 Rgs 2008 09:59
Kancler
klaidingai galvoji, nes jei tik atsiras vejas, o darbdavys buriuoja jis mins tenai, o tu liksi darbe, jei sugalvosi susimuliuot yra labai didle tikimybe kad jsi ras tave ten, arba jo draugai tave nenoredami uzstukalins
ir baigsi vel bedarbiu

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 09 Rgs 2008 10:02
VytautasS
Geriausiai įsteigti savo firmą, pats būsi šefas. :lol:

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 09 Rgs 2008 10:09
avantmov
tapk instruktorium ar irangos pardaveju ir viskam isspresi

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 09 Rgs 2008 10:20
Zanas346
BAXIS69 rašė:kuo puikiausiai tai suprantu ;) bet gera tureti sefa su tokiu pat pomegiu


klaidingai galvoji. gera tureti drauga su tokiu pomegiu - YES. bet tureti sefa su tokiu pomegiu, tikrai labai labai blogai. isivaizduok yra skubus degantis uzsakymas, kuri reikia vykdyti nedelsiant. o nuo ryto prognoze tiesiog superine, medziu sakos luzta. toliau pats turbut supranti - sefas nuo ryto ne darbe, o tau teks vykdyti skubu uzsakyma.

Re: ieskau darbo

UNREAD_POSTParašytas: 09 Rgs 2008 10:28
Bobas32
Šiaip, jeigu prognozės superinės, o šefas vis dar darbe - tai nieko gero nesitikėkite. :)