EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

"Geriausių sportininkų dešimtukas"

Bendra tema apie viską
General discussion

"Geriausių sportininkų dešimtukas"

UNREAD_POST MC737 05 Sau 2015 12:13

Geriausių sportininkų dešimtukas (http://www.lbs.lt)

Kasmet Lietuvos buriuotojų sąjunga (LBS) sudaro geriausių buriuotojų sportininkų bendrą dešimtuką pagal varžybų rezultatus. Pirmoje vietoje - RS:X klasės buriuotojas Juozas Bernotas. Antras - "Laser Standart" klasės sportininkas Martis Pajarskas, trečias - tos pačios "Laser Standart" klasės buriuotojas Karolis Janulionis. Ketvirta "Laser Radial" sportininkė - Viktorija Andrulytė.
http://www.lbs.lt/
"

Nuoširdžiausi sveikinimai buriuotojams ir jų treneriams! =D>Klausimai gerb. LBS sporto valdininkams:
- Ar kas vertino Viktoro Šeputos, Karolio Sipavičiaus ir Arvydo Moliušio 2014 m. tarptautinių varžybų (Pasaulio, Europos čempionatų, Taurių) rezultatus? Tai buriavimo sporto šakos, ne olimpinių disciplinų atstovai (buriuotojai M. Žemgulis, V. Pajarskas, M. Eidukevičius buvo vertinami ir reitinguojami ne olimpinėje Laser Radial buriavimo disciplinoje) garsinę Lietuvos Respublikos vardą .
- Ar šių sportininkų atstovai ar jie patys buvo informuoti apie reitinginių lentelių metodiką, užpildymą ir pateikimą vertinimui?
- Ar ISAF-IKA-IWA (IWA „globojanti“ RS:X olimpinę) sportinio buriavimo disciplinos Formula Kite ir Windserfing Formula ir t.t. nėra LBS pripažįstamos kaip lygiavertės buriavimo disciplinos?
- Ar gerb. LBS sporto valdininkai elitine "buriuotojas" savoka įvardija tik olimpinių buriavimo disciplinu sportininkus. Burlentininkas (išskyrus RS:X), kaitininkas tai atskira sportininkų klasifikacija?
- Ar 2013 m. analogiška situacija kartojasi?
- Ar Formula Kite disciplina LBS pradės dominti jei taps Olimpinė? (nes tai susije su biudžetiniu finansavimu? )
- Ar ne laikas į vertinimo metodiką įvesti koeficientą mažinanti reitingo balą tiems buriuotojams kurie gauna valdiškas dotacijas (inventoriaus įsigijimas/atnaujinimas, varžyboms, kelionėms ir pasirengimui)?
-Ar žinoma sporto valdininkams kiek laiko buriuotojas praleidžia laiko ir skiria jėgų finansavimui rasti?

Mano asmenine nuomone, jei LBS nedomina ne olimpinės (šiuo metu neturinčios valdiškos dotacijos) buriavimo disciplinos tai ir ateityje jos turėtu išlikti Extremalaus sporto federacijos regulaivimo žinioje. Palikime ta rūpesti ir valdiškas dotacijas (čia jei taptu olimpinė disciplina) tiems kurie populiarina ir "augina" disciplina Lietuvoje ir Pabaltyje.

Noriu pastebėti ir priminti, kad ISAF 2014 metų geriausiųjų buriuotojų rinkimuose buvo nominuota kaip kandidatė į 2014 metų „Geriausia buriuotoja (moteris)“ Formula Kite atstovė Steph Bridge (GBR).
http://www.sailing.org/news/38984.php

ISAF tarptautinė buriuotojų bendruomenė, Formula Kite ir kitų ne olimpinių (board ir t. t. ) disciplinų sportininkųs pripažįsta buriuotojais. O LBS sporto valdininkai ar pripažįsta burlentejus ir kaitiorus buriuotojais? :D


Su geriausiais palinkėjimais
Emi
MC737
 
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 15 Sau 2013 18:15
Burės numeris: 737

Grįžti į Viskas apie viską

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


cron
Prisijungimas nariams