EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Vaikų odontologas Vilniuje

Bendra tema apie viską
General discussion

Vaikų odontologas Vilniuje

UNREAD_POST ZumZum 09 Bir 2021 10:13

Kada vaikui reikia apsilankyti pas odontologą?
Išdygus pirmiems nuolatiniams krūminiams dantukams būtinai apsilankykite pas odontologą. Ką tik išdygusių nuolatinių dantų vagelės yra silpniau mineralizuotos, todėl yra didesnė karieso atsiradimo rizika. Gydytojas jums pasiūlys padengti dantų vageles silantu, taip užkertant kelią maisto rinkimuisi ir karieso vystymuisi.
Pieninių dantų gydymas yra svarbus
Kartais tėvai galvoja, kam gydyti pieninius dantis, juk vis tiek jie greitai iškris. Labai klaidinga nuomonė. Kiekvienas pieninis dantis saugo vietą nuolatiniam dančiui ir daro įtaką sąkandžio aukščiui. Per anksti netekus pieninių dantų dažniausiai turėsite vietos ir sukandimo problemų, teks nešioti ortodontinę plokštelę, breketus ar funkcinį aparatą vietos atstatymui ir sąkandžio korekcijai.
Kaip paruošti Jūsų mažąją ar mažąjį vizitui pas odontologą?
Veskite savo vaikus kartu, kai patys einate gydytis dantų. Tegul mažieji sukasi aplinkui ir mato, kad mama ar tėtis gydosi dantis. Nesakykite vaikui, kad nereikia bijoti, kad neskaudės lankantis pas vaikų odontologą Vilniuje ar kitame mieste https://www.dentes.lt/vaiku-dantuku-gydymas. Taip jūs tik sukelsite vaiko galvoje mintis, kad iš tikrųjų reikia bijoti, nes gali skaudėti. Tiesiog pasakykite mažiesiems, kad gydytojas suskaičiuos dantis ir galbūt juos pavalys šepetėliu.
ZumZum
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 18 Lie 2017 11:15
Burės numeris: 1245

Grįžti į Viskas apie viską

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


cron
Prisijungimas nariams