EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Koks snowboardas tiktu naujokiu?

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Koks snowboardas tiktu naujokiu?

UNREAD_POST Bembiukas 29 Gru 2008 17:01

Tai va noriu pirkti snowboarda bet nezinau koki ir koks man tiktu nes as dar esu naujokas kokios firmos ir pans. :?: :?: :?: :?:
I inlove Skateboarding and Snowboarding :)
Vartotojo avataras
Bembiukas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 29 Gru 2008 16:41

Re: Koks snowboardas tiktu naujokiu?

UNREAD_POST Marius445 29 Gru 2008 19:27

visu pirma pasiskaitinek apie snieglentes! pvz cia :) : http://www.extreme-sports.lt/pages/snie ... nukams.php

yra tikrai daug ir ivairios medziagos, skirtos pradedantiesiems, kokia lenta pirkt ir pan.
firma tikrai nesvarbu. neimk fing cik po & partners ar tokio kokio brudo... vieni geriausiu - burton, forum... na dar yra labai geru.. bet jie brangus...
rimtos firmos, gaminancios snieglentes (na bent jau pradinukui tikrai pakankamai geras) yra cia: http://www.extreme-sports.lt/pages/nuor ... lentes.php
LTU 445
Vartotojo avataras
Marius445
-
 
Pranešimai: 1298
Užsiregistravo: 07 Lie 2006 04:05
Miestas: Kaunas

Re: Koks snowboardas tiktu naujokiu?

UNREAD_POST MrWanilla 09 Sau 2009 22:45

Patarciau kaip pradinukui imt naudota bet neperdaug tisiog pigiau gaunas ir nereikia ishkart kruciausios lentos imt nes gali pasikeist nuomone
Situ acountu dalinuos su sese jai ka :D
MrWanilla
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 19 Lap 2007 22:11

Re: Koks snowboardas tiktu naujokiu?

UNREAD_POST planktonas 10 Sau 2009 11:05

Pradedantysis pradedanciajam. Nesiulau imti kietos lentos su astriais kantais. Kelias dienas pasimokes su nuomuota minksta lenta nusipirkau kieta freeride, tai jis man nesikantavo, nesisuko pora dienu negalejau pajudeti is mirties tasko, nusprendziau pakeisti i minkstesni ir viskas atsistojo i vieta po keliu nusileidimu atsirado :) lentos kontrole
Vartotojo avataras
planktonas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 02 Rgp 2005 04:12
Miestas: Vilnius

Re: Koks snowboardas tiktu naujokiu?

UNREAD_POST Marijonas 16 Sau 2009 15:48

planktonas rašė:Pradedantysis pradedanciajam. Nesiulau imti kietos lentos su astriais kantais. Kelias dienas pasimokes su nuomuota minksta lenta nusipirkau kieta freeride, tai jis man nesikantavo, nesisuko pora dienu negalejau pajudeti is mirties tasko, nusprendziau pakeisti i minkstesni ir viskas atsistojo i vieta po keliu nusileidimu atsirado :) lentos kontrole


Labai teisigi zodzai...praeitais metais kalnuose vienam kolegai (pradedanciajam) lygiai tas pats su kieta lenta buvo....
Kas nori šviesti, turi degti.
Vartotojo avataras
Marijonas
 
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 27 Bir 2006 12:30
Miestas: Vilnius


Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Prisijungimas nariams