EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Dėl lentos pločio

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Dėl lentos pločio

UNREAD_POST BIGBUD 30 Spa 2009 20:46

Prisiskaičiau apie lentos pločius įvairiuose forumuose, bet taip ir neradau tikslaus atsakymo. Taigi jeigu mano išmera UK 11 tai yra EU 46 kokio man pločio lentos reikia, kad nejausčiau jokio diskomforto? Gal kieno nors iš jūsu ir tokia išmera ir kokio pločio lenta naudojat?
BIGBUD
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 06 Sau 2009 18:24

Re: Dėl lentos pločio

UNREAD_POST Spatz 30 Spa 2009 20:53

mano tokia, pirkau viena platesne lenta , poto kita normalia tik ilgesne, ir nematau problemu. nekabina kojos ciuoziant. o pats apie kokia lenta galvoji ?
I Like to go snowboarding and i like making photos
Vartotojo avataras
Spatz
 
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: 10 Rgs 2007 15:07
Miestas: vilnius
Burės numeris: 0

Re: Dėl lentos pločio

UNREAD_POST fadedas 30 Spa 2009 20:55

As taip pat buciau dekingas uz "padskazke" :) Be to, jei yra skirtumas tarp freeride ir freestile plociu, taip pat nepagailekit pasiulymu. (batu dydis kaip pries tai postinusio)

Ir del bindingu neaisku, atrodo galiu tokio dydzio batais ir i L igrust, ir XL. Yra didelis skirtumas?
fadedas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 21 Spa 2009 20:55

Re: Dėl lentos pločio

UNREAD_POST BIGBUD 30 Spa 2009 21:06

2 Spatz:

Kokia lenta pirksiu tai dar net nezinau. Tai kokia ta platesnė ir kokia ta normali? Man atrodo, kad reiktu imt 252mm plocio lenta.
BIGBUD
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 06 Sau 2009 18:24

Re: Dėl lentos pločio

UNREAD_POST Spatz 30 Spa 2009 21:59

BIGBUD rašė:2 Spatz:

Kokia lenta pirksiu tai dar net nezinau. Tai kokia ta platesnė ir kokia ta normali? Man atrodo, kad reiktu imt 252mm plocio lenta.


rodos mano forum manual 156 tokio plocio. tai jei visiskai tinka man . nekabina, buvau kalnuose viskas norm. kas dar yra svarbu tai tinkami batai ir geri apkaustai. batai kad nebutu per ilgi ir kad apkaustai taip pat nebutu per ilgi. nors ju ilgio niekas niekur neraso bet dazniausiai prasciausi batai ir buna pigiausi arba freeride.
I Like to go snowboarding and i like making photos
Vartotojo avataras
Spatz
 
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: 10 Rgs 2007 15:07
Miestas: vilnius
Burės numeris: 0


Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių


cron
Prisijungimas nariams