Puslapis 117

Vaikų stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 05 Geg 2010 17:44
Bull
Su džiugesiu pranešame apie svarbia naujieną! Extreme-sports.lt pristato vaikų vasaros stovyklą. Stovykloje Jūsų atžalos galės išmokti buriavimo abėcėlės, susirasti naujų draugų bei patirti neišdildomų įspūdžių. Daugiau informacijos rasite tituliniame puslapyje atsiradusiame naujame meniu "Vaikų stovykla" arba tiesiog pagal šią nuorodą:
http://www.extreme-sports.lt/pages/vaiku-stovykla.php

extreme-sports.lt kolektyvas

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 09 Bir 2010 13:38
Bull
Iki extreme-sports.lt vaikų stovyklėlės pradžios liko tik 11 dienų!
Dar likę pora laisvų vietų.

Registracija ir visa info: stovykla@extreme-sports.lt

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 11 Bir 2010 13:00
Bobas32
Ventainės buriavimo centre pastebėti Optimistų klasės vaikiški laiveliai...

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 11 Bir 2010 14:57
Bull
Sveiki, stovyklėlės gerbėjai,

Norėčiau pasidalinti džiugiomis naujienomis. Pagaliau Kuršių mariose galima bus išbandyti „Optimist“ klasės jachtas, taip pat įsigijome ir dvi naujas mažas bures, praturtėjome įvairiais lauko žaidimais. Instruktoriai ir stovyklos vadovai ruošiasi pilnu tempu ir gera nuotaika stovyklos atidarymui.
Iki stovyklėlės pradžios liko tik 10 dienų. Dar mums trūksta pora entuziastų, norinčių išbandyti jachtas ar paplaukioti burlentėmis.
Extreme-sports vaikų stovyklos komanda, būtų labai dėkinga už kiekvieną paramą ar pagalbą mums. Kad vaikų stovyklėlės dalyviai turėtų užimtumą ne tik buriuodami, bet ir būdami ant kranto.
Gal kažkas turite idėjų? Gal pas ką nors palėpėje guli užmirštas ir Jums nereikalingas žaidimas? Gal kažkur garaže tupi sena užmiršta burlentė?
Laukiama Jūsų laiškų ir pasiūlymų!

Extreme-sports komanda

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 15 Bir 2010 14:31
EditaD
extreme-sports.lt vaikų stovyklos komanda jau pasiruošusi.Iki stovyklos pradžios liko tik 4 dienos !

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 17 Bir 2010 13:26
EditaD
Širdyje nerimas, veiduose šypsena. Mūsų pirmieji stovyklėlės entuziastai jau nekantrauja atvykti. Stovyklos pradžia tik sekmadienį, o jie jau visi pasiruošę atvykti šeštadienį.
Laikas eina greitai, liko tik trys dienos iki starto.
Komanda kviečia bendrauti forume, rašyti savo idėjas ir patarimus. Bendravimas sąlygoja tobulėjimą.

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 18 Bir 2010 21:10
baidas
laikykites :)

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 21 Bir 2010 16:27
Bull
Pagaliau atėjo laukta akimirka, startavo extreme-sports.lt vaikų stovyklos pirmoji pamaina. Mūsų šaunių entuziastų yra keturi: Dominyka, Lukas, Mantas ir Ignas.
Pirmoji diena pažintinė kiek mums tiek ir vaikams, bet pakankamai turininga. Didžiausias susidomėjimas buvo jachtomis „Optimist“, visi plaukė su šypsenom veiduose. Burlentėmis plaukti vėjo nepakako, bet tai netrukdė mums ir toliau pramogauti. Griebėme mūsų kateriuką ir lėkėme su vėjeliu. Katerį teko vairuoti ne tik instruktoriui Mindaugui, bet ir mūsų nenuvaldomiems stovyklėlės dalyviams su sklindančiais balsais - „Vėjo, Vėjo“. Vėliau žinoma, kas be ko - „SUSIRINKIMAS“, trimituodamas dūdą šaukia Mantas. Na čia ir prasidėjo! Susirinkimo metu nusprendėme už gerus ar blogus darbus įvesti pliusų-minusų sistemą. Štai pirmos dienos rezultatai:
Dominyka- 0; Ignas- (- + +); Mantas- (-); Lukas- (+ - - +).Sistema veikia. Planai - gauti pliusų sekančią dieną daugiau.
Mūsų turiningą dieną praturtina, žygis į „Ventės Ragą“. Žygio metu su Igno pagalba sukūrėme stovyklautojų dainą - „ Nėra vėjo, šiandien nėra vėjo, šiandien nėra vėjo, ką dabar daryti“. Žinoma, kaip gi stovyklautojai be savo šūkio- „Mes extremai, mes jėga, nugalėsim visada!”.
Na ir pagaliau laukti naktipiečiai prie laužo. Kepėme dešrelių, dalinomės patirtais dienos įspūdžiais, kalbėjomės su atvykusiais svečiais - extreme-sports.lt komandos nariais.
22.00 val.- miegoti. Na ir kaip Jūs galvojat ar buvo taip paprasta juos užmigdyti? Čia stovykla, čia kalbos liejasi laisvai, žibintuvėliai tamsoje darbuojasi, šešėliai tik bėgioja.
Sulaukėme antrosios saulėtos dienos, bet šį kartą jau su vėjeliu. Po pusryčių buvo visiems aišku - šiandien dirbsime, ne lovas klosimės, ne kamuolį spardysim, bet vandenyje mirksim. Tikslas aiškus, bet be tikslo nėra ir rezultatų. Štai ir suveikė mūsų pliusų - minusų sistema.
Buvo ir rytinė mankšta, kurios metu buvo aišku, kad raumenukus reikia tampyti ir tampyti. Mantui niekaip nepavyko pasiekti rankų pirštais sėdint, kojų pirštų, matyt kojos labai ištyso, Luką valdė rytinis tinginiukas, Dominyka, mūsų mažoji šaunuolė, atliko viską labai teisingai, o Ignas suprato, kad turi raumenukus.
Na ką, veiksmas vandenyje. Mindaugas krante išaiškino buriavimo teorijos pradmenis ir tada visi pirmyn su „Optimistais“. Jauniesiems buriuotojams viskas pavyko puikiai. Grįžę į krantą nusprendė jėgas išbandyti su burlentėmis. Luką dar vis valdė tinginiukas, bet štai Ignas kaip visada, noro degantis pirmyn - atgal, teko Mindaugui mokyti posūkių meno. Dominykai čia buvo pirmas žingsnis, ji mokėsi krante, o Mantas šaunuolis, išglisavo ir jau bando prisijaukinti trapeciją. Ir ką Jūs manot? Jam pagaliau pavyko!
Džiugu matyti jų šypsenas ir verdantį norą, tikslus ir užsispyrimą, tai kompensacija mums.
Kaip ir tarėm, suvedami dienos pliusai: Dominyka- (+); Mantas-(+); Lukas- 0; Ignas- (+).
Laukite rytojaus nuotykių.

Extreme-sports.lt kolektyvas

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 22 Bir 2010 14:35
KitesurfLithuania
Kokie malonus sentimentai uzpludo shirdi pamacius nuotraukose superjachtas "Optimistus" :) Kiek tokiose ekstremaliu valandu Galves ezere yra praleista. Stovykla vaikams uzskaityta ;)

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 23 Bir 2010 21:58
Aitvaras
Super atrodo, dar galėtu būti ir jėgos aitvarų pamokos stovykloje :). O gal ir bus ? :)

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 24 Bir 2010 03:32
Edas50
Aitvaras rašė:Super atrodo, dar galėtu būti ir jėgos aitvarų pamokos stovykloje :). O gal ir bus ? :)

oj, gal negadinam vaikų nuo pat mažumės kaitais :mrgreen:
Užtenka pažiūrėti kas darosi pas mus kaitų forume :mrgreen:

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 24 Bir 2010 21:09
Bull
Kaip ir tarėm, taip ir padarėm, rašom tęsinį.
Nuotykiai Nidoje. Žinoma, miesto vaikučių, pirmoji aplankyta vieta - kavinė. Pasilepinimas Latte kava ir kaip visada, Mantas neatsispiria neparagavęs ledų. Na ką, vandenį mylintys vaikai, visų pirma patraukė ieškoti jūros. Teko pėsčiomis žingsniuoti pora kilometrų. O štai ir ji - šėlstanti, audringa, banguojanti jūra. Pasilepinom saulės spinduliais, bangų masažu, šiltu smėliuku ir glostančiu veidą vėju. Ką dar nuveikus? Nusprendėme aplankyti saulės laikrodį, pamatyti kopas, pasigrožėti gintariniais meno dirbiniais. Na ir pagrindinis mūsų tikslas - Nidos vaikų sporto mokykla. Stebėjome, jaunuosius buriuotojus, buriuojančius „Optimist“ jachtomis. Vienas mažylis plaukdamas iškrito, šaukdamas - „treneri help, treneri help!!!“. Vaikai nusprendė, kad mažylis filmų per daug žiūri.
Kelionė namo. Vėjas kyla .Aha - bus nenuobodu laive .Surfinom, bandėm laikytis nejudant ant vienos kojos ir gaudėm bangas. Kaip Jūs manot ar jie buvo pavargę? Nespėjome pasidalinti net įspūdžiais su ant kranto laukiančiu Mindaugu, o jie jau vandenyje su burlentėmis. Tikri užsispyrę mažieji buriuotojai. Stebimės Jų energija ir galvojame kaip čia juos nuvarginus. Robertui kyla mintis - „o gal jiems pririšam inkarus prie lentų, taip gal greičiau pavargs“. Juokai juokais, bet energija stovyklautojų energija neišsenkanti. Reikės pasiaiškinti kuo ten juos maitina „Ventainės“ restorane.
Kelionės metu sužinojome, kad savo komandoje turime mažąją poetę - Dominyką.Ji grįžusi po kelionės, parašė šias eiles:

Ten - kur marios ošia
Ten - kur burės plazda
Stovi Ventainėje
Nuostabūs namai.

Čia visi draugiški
Čia visiems gera
Adrenalino mums nestinga
Extremalai mes visi.

Visą dieną šėlstam
Visą dieną plaukiojam
Visą dieną kalbamės
O vakarais laužą kūrenam.

Dar negalvosim apie kelionę
Kad tik tos dienos
Taip greitai nelėktų.

Šios dienos pliusų - minusų nėra.
Sekančią dieną nusprendėme keltis vėliau, nėra kur skubėti, vėjas visada su mumis, užteks visiems. Mantas, Lukas ir Ignas griebė burlentes, o mes su Dominyka puolėm ruoštis Joninėms. Nupynėme vainikus, susitvarkėme namelius ir puolėme galvoti kaip čia paslėpus paparčio žiedą.
Vakare nusprendėme prie laužo pabūti ilgiau, kepėme kepsniukus kaip visada dalinomės įspūdžiais ir leidom vainikus su savo norais. Ignas klausia - „Ar žinote Edita ką aš sugalvojau?“. Aš ausis ištempusi galvoju - kas tai galėtų būti? Ignas - „Kad pūstų rytoj“. Na taip, jo mintys tik su vėju.
Pliusai-minusai: Ignas-(+); Mantas-(+); Dominyka-(+);Lukas-(+).

Birželio 24d.
Lyja, bet pučia. Kažkaip nustebino mus berniukai - susitvarkė namelį. Čia jau pažanga . Po didelio tvarkymosi, vaikai šoko į hidrokostiumus ir į vandenį. Šiandieną Lukui sekėsi gerai, turbūt tinginukas išsikraustė. Dominyka - pagaliau sulaukė palankaus vėjo plaukti. Grįžusi tarė - „pagaliau!”. Turime dar viena, užkrėstą vėjo „virusu“ buriuotoją. Už tai pliusus galime dėti - Robertui ir Mindaugui, ačiū jiems.
Vakare, iškepę ir suvalgę šašlykus, eisime žiūrėti filmo. Ne bet kokio, jame vaidina Ignas. Filmas -„Laiko lašai“. Jau man darosi smalsu..

Pliusai-minusai:
Dominyka-(+ +); Mantas-0; Lukas-(+); Ignas-0.

Iki kitų susirašymų!

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 25 Bir 2010 10:18
Aitvaras
oj, gal negadinam vaikų nuo pat mažumės kaitais :mrgreen:
Užtenka pažiūrėti kas darosi pas mus kaitų forume :mrgreen:

Tik norėjau pasakyti, kad jei sugalvotumėte kitais metais, kad norite vaikus supažindinti ir su jėgos aitvarais, prisidėčiau kuom galiu.

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 25 Bir 2010 13:35
EditaD
Kas liečia jėgos aitvarus, būtų labai šaunu. Šią temą aš jau rutulioju. Manau reikėtų susikontaktuoti sekančios vasaros pradžioje ir bandyti bendradarbiauti. O gal kurį savaitgalį galima būtų vaikus supažindinti ir pažiūrėti koks jų susidomėjimas bus? Kaip galvojat?

Re: Vaikų vasaros stovykla

UNREAD_POSTParašytas: 25 Bir 2010 22:45
Aitvaras
Galima ir šią vasarą, skambinkit, atvažiuosim supažindinsim su tais jėgatraukiais :)