EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Reikalingas patarimas [ slidės]

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Reikalingas patarimas [ slidės]

UNREAD_POST MantasŠ 25 Lap 2010 18:21

Sveiki norėčiau paprašyt patarimo. Pradėjau slidinėt panašiai prieš 5 metus, bet neturiu ypatingo supratimo renkantis inventoriu, tiesiog tik kaip megėjo. Šiuo metu turiu volkl 724 exp. esu pakankamai patenkintas valdymu slidimu, tačiau norisi naujų potyriu ir mastau apie "freestyle" "twin" slides ar kaip jos vadinasi tiksliai pats nezinau. Kalbu apie slides tinkamas ciuozt abiem galais. Norėciau, kad patartumet ko reikia ieskoti kokiu specifikaciju ne tik tinkamo modelio :) side cut, radiusa, ilgi pagal ugi jei esu 184, kietuma ir pan :) aciu labai :)
MantasŠ
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 25 Lap 2010 16:34
Burės numeris: 0

Re: Reikalingas patarimas [ slidės]

UNREAD_POST evaldelio 28 Lap 2010 14:04

toks klausimas atsirado ir pas mane:) tad idomu butu isgirst slidinejanciu tokiom slidem? noreciau, kad tiktu ir kaitavimui:)
evaldelio
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 06 Vas 2010 18:09

Re: Reikalingas patarimas [ slidės]

UNREAD_POST google2009 30 Lap 2010 11:13

Kaip tik siu metu sezonui nusipirkau Rossignol Scratch pro slides. Iki siu metu slidinejau ne su freestyle slidemis, truputi su snowbordu o paskutini karta su labai neilgomis (~120 cm) K2 slidemis (kaip ir freestyle jos bet del savo trumpumo mano ugiui siaip tik pasizaisti).

Naujosios Rossignol yra 160 cm, mano ugis 186 cm. Na, emaiu neper ilgiausias nes dar tik pradesiu mokintis su freestyle normaliai, tad su trumpesnemis nei sao ugio, lengviau iseina jas valdyti. Pakilus igudziu lygiui manau slides tik ilges.
Tikriausiai patarciau ir tau neimti ilgu slidziu (t.y tokiu pat ar ilgesniu nei tavo ugis).

Kadangi slidineti isvaziuoju tik kova, o dabar labai nieti isbandyti maniskes, galbut viniuje reiks ant barbakano kalno nusitempti, nes jau sniego kaip ir yra :)
google2009
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 30 Lap 2010 11:03
Burės numeris: 0


Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


cron
Prisijungimas nariams