EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST Vertejas 30 Lap 2010 00:30

Sveiki,

domina kokius rubus naudojate ir ar pasedejus ant sniego subines neslampa?
Kiek, Jusu nuomone, turetu buti minimalus atsparumas vandeniui? 3000mm, 5000mm, 10000mm? Daugiau?

Esu siuo metu Krokuvoje, cia daug parduotuviu su ziemos rubais, bet kur 10k ir daugiau - ir kainos tokios jau..
Siemet teko isigyti Iguana kelnes ir striuke 10k, bet striuke dar kalno nemacius, 3 kart apsivilkus pradejo per siules plysti po 5-7cm.. :/
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST boardbro 30 Lap 2010 00:42

Nu pas man Rossignolo kelnes 20k, pasedinejus ant sniego vistiek perslampa. :( Labai priklauso koks sniegas, kai labai salta ir sniegas purus tj neperslampa, bet jej siek tiek dregnesnis, tai per diena kalnuose sikna perslampa :)
Mano manymu striukei - 10k per akis, o kelnem kuo daugiau tuo geriau :)
VANDENS PRAMOGOS!!!
www.waterfun.lt
Vartotojo avataras
boardbro
 
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 22 Rgs 2008 21:11

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST Fish-Bone 30 Lap 2010 08:06

Mano nuomone kuo daugiau, tuo geriau. Pas mane ankstesnė apranga buvo 20k. Atostogaudamas Norvegijoje ~40min nešiau nemažą gabalą ledo savo parankėje, o lauke buvo +15, tai jis visą laiką tirpo. Nebuvo jokių žymių, kada bent kiek būtų sušlapusi striukė iš vidaus.
O dėl kelnių.. Čia irgi tas pats - kuo daugiau, tuo geriau. Vis tiek kaituoji gi, tai teks ir prie šiltesnės temperatūros čiuožti, tai atsisėdus ant "šerbeto" manau nesinori paskui jaustis kaip į kelnes pačiam pridarius :)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST Vertejas 30 Lap 2010 10:25

Virs 10k sunku net kazka atrasti.. Dar mintis kilo sekanti: ar nera taip, kad visokie "no name" 15k = "zinomi name" 3k? :)
Vienu zodziu rasykit visi, idomios visos nuomones, biski susikonfuzines esu :)
Thanks
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST google2009 30 Lap 2010 11:18

Siemet nusipirkau meatfly striuke 30 000, bet dar neisbandziau kol kas :) slidineti i sveicarija isleksiu tik kova, bt iki tol gal kokioj latvijoje jau isbandysiu striukyte ir galesiu parasyti atsiliepimus.
Kelnes mano pora sezonu jau atlaikiusios, audimo. Atsparumo nepamenu bet manau ~8000, taciau is esmes nebuvo perslapusios man (tiek su slidem, tiek su snieglente varinejau) :)
google2009
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 30 Lap 2010 11:03
Burės numeris: 0

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST MissTea 30 Lap 2010 12:40

Vertejas rašė:Virs 10k sunku net kazka atrasti.. Dar mintis kilo sekanti: ar nera taip, kad visokie "no name" 15k = "zinomi name" 3k? :)
Vienu zodziu rasykit visi, idomios visos nuomones, biski susikonfuzines esu :)
Thanks


Turiu Bonfire 5K ir Burton 15K. Burton kolkas dar nebandžiau, o Bonfire laiko puikiai, aišku, pabuvus kalnuose su pažliugusiu sniegu subinė jau buvo pradėjusi šlapti, bet jau pora kartų buvau jas skalbusi ir šiaip 3 metus tarnavę. Iki tol bėdų nebuvo.
Vartotojo avataras
MissTea
 
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 10 Gru 2008 15:06

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST Aurimas 30 Lap 2010 14:53

Nitro striuke.. 10 k.. kaina buo 800 lt, per sale uz 400 paemiau. galvojau bus super daiktas ir bus vertas nemazu pinigu..deja po keleto metu nusivyliau..perslampa rankoviu galai.. is vidaus kazkaip suprakaituoja o is isores sniego kai prisigaudau pusnyse ir perslampa, ne iskart bet per greitai mano muonone, taip kad ne pats maloniuasias reikalas su tais rankogalias slapias.. kelnes audimo gal 5 metai.. max ten bus 3k kiek pamenu.. laiko super neperslampa nei zygiuose zieminiuose nei slidinejant.. balose nesedziu, o jei prisedu pailseti tai pakylu tol kol nepasidaro per salta subinei, per ta laika neperslampa.
Aurimas
 
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 12 Rgp 2007 15:35
Miestas: Vilnius

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST Bobas32 30 Lap 2010 20:13

Kiek pamenu, yra du skaičiai - vienu žymimas atsparumas vandeniui, kitu kvėpavimas. Dažniausiai rašo vieną - tik atsparumą vandeniui, tada kitas skaičius būna paslėptas ant popierinės etiketės.
Dėl goretex kai kurie skundėsi, kad neteisingai po skalbimo išdžiovinus - pavirsta nereikalingu skuduru.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST doriux 01 Gru 2010 22:10

bent su pirštinėm goretex- daryk ką nori. o esmė, kad pagal; taisykles, ant radiatoriaus džiovint slidinėjimo rūbų negalima, taip kiek tik nori skaičiukų pirk nepirkęs, liks mažai.

šiaip goretex geriausia. praeitais metais tik nusipirkę pirštines įmerkėm į šiltą vandenį, kiek laikėm-neperšlapo, tikrai įspūdinga medžiaga. be to, goretex sako, kad jų produkciją galima normaliai skalbti skalbimo mašinoje be jokių išsidirbinėjimų.

Mano brolio 10k Rip Curl kelnės laiko labai gerai, pavasarį ant pliurzės sėdėjo, tai sakė, kad nei šalta, nei šlapia.

5k ant šlapesnio sniego visada galiausiai peršlampa. na, nebent nesėdi. turiu dvejas panašaus nepralaidumo kelnes - abejos atlaiko tik kelias valandas.

o striukės neperšlampamumas svarbiau daug griuvinėjantiems arba kas čiuožia lyjant ar kai yra šlapdriba.
Vartotojo avataras
doriux
 
Pranešimai: 297
Užsiregistravo: 03 Spa 2008 13:43
Burės numeris: 0

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST djrokis 01 Gru 2010 22:23

Turiu kelnes Iguna jau 3 sezonus, pralaidumas 10k. Tikrai nieko blogo negaliu pasakyt, tiesiog nuo laiko jau siektiek apsitrynė. O žmona nusipirko komplekta Stuff, pralaidumas 3k, žiurėsim kaip laikys.
djrokis
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 10 Lap 2010 22:23
Burės numeris: 0

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST Vertejas 01 Gru 2010 23:44

Na kelnes kol kas ir man neplyso. Gamintojas i laiskus 0 reakcijos :)
Ziuresim kaip cia bus. Itariu, kad isigysiu "del visa ko" komplektuka o'zone arba burton pernai metu kolekcijos rubu.
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST klimas 07 Gru 2010 02:19

Sveiki,
naudoju Volkl slidinėjimo kostiuma: 20 000g/m2/24h ir 15 000 waterproof. Teko po kritimo nuo slidrogiu sėdėt baloj. Likau sausas :) Nežinau ar jie iki šiol siuva tokios kokybės drabužius.
Vartotojo avataras
klimas
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 10 Bir 2008 12:33
Burės numeris: 0

Re: Ziemos rubai 3k, 5k, 10k.... goretex?

UNREAD_POST Kicker 10 Gru 2010 13:06

Kadangi tai yra aktyvus sportas, tai ne ka maziau svarbesnis yra antras skaicius (breathability), kurio daznai neraso. Neraso todel, kad vandens nepraleidziancios ir kartu kvepuojancios membranos yra labai brangios. Viena is ju yra Gore-Tex (klasifikuojama kaip 30K waterproof, bet nemaciau, kad rasytu kvepavimo, nes kvepuoja ji tikrai prastai). Gore membrana yra sena, israsta pries 30 metu. Dabar yra nauju membranu, tokiu kaip eVENT - aiskiai deklaruoja breathability min 22K. Snow rubu su sia membrana kazin ar Lietuvoj yra. Kol atsiras, bent jau pirstines tikrai rekomenduociau pirkti tik Gore, jei nenori slapiom rankom visa diena ciuozinet:) O striuke ir kelnes galima ir paprastesnes imti, bet nemaziau 10K. Aisku tie parasymai negarantuoja kokybes, cia gal labiau nuo gamintojo priklauso. Bet realiai 10K pilnai uztenka ziemos sportui, juk ne per lietu ciuozineji! As savo Ripcurl 10K striuke po kranu pakises laikiau-nepraleidzia ne kiek. Del skalbimo, tai viska gali skalbti, bet su spec. priemone, pas mus visi prekiauja NIKWAX. Jokiu budu negali likti minkstiklio pedsaku skalbykles stalciuke, nes iskart membranos praranda savo savybes! Beje, jas imanoma pagerinti/atstatyti velgi su tom paciom spec.priemonem.
Vartotojo avataras
Kicker
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 20:30
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0


Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


cron
Prisijungimas nariams