EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Flow apkaustai

Viskas apie įranga, raidinimo stilius, triukus ir panašiai

Flow apkaustai

UNREAD_POST izajdejas 18 Gru 2010 13:22

Sveiki,
planuoju pirkt Flow tipo apkaustus, bet girdejau, kad jie prastai laiko koją, nesusiveržia normaliai. Tai man butų idomu sužinoti jūsų nuomonę, kaip ten ištikrūjų yra?
Apkaustų ieškau snowkitein'imui.
izajdejas
 
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 28 Sau 2010 00:16
Burės numeris: 0

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST cliff 19 Gru 2010 00:35

izajdejas rašė:Sveiki,
planuoju pirkt Flow tipo apkaustus, bet girdejau, kad jie prastai laiko koją, nesusiveržia normaliai. Tai man butų idomu sužinoti jūsų nuomonę, kaip ten ištikrūjų yra?
Apkaustų ieškau snowkitein'imui.


nuvaryk i xpro ir pabandyk, laiko gerai, susiverzia kaip nori, snowkaitinimui nieko geriau nerasi. manau girdejai is to kas nebande arba bande nesavo dydzio. gal kiek sunkiau uzsideti sedint ant kalno off;piste
http://www.hero.lt
GoPro kameros ir priedai | SUUNTO , Garmin laikrodziai <<<< -- spec kaina extreme-sports.lt
skype : paulius_cliff
Vartotojo avataras
cliff
 
Pranešimai: 557
Užsiregistravo: 12 Gru 2004 19:32
Miestas: KAUNAS

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST Vytis 19 Gru 2010 14:11

geriau rasi! http://www.youtube.com/watch?v=K8VRNplE ... re=channel priekiniai dirzeliai atskiri, o ne sujungti kaip flow, taip geriau prispaudziama koja.
Vartotojo avataras
Vytis
 
Pranešimai: 156
Užsiregistravo: 20 Rgs 2007 14:43

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST geddas 19 Gru 2010 18:37

Pabandyk http://www.surfhouse.lt pažiūrėti. Nesu su jais čiuožęs, bet būtent iš jų galvoju pirkti. Kur kas patogesni už Flow atrodo ir kaina tikrai geresnė. Jei kas tokius naudojat - brūkštelkit komentarus :)

G.
Life's too short to pick out the seeds
Vartotojo avataras
geddas
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 11 Vas 2008 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST arvi 19 Gru 2010 19:49

geddas rašė:Pabandyk http://www.surfhouse.lt pažiūrėti. Nesu su jais čiuožęs, bet būtent iš jų galvoju pirkti. Kur kas patogesni už Flow atrodo ir kaina tikrai geresnė. Jei kas tokius naudojat - brūkštelkit komentarus :)

G.


Nu apziurejus juos pirma ispudi nebloga paliko..Gerai sukonstruoti..)
Arvydas IKO2
arvi
 
Pranešimai: 234
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007 18:47
Miestas: Egiptas Dahabas

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST djrokis 19 Gru 2010 23:22

Bandziau asmeniskai Flow flite 2, ant mano turimu batu HBS "nelimpa". Verziant stipriau spaudzia koja :( Mano nuomone Flow apkaustai geriausiai limpa prie Flow batu. Mano kolega labai patenkintas.
djrokis
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 10 Lap 2010 22:23
Burės numeris: 0

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST Egiux 19 Gru 2010 23:36

geddas rašė:Pabandyk http://www.surfhouse.lt pažiūrėti. Nesu su jais čiuožęs, bet būtent iš jų galvoju pirkti. Kur kas patogesni už Flow atrodo ir kaina tikrai geresnė. Jei kas tokius naudojat - brūkštelkit komentarus :)

G.


Naudoju SP sport iš surfhouse'o su fastec sistema :) man patinka :) koja normaliai susiveržia, įkišti batą lengva :) Aišku flow aš nebandęs, tik tuos paprastus su dirželiais :)
Egiux
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 24 Sau 2010 14:47

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST Azazalis 20 Gru 2010 09:30

As vakar isbandziau savo naujuosius Fastec apkaustus, likau labai patenkintas, koja tvirta ir stabili, lengva uzsidetis ir nusiimti, super :D
Azazalis
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 26 Sau 2010 11:26
Burės numeris: 0

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST Kicker 20 Gru 2010 21:06

I nieka nekeisciau Flow apkaustu :D
Vartotojo avataras
Kicker
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 20:30
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST vviesulas 28 Gru 2010 00:02

Geriausia aisku butu issibandyti, bet jeigu neiseina, tai as patarciau komplektuotis pagal viena gamintoja - apkaustai, lenta, batai. Turbut siuo atveju galima tureti labiausiai suderinta inventoriu. Bet cia tik mano nuomone.
p.s. pats flow apkaustu nenaudoju, bet is tu kas naudoja su flow batais, blogu atsiliepimu nebuvau girdejes.
Vartotojo avataras
vviesulas
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 21 Rgs 2009 20:46
Burės numeris: 0

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST Fish-Bone 28 Gru 2010 19:31

Nemanau, kad yra labai didelis ryšys tarp lentos ir apkaustų gamintojo. O apkaustai-batai, gal kažkiek ir susiję, ypač jeigu kalba eina apie tokias sistemas, kaip Flow.
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST MissTea 29 Gru 2010 10:51

Sutinku, daugiau mažiau visi apkaustai dera su lenta. Retas kuris turi komplektą :) svarbiau apkaustų ir batų suderinamumas.
Vartotojo avataras
MissTea
 
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 10 Gru 2008 15:06

Re: Flow apkaustai

UNREAD_POST izajdejas 30 Gru 2010 12:02

Nusipirkau Elfgen Fastec LTD apkaustus, suveržia koją tvirtai, patogus ir lengvas užsegimas, niekur nespaudžia ir koja netirpsta. Bent man tai čia idealus variantas ne tik kaitavimui, bet ir šeip ant kalnų.
izajdejas
 
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 28 Sau 2010 00:16
Burės numeris: 0


Grįžti į Žiemos sporto technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


cron
Prisijungimas nariams